לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

פרגולות ודקים

סגור לתגובות על פרגולות ודקים
Posted by morsofer on 12/4/2012


Shadow

פרגולות ודקיםפרגולות ודקים- מידע כללי

פרגולות ודקים נהיו לריהוט פופלארי במאה ה-20. הפרגולות הינן פונקציונליות בהצללה ובהגנה ממזג האוויר בגינה הפרטית. פרגולות מגיעות בכל הצורות האפשריות, וניתן אף להזמין את הצורה בהתאם למיקום הספציפי שנבחר עבורה.

בשנים האחרונות הן מקבלות תפקיד עיצובי בכך שהן דקורטיביות ומיפות את הבית. ישנן פרגולות מיוחדות העשויות מחומרים יוקרתיים. ישנם פריטי נוי כגון אדניות ומסגרות עץ שעוצבו במיוחד במטרה להשתלב עם פרגולות.

דקים מזמן אינם מקומם רק בנמל בל ים. הדקים החלו לתפוס תאוצה בקרב בתים פרטיים, שכן אנשים מעדיפים שיהיה עץ תחת רגליהם ולא חול או דשא חי. מאחר והדקים החלו לתפוס תאוצה, הך זה טבעי כי גם הפרגולות יתפסו מקום של כבוד לצידם. השילבו של העץ בין השניים, מהווה לרוב פתרון מושלם לאלו הרוצ ים להקיף עצמם בעץ. בעזרת פרגולות ודקים, תוכלו להבטיח כי ישנו עץ לרגליכם, כמו גם מעל ראשיכם. בצורה זו, באמת תהיו סובבים בעץ, כמו שהטבע ייעד לנו בני האדם.

פרגולות ודקים- טיפים לקראת הקניה

כשיוצאים לקנות פרגולות ודקים, מומלץ מאד לדרוש לקבל חומר גלם שעבר אימפרגנציה. זהו תהליך המרחיק מזיקים שונים שמביאים לריקבון, וכך העץ נשמר יותר לאורך שנים.

פרגולות ודקים בעלי גוונים כהים וטבעיים מאריכים ימים יותר זמן מאשר פרגולות בגוונים בהירים מאד, המתקלפים ודוהים בקצב מהיר יותר.

לפחות פעם בשנה חייבים למרוח את הדקים מעץ טבעי בשכבת חומר המיועד לשמירה ולהגנה על החומר, והמאריך את ימיו.

סוכך חסין גשם לפרגולה ולרהיטי החצר עוזר להאריך את תוחלת החיים של הפרגולה, וכן מאפשר ישיבה תחתיה גם בימים גשומים.

כשמנקים פרקט מעץ טבעי, אין להרטיב אותו, כיוון שהעץ סופח נוזלים, מתנפח מכך, ונהרס. במקום זאת, יש לנגב את העץ במטלית לחה או בסמרטוט.

לבסוף, לפני רכישת מוצר זה או אחר כדאי לערוך סקר שווקים. זו הדרך לוודא שאכן קונים את המוצר האיכותי ביותר במחיר המשתלם ביותר.

Shadow

Comments are closed.

Shadow