לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

פרגולות לחניה

סגור לתגובות על פרגולות לחניה
Posted by morsofer on 11/25/2012


Shadow

פרגולות לחניהפרגולות לחניה:

פרגולות לחניה הגנה

פרגולות לחניה מגנות על הרכב מפני גשמים, מצלות עליו מפני קרני השמש המחממות את הרכב, ומונעות הצטברות אבק ולכלוך ציפורים.

הבטיחו לרכבכם את התנאים המקסימאליים לשימור על איכותו ועל מחירו. בעזרת השקעה קטנה בפרגולה לחנייה, תוכלו להבטיח כי רכבם ישמרו על ערכו וצורתו לאורך זמן. פרגולות לחנייה אינן השקעה גדולה בימינו, והערך המוסף שמקבלים כתוצאה משימוש בהן, שווה ערך שבעתיים. תוכלו כבר היום להתקין פרגולה שכזו מחוץ לביתכם, ולגרום לכל השכנים לקנא. באפשרותכם לבצע את ההתקנה עצמונית, או על ידי איש מקצוע מיומן. אנו כמובן מעדיפים כי תיעזור במקצוען מנוסה, בכדי לשמור על עצמכם ועל איכות הפרגולה לחנייה לאורך זמן. בהצלחה וחנייה טובה!

פרגולות לחניה- מפנלים מבודדים או שלא

פרגולות לחניה לרכב עבור המשרד או הבית עשויות אלומיניום. ישנן כמה אפשרויות להקמת חנייה פרטית מקורה למכונית.

גג אלומיניום העשוי מפנלים לא מבודדים- פנלים אלומיניום ברוחב של 30 ס"מ מרכיבים גג זה. סוג גג זה מורכב מכמה רכיבים: קורות ועמודים המגיעים בשלל צבעים, ופנלים מאלומיניום בצבע לבן חלק. שילוב החומרים יוצר ניגודיות מרשימה. אורך הגג נקבע על פי תוכניות בניית החנייה לרכב.

כיוון שהפנלים אינם מבודדים, מחיר החנייה לרכב מוזל משמעותית לעומת גג אלומיניום העשוי מבודד אחר. הגג משמש רק לקירוי הרכב, ולכן לא חייבים להשתמש בגג מבודד. פנלים לא מבודדים דורשים מירזוב, ולכן מתבטלת אפשרות שפיכה חופשית.

גג אלומיניום מפנלים מבודדים- סוג גג זה עשוי מפנלים מבודדים מאלומיניום, שרוחבם הוא 122 ס"מ. לעומת גג מפנלים לא מבודדים, גג זה לא דורש מירזוב, ולכן תיתכן שפיכה חופשית. בגג זה, הפנלים המבודדים גם הם מגיעים במבחר גוונים וטקסטורות.

אורך הגג נקבע על פי תוכניות החנייה לרכב. כיוון שהפנלים מבודדים, אפשר לבנות לרכב מוסך שסגור לגמרי מכל כיווניו. שער חשמלי לחנייה יצר הקלה על החנייה ביום יום, וכן הגנה על הרכב.

Shadow

Comments are closed.

Shadow