לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

פרגולות סגורות

סגור לתגובות על פרגולות סגורות
Posted by morsofer on 11/15/2012


Shadow

פרגולות סגורותפרגולות סגורות:

פרגולות סגורות משמשות כפתרון הצללה מפני קרני השמש בימות הקיץ, ונותנות הגנה מסויימת מפני הגשמים. פרגולות פתוחות יכולות להיות בעיקר לנוי, והן ללא כיסוי, או עם כיסוי מינימלי.

פרגולות סגורות יכולות להיבנות בחצר או בגינה, והן באות לספק מחסה מושלם מפני הגשם והקור. הן משמשות כמבנה סגור ומבודד מהסביבה, ככל חדר אחר בבית, וניתן לכנותן אף "מרפסות חורף". ניתן לסגור אותן בויטרינות זכוכית ובעיצובים שונים ועוד.

חשוב לוודא בטרם הרכישה ותהליך העבודה, כי אתם והעירייה רואים עין בעין בפרויקט זה. פעמים רבות, פקחים חושבים כי מדובר בסגירת חדר או בתוספת בנייה, ויבואו לקנוס אתכם ויורו לכם על הסרת הפרגולה עצמה. אמנם מדובר בהליך בירוקרטי העושי להיות מתסכל, אך כאשר התוצאה הסופית עשויה להחזיק לאורך זמן, שווה הכאב ראש הראשוני בכדי לחסוך מעצמכם אחד גדול ונרחב יותר בהמשך. אינכם רוצים להיקלע למצב וב אתם חסרי אונים מול העיירייה, עשו טלפונים ופניות לגורמים הרלוונטיים עוד היום, בכדי שתוכלו לרבוץ בפרגולה הסגרוה שלכם בהקדם האפשרי.

פרגולות סגורות- רעיונות לתוספת עיצוב

ניתן להוסיף וליפות פרגולות סגורות על ידי רעיונות שונים. אפשר לעטר פרגולות בקורות עץ עבות. במקרים אלו, ניתן להשתמש בכמה סוגי עץ כדי לתת לפרגולות מראה ייחודי.

ניתן לצבוע במגוון צבעים את הפרגולה כדי להדגיש את העיצוב ואת הצורה שלה. לחלופין, אפשר לצבוע את הפרגולה בלכה שקופה. בבניית הפרגולה, ניתן לשלב כמה חומרים, כגון אלומיניום, ברזל או אבן.

ניתן להניח אדניות או עציצים בפנים, או לתלות עציצים מתקרת הפרגולה כדי לקבל מראה מעניין יותר. ניתן להוסיף חלונות עם מסגרות עץ כדי לשוות מראה ביתי לפרגולה.

אפשרות זולה יותר היא להוסיף קישוטים בצורת פנסים, זרי פרחים או סרטים. אפשר לתלות אגוזים או גפני ענבים מיובשים.

מדפים יכולים להשתלב בעיצוב הפרגולה. מראות תלויות, תמונות ווילונות מוסיפים הרבה. כדאי להשתמש בדמיון כדי להוסיף סטייל לפרגולה ולעצב אותה כפי שמעצבים כל חדר בבית.

Shadow

Comments are closed.

Shadow