לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

פרגולות יוקרה

סגור לתגובות על פרגולות יוקרה
Posted by morsofer on 11/15/2012


Shadow

פרגולות יוקרהפרגולות יוקרה:

לא רק פונקציונליות

פרגולות נהיו לריהוט גינה פופולארי ומבוקש במאה ה-20. פרגולות הינן פונקציונליות בכך שמספקות הצללה בגינה ובחצר בימות הקיץ, והגנה מפני הגשמים בימות החורף.

עם זאת, פרגולות אינן עוד רק פונקציונליות. פרגולות יוקרה משוות מראה יוקרתי לבית, משתלבות אסטטית מבחינת המבנה והצורה עם פנים הבית, כמו גם עם חלקו החיצוני, ומשרות אווירה נעימה וחמה בגינת הבית ובחצר.

הן מחברות בין הטבע בחוץ והבית. פרגולות דקורטיביות ומיוחדות העשויות מחומרים יוקרתיים נחשבות במידה מסויימת לסמל סטאטוס.

פרגולות יוקרה אינן אומרות בהכרח כי מחיריהן יקר. השוו לביתכם ערך יוקרתי מוסף, בעזרת תוספת שווה לכל כיס. תוכלו להרגיש כאילו יש לכם פאתיו משלכם, ממש בחצר האחורית. מדובר במושא קינאה אצל כל השכנים ובכל רחבי השכונה. פרגולות יוקרה ניתם למצוא לרוב, וכמעט בכל החנויות. בעזרת הרכבה פשוטה ומלאכה של יום אחד, תוכלו להשוות לביתכם מראה מכובד שלא יבייש אף וילה סביון או בית גינה בהרצליה פיתוח. וודאו בטרם ההתחלה על העבודות כי העירייה אכן מסכימה לפרויקט, בכדי שלא תצטרכו חלילה לפרק את פרגולת היוקרה בהמשך.

פרגולות יוקרה- בעיצובים שונים

פרגולות יוקרה קיימות במבחר דוגמאות ועיצובים מודרניים. הם מתחדשים ומתעדכנים לפי האופנה, ומותאמים לצרכיו של הלקוח ולטעמו האישי. בתחום הנוי מובילות פרגולות הזכוכית והעץ, גם אם אינן עמידות כמו פרגולות האלומיניום.

בעשור האחרון נוספו צורות פרגולות יוקרה שונות לשוק. לא עוד צורה מרובעת סטנדרטית. כיום מוצאים פרגולות משולשות, עגולות, מעוינות ובכל צורה אפשרית. ניתן להזמין צורת פרגולה שתתאים למיקום המסוים אותו מייעדים לפרגולה.

את הפרגולות ניתן להפוך למרשימות יותר באמצעות התקנת רצפות עץ המעניקות לפרגולה אווירה ביתית וחמימה. קיים מגוון רצפות עצום שניתן לבנות בשלל צבעים ועיצובים.

ניתן למצוא עיצובים שונים המשלבים כסאות ושולחן היוצרים יחד עם הפרגולה פינת ישיבה משובבת עין. בנוסף, ניתן לרכוש אף פריטי נוי שונים, כגון אדניות או מסגירות עץ, שיוצרו בעיצוב מיוחד כדי להשתלב עם פרגולות.

 

Shadow

Comments are closed.

Shadow