לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

מאמריםShadow

פרגולות

בניית פרגולות

בניית פרגולות

פרגולות  הן פתרון לגינות המציעות היום הרבה שלווה והנאה, אך הן מצריכות הצללה. כדי ליצור פינת חמד מרגיעה בגינה. הפרגולה יוצרת פינת חמד קרירה ומוצלת, שנעים לשבת בה בימי קיץ חמים. אפשר לארח בני משפחה וחברים והשמש הקופחת כבר לא מהווה מטרד.

גם בימים קרים תוכלו לשבת מתחת לפרגולה, אשר תחסום את עוצמת הרוח. היום יש ביקוש רב עבור פרגולות מעץ. העץ הוא חומר טבעי אהוב במיוחד בשל יופיו והשתלבותו ההרמונית בגינה. ניתן לשתול סמוך לפרגולת עץ גפנים מטפסות או שיחי וורדים.

בנוסף, הן מגיעות במגוון צורות וגדלים. הן יכולות לבוא בצורת מלבן, מרובע, משולש ועוד.

מתי הומצאו פרגולות ?

לא מדובר בהמצאה חדשה. הם מלווות אותנו כבר מימי יוון ורומא. תרבויות עתיקות אלו עיצבו שפע של מבנים יפהפיים ומקוריים וביניהם הפרגולה.

כיצד פרגולות בנויות ?

פרגולות נבנות באמצעות שלושה או יותר עמודי תמיכה. בין עמודים אלו ממקמים קורות המעניקות צל, אשר שובר את אור השמש החזק.  ניתן לבנות פרגולות במגוון גבהים.

מהן היתרונות של פרגולות מעץ ?

החיסרון הוא שהעץ חשוף לבלאי ולנזקי מזג האוויר, לכן יש לשמרו כל כמה חודשים בחומרים מיוחדים.

אנשים רבים בוחרים בעץ. מדובר בחומר נוח לעבודה, שאפשר לעצבו במגוון סגנונות. בנוסף, המחיר שלו אינו יקר יחסית לחומרים אחרים. מכיוון שהעץ נוח לעבודה, גם אנשים, שאין להם ידע רב, יכולים להתקינו בעזרת הציוד נכון.

אילו עצים משמשים לבניית פרגולות ?

מדובר בעצים נוחים לעבודה אשר עמידים מאוד לנזקי מזג אוויר, מים, לחות וריקבון: עץ גושני מתאים למראה טבעי וחמים והוא מושלם לצימרים. עץ דו שכבתי מיועד לבניית פרגולות אלגנטיות במראה יוקרתי. עץ רב שכבתי מושלם עבור פרגולות בעלות צורות מעוגלות. יש לקחת בחשבון כי העץ הרב שכבתי יקר יותר מעצים אחרים.

מה תצטרכו לעשות אם תרצו לבנות פרגולה בעצמכם?

אנשים הבוחרים להתקין את הפרגולה בעצמם, אינם צריכים לשלם לאיש מקצוע על העבודה וההתקנה וכך חוסכים בהתקנה. היום ניתן לרכוש את העצים ישירות ממחסן עצים, המציע מחירים אטרקטיביים. אך לפני שניגשים למחסן עצים, חשוב מאוד למדוד את השטח באופן מסודר. שרטטו לכם גם סקיצה של הפרגולה שאתם רוצים. חשוב שכל הפרטים ירשמו, כדי שלא תצטרכו לחזור אל מחסן העצים. חשוב להגדיר את הייעוד של הפרגולה – האם היא מיועדת לנוי ולתחושה כפרית או להצללה?

בנוסף, חשוב לדעת כי פרגולות מצריכות היתרי בנייה. עליכם לברר עם העירייה מה נדרש כדי לקבל היתר בנייה. לפני שבוחרים סוג עץ, כדאי להתייעץ עם המוכרן בחנות העצים. חשוב לבחור בעץ שמשקלו מתאים לפרגולה. בנוסף, העץ צריך להיות עמיד בתנאי מזג אוויר. בחירת העץ תלויה גם בגוון הפרגולה שאתם רוצים בו. בנוסף, אל תשכחו לרכוש אביזרים מתאימים וברגים.

Shadow

פרגולות גן ויופי

פרגולות גן ויופיפרגולות מעץ – חלק בלתי נפרד מכל גינה בישראל

פרגולות מעץ משמשות למטרות הצללה מהשמש הקופחת של ארצנו. האביב מתקרב ובא וזו הזדמנות מצוינת לשקול להוסיף פרגולה לגינה.ישראל בורכה בימי שמש רבים ובשמיים תכולים, כך שגם בתים פרטיים וגם בתי עסק רבים רוכשים פרגולה. הפרגולה מגינה על מי שיושב בגינה מפני השמש הקופחת, מפני רוח וגשם ומעניקה לגינה יופי ואלגנטיות.

פרגולות גן ויופי שעשויות מעץ ניתן לעצב במגוון סגנונות. מכיוון שמדובר בחומר נוח ומהנה לעבודה, הוא כחומר ביד היוצר. היום כל אחד יכול למצוא את הפרגולה המושלמת עבורו. פרגולות עץ הן פופולאריות במיוחד, הן מעניקות תחושה חמימה, יוקרתית וביתית לגינה/ למרפסת ומשתלבות בהרמוניה בסביבה הירוקה. היום ניתן לשלב גם תאורה בפרגולה וכך ליהנות מאור נעים בשעות הלילה.

פרגולות גן ויופי קטנות וגדולות

פרגולות גן ויופי מגיעות במגוון גדלים. היתרון של פרגולה גדולה הוא, שהיא מעניקה צל לשטח רב יותר. מאידך, היא גם עשויה להחשיך מידי את הגינה. כמובן שקונסטרוקציה של פרגולה גדולה היא יותר מורכבת מכיוון שהיא זקוקה ליותר תמיכה. פרגולה גדולה גם תצריך יותר חומר גלם ותעלה יותר.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים פרגולות מעץ

חשוב לבדוק לאיזו מטרה הפרגולה אמורה לשמש – להצללה והגנה מהשמש החזקה או לימי גשם ורוח סגריריים וקרים? כמו כן, בדקו היטב את כיווני האוויר. במידה והפרגולה תמוקם בכיוון מזרח, בשעות הבוקר הגינה תהיה מוארת ומלאת שמש. במידה ותחליטו למקם את הפרגולה מערבה, הגינה תהיה שטופת שמש בשעות הערב. חשוב להקדיש מחשבה גם לגובהה של הפרגולה. פרגולות גבוהה נהנית מזרימת אוויר טובה יותר.

עניין התקציב הוא חשוב ביותר: כאשר אתם מתעניינים ברכישת פרגולות, חשוב לבדוק היטב מהו התקציב שלכם. גם בחירת החומרים תשפיע על עלות הפרגולה. שאלו מראש את עלות ההתקנה, שכן היא מייקרת משמעותית את הרכישה.

בנוסף, חשוב לבדוק במועצה המקומית שלכם או בעירייה את ההיתרים הנדרשים. פרגולות כפופות לחוקי התכנון והבנייה וחייבות לקבל היתר בינוי מהרשות המקומית. לכן, ברור שבניה ללא היתר הינה עבירה על החוק והאחראיים לה עלולים להיתבע ולשאת בקנסות כבדים.

מה חשוב לדעת במידה והחלטתם לבנות את הפרגולה בעצמכם ?

אם תייצרו את הפרגולה ותתקינו אותה בעצמכם תחסכו המון כסף. עם זאת, כדאי להקפיד על הדברים הבאים: כדאי להזמין עצים איכותיים שעברו אימפרגנציה, שמוגנים היטב בפני מזיקים, לחות ורטיבות. חשוב להקדיש מחשבה על גוון העץ המבוקש ולצבוע את העצים בצבע המתאים.

עליכם לבוא עם המידות הבאות למחסן עצים: רוחב הפרגולה המבוקשת, גובהה, עומקה, שיפועה וקירוי. כמובן שמלבד העצים הנדרשים, עליכם לדאוג שיהיו לכם כל האביזרים הנדרשים, כגון ברגים שונים, דיבלים, פרזול וכו'.

אילו סוגי עצים משמשים עבור פרגולות גן ויופי ?

העצים המשמשים עבור פרגולות גן ויופי הם עץ גושני ועץ אורן, כאשר העץ הגושני נחשב ליקר יותר.

ומה לגבי חיפוי הפרגולה?

היום ניתן לרכוש רעפים מפלדה, בכל גוון ובכל צבע לפי דרישתכם.

Shadow

דקים

דקים

דקים – לוי פרופילי עץ

דקים חזרה לטבע 

דקים הם משטחי עץ מעובד, המונחים בדרך כלל בחצרות של בתים. עקב המחיר גבוה יחסית של הדק, נהוג להניחו בחצר בשטח קטן יחסית, כאשר בשאר שטח החצר אפשר לעשות מסלעות, דשא, עצים ופרחים.

בשנים האחרונות, דקים כובשים את עולם ריצוף הגינות. יופיים וקסמם, השתלבותם ההרמונית במרפסת או בגינה עם הצמחייה והעצים, שבו את ליבם את המוני אנשים, בעלי עסקים, אדריכלים ומעצבים. דקים פופולאריים היום במיוחד לאור האופנה של "חזרה אל הטבע", לחומרים טבעיים, פשוטים ונעימים. חומרים "קרים" כגון בטון או אבן נדחקים לאט לאט הצידה ומפנים את מקומם לדקים, היפים לאין שעור. בכוחם של דקים לשדרג כל גינה אפרורית לגינה עכשווית, מודרנית וחמימה. היתרון העצום שלהם הוא גם הוורסטיליות שלהם – ניתן לצבעם במבחר רחב של צבעים. הם מגיעים במבחר מסחרר של סגנונות ואפשר להתאימם לכל מקום.

עבור מה משמשים דקים ?

 מושלמים עבור מרפסות נאות, גינות מטופחות, ריצוף מסביב לבריכה, מדרגות לג'קוזי, אדניות הפזורות מסביב לחצר, שבילים נאים ועוד. הם מתאימים לכל מקום והופכים אותו לפנינת חן. בנוסף,  משמשים לא רק עבור בתים פרטיים אלא גם למרכזי בריאות וספא, גני אירועים, בתי קפה ועוד…דקים הם נוחים ומהירים מאוד להתקנה.

מאילו עצים מייצרים דקים ?

הם מיוצרים ממבחר עצים, כאשר חלקם נחשבים לטובים ואיכותיים יותר מאחרים. יש מגוון רחב של דקים, החל מהזול ביותר בעץ מאיכות נמוכה וכלה בעץ באיכות גבוהה, שמונח על מצע חזק ומפולס.

חשוב לבחור את העץ לפי המסגרת התקציבית, הצרכים, התנאים בשטח והמטרות העיצוביות. העצים הפופולאריים המשמשים לדק הם: איפאה – מקורו של דק מאיפאה הוא בעץ מדרום אמריקה. הוא עמיד מאוד בשמש הישראלית ואינו נשחק במהירות. הוא מגיע בצבע חום כהה.

אורן – עץ זה משמש היום עבור דקים רבים. הוא נחשב לחומר נוח מאוד לעבודה וידידותי גם למתקינים שאינם מקצוענים. צבעו של עץ רך זה הוא בהיר ומקורו מכמה אזורים בעולם. איכותו משתנה. אפשר לצבעו במבחר צבעים. דק אורן משתלב בהרמוניה רבה בכל מקום שבו הוא נמצא.

דק אירוקו – מדובר בעץ איכותי הגדל באפריקה. הוא נוח יותר לעבודה וגמיש יותר מדק איפאה. הוא עמיד בקיץ הישראלי הכבד ואינו נשחק במהירות.

טיק אירופאי – עץ המגיע אלינו ממזרח אירופה. צבעיו וגווניו הם רבים. הוא עמיד מאוד ומתאפיין בצפיפות ובדחיסות רבה.

דק טיק בורמזי – מקורו של עץ זה הוא בבורמה. איכותו נודעת בעולם כולו. הוא מושלם עבור נמלים ומעגנים. הוא חסין בפני מזיקים ועמיד מאוד במזג אוויר בעייתי.

טיפ חשוב לסיום 

לפני שאתם סוגרים עם חברה, חשוב לבדוק היטב את ניסיונו של המתקין. מתקין מנוסה ומיומן ידאג לחומרי גלם איכותיים, שיחזיקו מעמד לזמן רב, במיוחד לאור העובדה שבארצנו יש אקלים בעייתי ושוחק.

Shadow

מעקות ועיצוב הבית

בכל בית, דירה ובניין ניתן למצוא סוגים שונים של מעקות. פעמים רבות נהוג לדבר על החשיבות הרבה של אמצעים אלה מבחינה בטיחותית ואכן יש בכך מידה רבה של אמת. בין אם מדובר על פתרון שמותקן במרפסת, בין אם מדובר על פתרון שמורכב בגינה או בחצר, לצד גרם מדרגות ישר או מתעקל, מדובר במידה רבה על קו גבול שמונע נפילה.

מעקות שונים נועדו גם בכדי לסייע בטיפוס בגרם מדרגות, קל לאחוז בהם והם נוחים לשימוש גם לצעירים וגם למבוגרים. יחד עם כל האמור לעיל, לא נעסוק להלן באלמנטים נוספים של בטיחות או של סיוע בעליה במדרגות. כאן בחרנו להרחיב יותר על הפן האסתטי שאין להתעלם ממנו.

כאשר בוחרים אותם בחוכמה, אין ספק שניתן לשלב בטיחות עם איכות, מראה נאה ואסתטי עם עיצוב שאר חלקי הבית. למעשה, כאשר בוחרים בחכמה אפשר להעלות את עיצוב הבית דרגה אחת למעלה.

סוגי מעקות ועיצוב

בשוק ניתן למצוא סוגים רבים ומגוונים של מעקות. בין היתר ניתן למצוא אותם בעיצובים נקיים ובקווים ישרים או לחילופין – בצורה מסתלסלת ועגולה. יתר על כן, ניתן למצוא אותם כאשר הם משולבים בחומרי גלם שונים. ניתן למצוא אותם ממתכת, מעץ, משילובים עם פלסטיק וכן עם זכוכית מיוחדת, המוגנת מפני שבירה וניתוץ.

כאשר מתאימים את חומר הגלם ואת המראה והעיצוב יש מקום רב למגע ולטעם האישי. יחד עם זאת, חשוב לשים לב לעיצוב הכללי של הבית, לאופי הריהוט, לסגנון הכללי ועוד. בנוסף חשוב מאוד להתייחס גם למראה של דלתות הבית – הן דלתות פנים והן דלתות חוץ.

כאשר משקיעים בדלתות מעוצבות, למשל, אי אפשר שלא להשקיע בהתאם גם בבחירה של מעקות מעוצבים, עם התאמה מושלמת. כזכור, לא מדובר על אמצעי בטיחות בלבד אלא גם על מכשיר רב עוצמה שמשפיע וויזואלית על כל המראה של הדירה או הבית.

כאשר בוחרים דלת כהה, למשל, דלת לבנה, או דלת עם שיבוץ של זכוכית מרהיבה, עדיף להתאים אליה את העיצוב של כל מעקה ומעקה. כך הוא הדבר גם כאשר בוחרים להתקין דק איכותי. הכל צריך להתאים זה לזה באופי, בצבע, במראה הכללי. יש לציין שבמקרים מסוימים ניתן לשקול ללכת על הכיוון ההפוך באמצעות צבעים מנוגדים. כל זאת רק מתוך בחינה של כמה אלטרנטיבות לפני קבלת ההחלטה הסופית.

גם בעיצוב חוץ

לאחר שהתייחסנו לעיצוב הפנים, חשוב להדגיש גם את חשיבותו של עיצוב חיצוני ראוי לשמו. גם כאן, בבתים רבים ניתן לראות השקעה בפרקטיקה ובאסתטיקה גם יחד. כל זאת כאשר משקיעים בהתקנה של פרגולה איכותית, למשל. מדובר, ללא ספק, על בחירה מושלמת לאירוח, עם משמעות מבחינה של אזור מוצל ונעים יותר, אך גם מעוצב ויפה לעין. גם כאן, חשוב להתאים מעקה נכון, שמשתלב בצורה הראויה והאסתטית. 

Shadow

פינות אוכל מעץ – עיצוב ביתי כפרי בסגנונות משתנים

אבזור חדר האוכל הוא בין העיצובים היותר חשובים בין אזורי המפגשים המשפחתיים. הרארוחה המשפחתית הלוא היא ארוחת הערב (בדרך כלל) היא בין הארוחות החשובות ביותר של היום, גם מבחינה גופנית וגם מבחינת הקשרים המשפחתיים.  היום נגמר, כולם נינוחים והארוחה מוגשת, קלילה וטעימה על השולחן.

הכנה נעימה ונינוחה לקראת צלילה אל תוך מנוחה נעימה אחרי היום החולף והעמוס. לכן זה כלל לא מפתיע שמחשבה כה רבה מושקעת דווקא באזור זה אשר נותן לנו שירות לכל היותר במשך שעה אחת ביום. מאפיין מעניין נוסף שניתן לזהות בחדר האוכל הוא מאפיין העיצוב וחומר הגלם השכיח ביותר הלוא הוא העץ או עיצוב דמוי עץ.

חדר אוכל מעץ בשילוב פורמייקה – כפריות- אורבנית!

אחד השילובים היותר מעניינים שניתן לראות לאחרונה הוא העיצוב המשולב אשר כולל עיצוב באמצעות עץ ופורמייקה גם יחד. שילוב זה יוצר פינת אוכל בעל נקודות השקה אשר נפגשות בין שני צירים: ציר המראה הכפרי והנוסטלגי והציר המודרני, מבלי לוותר על אף אחד מהסגנונות. חשוב מאוד לעשות כמה סיורים בעת בחירה או החלטה לבחירה בעיצוב זה לצורך התאמץ פינת האוכל למראה הכללי של הבית , כמובן שתוכלו לשדרג את פינת האוכל הקיימת באמצעות חומרי פורמייקה לעיצוב עצמי ובאמצעות אתרים שונים לעיצוב הבית ועיצוב פינות אוכל.

תוכל לבחור בעיצוב פינות השולחן או מרכז השולחן על ידי טפטים ואביזרי פורמייקה לשדרוג העיצוב ומיצירת מראה מחודש ומרענן לפינות אוכל ישנות או כאלה אשר זקוקות לרוח חדשנים מבלי להעלים את העיצוב הנוסטלגי לרוחו עוצבה פינת האוכל מלכתחילה.

תחריטים ועיצובים בהתאמה אישית בחדר האוכל

עיצובים בסגנון תחריטים ותבליטים, מעצב פנים מקצועי ידע ליצור עיצוב חדש בתוך עיצוב קיים על ידי שבלונות מיוחדות לחידוש מראה השולחן והפיכתו למרגש וייחודי הרבה יותר. בחנויות מובחרות תוכלו למצוא פינות אוכל מיוחדות מעץ בעיצוב כזה בדיוק ובמחירים משתלמים ביותר – הרטרו כבר כאן, איפה אתם? עיצוב אישי ומיתוג אישי לחדר אוכל לא חייב להתמקד דווקא בשולחנות והכיסאות אלא דווקא בפריטים המשלימים, כמו כדים בעיצובים עתיקים ותמונות משפחתיות על בד קנבס שתמיד נראות הרבה יותר טוב מאשר תמונת טבע דומם, המשפחתיות נכנסת אל פינת האוכל, היום יותר מתמיד ויוצרת אווירה חדשה וביתית יותר במקום שממנו הביתיות נגזלה בשנים האחרונות.

יצירות מחדר האוכל – עצבו ושדרגו את פינת האוכל עם הילדים!

יצירות ועיצובים יחד עם הילדים הן בין הפעילויות המהנות ביותר שיש.. תוכלו לייצר פלייסמנטים מחומרי גלם מעץ ואביזרים במראה טבעי ליצירת מראה בעל חזות פסטורלית ורכה יותר , ובנוסף, מראה חמים ומעניין יותר גם בפינות האוכל והדירות הקפדניות ביותר. עיצוב משלימים הם אלה שיוצרים את האווירה הכללית בדרך כלל ולא פינת האוכל והפריטים הגדולים עצמם. דווקא הפריטים הקטנים והתוספות הקטנות הן אלה שעושות את ההבדל.

התרשמו ממגוון האפשרויות הכוללות מוצרי פרזול ועזרי עיצוב משלים לפינות אוכל מהסגנונות השונים בהתאמה לפינות אוכל מעץ.

פינות אוכל מעץ – עיצוב ביתי כפרי בסגנונות משתנים

אבזור חדר האוכל הוא בין העיצובים היותר חשובים בין אזורי המפגשים המשפחתיים. הרארוחה המשפחתית הלוא היא ארוחת הערב (בדרך כלל) היא בין הארוחות החשובות ביותר של היום, גם מבחינה גופנית וגם מבחינת הקשרים המשפחתיים.  היום נגמר, כולם נינוחים והארוחה מוגשת, קלילה וטעימה על השולחן.

הכנה נעימה ונינוחה לקראת צלילה אל תוך מנוחה נעימה אחרי היום החולף והעמוס. לכן זה כלל לא מפתיע שמחשבה כה רבה מושקעת דווקא באזור זה אשר נותן לנו שירות לכל היותר במשך שעה אחת ביום. מאפיין מעניין נוסף שניתן לזהות בחדר האוכל הוא מאפיין העיצוב וחומר הגלם השכיח ביותר הלוא הוא העץ או עיצוב דמוי עץ

חדר אוכל מעץ בשילוב פורמייקה – כפריות- אורבנית!

אחד השילובים היותר מעניינים שניתן לראות לאחרונה הוא העיצוב המשולב אשר כולל עיצוב באמצעות עץ ופורמייקה גם יחד. שילוב זה יוצר פינת אוכל בעל נקודות השקה אשר נפגשות בין שני צירים: ציר המראה הכפרי והנוסטלגי והציר המודרני, מבלי לוותר על אף אחד מהסגנונות. חשוב מאוד לעשות כמה סיורים בעת בחירה או החלטה לבחירה בעיצוב זה לצורך התאמץ פינת האוכל למראה הכללי של הבית , כמובן שתוכלו לשדרג את פינת האוכל הקיימת באמצעות חומרי פורמייקה לעיצוב עצמי ובאמצעות אתרים שונים לעיצוב הבית ועיצוב פינות אוכל.

תוכל לבחור בעיצוב פינות השולחן או מרכז השולחן על ידי טפטים ואביזרי פורמייקה לשדרוג העיצוב ומיצירת מראה מחודש ומרענן לפינות אוכל ישנות או כאלה אשר זקוקות לרוח חדשנים מבלי להעלים את העיצוב הנוסטלגי לרוחו עוצבה פינת האוכל מלכתחילה..

תחריטים ועיצובים בהתאמה אישית בחדר האוכל

עיצובים בסגנון תחריטים ותבליטים, מעצב פנים מקצועי ידע ליצור עיצוב חדש בתוך עיצוב קיים על ידי שבלונות מיוחדות לחידוש מראה השולחן והפיכתו למרגש וייחודי הרבה יותר. בחנויות מובחרות תוכלו למצוא פינות אוכל מיוחדות מעץ בעיצוב כזה בדיוק ובמחירים משתלמים ביותר – הרטרו כבר כאן, איפה אתם? עיצוב אישי ומיתוג אישי לחדר אוכל לא חייב להתמקד דווקא בשולחנות והכיסאות אלא דווקא בפריטים המשלימים, כמו כדים בעיצובים עתיקים ותמונות משפחתיות על בד קנבס שתמיד נראות הרבה יותר טוב מאשר תמונת טבע דומם, המשפחתיות נכנסת אל פינת האוכל, היום יותר מתמיד ויוצרת אווירה חדשה וביתית יותר במקום שממנו הביתיות נגזלה בשנים האחרונות.

יצירות מחדר האוכל – עצבו ושדרגו את פינת האוכל עם הילדים!

יצירות ועיצובים יחד עם הילדים הן בין הפעילויות המהנות ביותר שיש.. תוכלו לייצר פלייסמנטים מחומרי גלם מעץ ואביזרים במראה טבעי ליצירת מראה בעל חזות פסטורלית ורכה יותר , ובנוסף, מראה חמים ומעניין יותר גם בפינות האוכל והדירות הקפדניות ביותר. עיצוב משלימים הם אלה שיוצרים את האווירה הכללית בדרך כלל ולא פינת האוכל והפריטים הגדולים עצמם. דווקא הפריטים הקטנים והתוספות הקטנות הן אלה שעושות את ההבדל.

התרשמו ממגוון האפשרויות הכוללות מוצרי פרזול ועזרי עיצוב משלים לפינות אוכל מהסגנונות השונים בהתאמה לפינות אוכל מעץ.

Shadow

סוגי הדקים השונים המוצעים לנו כיום

בשנים האחרונות הפכו הדקים לאחד מפתרונות הריצוף הפופולאריים ביותר. אפשר למצוא אותם בסגנונות שונים ובגוונים שונים והם מוצעים בטווח רחב של מחירים. מכיוון שלרבים חשוב ליהנות מגינה או ממרפסת מושקעת, הכוללת לא רק כסאות נוח או ריהוט גן אלומיניום או עץ, אלא גם דק מושקע, מציעות החברות, המתמחות בכך שלל של פתרונות.

הנה סוגי הדקים השונים הקיימים בשוק:

דקים מעץ

בדומה לתחום ריהוט הגן, המציע לנו מגוון של כסאות נוח ופתרונות רבים למרפסת או לגן, אפשר למצוא גם סוגים שונים של דקים, המתאימים למרפסת או לחצר. הסוג הראשון הם הדקים, העשויים מעץ טבעי. דקים מעץ האורן נחשבים לפופולאריים מאד, ולו בזכות המחיר הזול שלהם, בהשוואה לדקים העשויים מעץ אחר. מצד שני, מדובר בדקים שפחות מתאימים לחצר או למרפסת הישראלית, שכן הם אינם עמידים כל כך בחום הישראלי. לעומתם, דק העשוי מעץ האיפאה, נחשב לאיכותי הרבה יותר וגם עמיד מאד. דקים אלה מגיעים אלינו מברזיל ונחשבים ליקרים במיוחד. מי שבוחר למשל לשלב אותם בחצר שלו, כדאי לו לבחור ריהוט גן אלומיניום, המשתלב באופן מושלם לצד סוג זה של דק. סוג נוסף של דקים מעץ, הם אלה העשויים מבמבו. דק במבו הינו דק רב שכבתי, בעל מראה עץ טבעי ויופי נהדר. הוא נחשב לידידותי לסביבה ובעל גוון ירקרק מיוחד.

דקים סינטטיים

אם אתם רוכשים כסאות נוח חדשים לגינה שלכם ומחפשים גם פתרון ריצוף זול וטוב, דקים סינטטיים יכולים להתאים לכם, לא פחות מהדקים הטבעיים. הדקים הסינטטיים המוצעים כיום בשוק הינם דקים עמידים וטובים, המחזיקים מעמד תקופה ארוכה ומתמודדים בהצלחה עם תנאי מזג האוויר שבארץ. דקים אלה עשויים מעץ ממוחזק ומפולימרים ומגיעים בגוונים שונים, המזכירים את מראה העץ הטבעי. מדובר בדקים שאינם מצריכים תחזוקה מיוחדת וגם עוזרים לשמור על איכות הסביבה. אין צורך לכרות עצים כדי לייצר אותם, אלא להשתמש בחומרים קיימים. מי שרוכש ריהוט גן אלומיניום בשילוב עם כסאות נוח העשויים מעץ, למשל, יכול לבחור באפשרות של דק סינטטי למרפסת או לחצר שלו, שילוב היוצר מראה נהדר ומיוחד מאד.

לסיכום

ניתן לראות שקיימים סוגים שונים של דקים, ממש כמו כסאות נוח וגם ריהוט גן אלומיניום. מומלץ לפנות לחברות המתמחות בתחום ולהיעזר בנציגיהן כדי לאתר את הפתרון המתאים ביותר ואת סוג הדק הנכון ביותר למרחב כולו. חשוב להקפיד על איכות וגם על רמת עמידות גבוהה.

Shadow

פרקטים לאוירה חמימה בבית

גם בחורף כמו שלנו, בו ימי השמש רבים יותר מימי הגשם, רצפה סטנדרטית מתקררת מאוד ואינה  מספיקה להתחמם גם בימים חמימים יותר. הורים רבים מכירים בודאי את המאבק הפולני משהו עם הילדים לנעול את נעלי הבית כאשר אלה מעדיפים דווקא להתהלך יחפים. אבן היא חומר קר אשר מתקרר במהירות יחסית וממהר פחות להתחמם. גם המראה שלה הוא קר. לא כך הוא העץ. העץ אשר ממנו עשויים פרקטים בסגנון הקלאסי הוא חומר חם המאפשר ללכת עליו יחפים גם בימי החורף הקרים ובנוסף הוא יוצר אוירה חמימה בחדר. עם זאת, היום ישנם כאלה העשויים חומר סינתטי דמוי עץ ויוצרים לפחות ויזואלית את אותה התחושה.

סוגים שונים של פרקטים

כאשר תעשו סקר שוק בכדי למצוא פרקט בירושלים או במקומות אחרים בארץ תוכלו לראות כי קיימים שלושה סוגים שונים של המוצר אשר נבדלים זה מזה בחומר ממנו הם עשויים ובשל כך גם במחיר. הסוג הראשון הוא המוצר הקלאסי. כך נראה הפרקט עוד בימיו הראשונים כאשר החל השימוש בו באירופה בסוף המאה ה- 17. החומר ממנו הוא עשוי נקרא עץ גושני. אלה הם גושי עץ מלאים אשר נוסרו ולוטשו למידות שוות. זהו המוצר הקלאסי אשר עלות ייצורו גבוהה מאוד ולכן כך גם מחירו בשוק. סוג אחר עשוי עץ בן שתי שכבות: שכבה תחתונה יותר של עץ פשוט ומעליו שכבה דקה מעץ משובח. הדבר הוזיל את עלות הייצור ואת המחיר. המוצר שמחיריו הם הנוחים ביותר בשוק הוא פרקט למינציה שהוא החדיש ביותר. הוא בנוי על שכבה דקה של עץ, סיבית או חומר סינתטי. זהו הסוג העמיד ביותר בפני שחיקה ולכן מחזיק מעמד לטווח ארוך. המחיר שלו משתלם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

פרקטים בצבעים שונים

חנויות פרקט בירושלים ובכל הארץ מציעות היום מגוון רחב של פרקטים מסוגים שונים שנבדלים זה מזה בחומר ממנו הם עשויים וגם בצבעים. ניתן להתאים אותם לשאר צבעי החדר. אם ישנו ריהוט מעץ אורן שצבעו חום בהיר ניתן למצוא גם את הפרקט בצבע התואם. כך גם ניתן ליצור התאמה עם עץ בצבע כהה יותר, אדמדם ואפילו עם ריהוט בהיר מאוד וכמעט לבן. בידכם האפשרות להחליט מהו הסוג בו אתם בוחרים בהתאם לתקציב העכשווי ורצונכם לטפל בפרקט לטווח הארוך (פרקט מעץ מלא דורש טיפול מסור יותר) וכמובן להחליט מהו הצבע בו אתם בוחרים.

Shadow

פרגולות ירושלים

האבן והפרגולה

את האבן הירושלמית יהיה קשה להחליף עם פרגולות ירושלים, אבל אנו סבורים כי ניתן לשלב ביניהם – בעוד האבן מקשטת את חיצוניות קיר הבניין, פרגולה יכולה להביא ערך מוסף לחדר, לחנייה או לחצר. פרגולות ירושלים מהוות פתרון מצוין כנגד תנאי מזג האוויר, אשר בירושלים יכולים כידוע גם להגיע לתנאי צינה לא פשוטים. כמו כן, פרגולות ירושלים מביאות עימן צורה נאה יותר למרפסת או לחנייה, ובכך מעלות את ערך הבניין או משמרים את השווי של המכונית. בוודאי אתם מכירים פרגולות אלו בשמות של פרגולות נוי, או פרגולות להצללה, אך אנו כינסנו אותם תחת קורת גג אחת (כפי שפרגולה עושה), וקראנו להם בשם פרגולות ירושלים.

תתרשמו, תתקשרו ותגיעו

אנחנו בלוי פרופיל עץ, עוסקים בתחום מעל לחמישים שנה, ומספקים בתור מחסן עצים מוצרים והזמנות לכל המבקש. אמנם מקום מושבנו בקריית עקרון, אך אל תהססו להתרשם מאיתנו ומן המבחר שלנו באמצעות אתרנו זה והקטלוג שבו. כמו כן, אנו שמחים לבשר לכם כי אנשי השירות המצוינים שלנו, מוכנים לקבל שיחות מכם ולסייע לכם בכל שאלת עץ שעשויה לצוץ לכם או שתיתקלו בה. אנו סבורים כי מרגע שתיחשפו להיצע העשיר שלנו, ותבואו במגע עם הצוות המיומן שעובד באמתחתנו, כי תפנימו כי לוי פרופיל עץ הוא המקום לקנות בו פרגולות ירושלים, וכי תבינו כי שווה לעשות את הנסיעה לקריית עקרון. בואו בהמוניכם, בהקדם האפשרי, אנו מחכים לכם. אל תהססו לבדוק אותנו קודם כל דרך הרשת, או באמצעות הטלפון, בכדי להיות מרוצים עד הסוף, בטרם תגיעו אלינו פרונטלית למפגש פנים אל פנים. זיכרו כי אנו בית עסק עם ניסיון, אשר פועל שנים רבות, וכי אנו ראינו כבר דבר או שניים בחיים. כפי שאומרים, "אין חכם כבעל ניסיון".

Shadow

פרגולות בחיפה

מול תנאי מזג האוויר

נכון שלאחרונה כאשר אתם מסתובבים ברכב שלכם בחיפה אתם ערים לתופעה הולכת וגוברת של צמיחת פרגולות בכל בית ובית? ובכן, אנו מברכים על כך, שכן פרגולות בחיפה הן מצרך מבוקש לאור תנאי מזג האוויר המגיעים מן הים התיכון לעיר היושבת על גדותותיו. פרגולות מסייעות להיאבק בתנאי מזג האוויר השונים, בין אם זה חום, קור או רוח, ועל כן אנו שמחים כי תנאי האקלים מקבלים מענה בדמותן של פרגולות בחיפה, אשר מגנות על יושבי הבית מכל צרה שלא תבוא. פרגולות בחיפה החלו לצוץ לא רק בצורתן המקורית והידועה של עץ מרובע, אלא גם מחומרים שונים, כגון אלומיניום, או בצורות שונות ומגוונות אשר מגיעות לפי הזמנת אמות מידה.

לא רק

כאמור, פרגולות בחיפה החלו לצוץ אל מול מזג האוויר באזור, אך לא רק. אנו עדים גם לכמות יפה של פרגולות נוי, פרגולות להצללה, פרגולות לחנייה ועוד. לכל אלו יתרונות רבים שכן מלבד מטרתם המקורית הם גם מעלים את ערך הסחורה עליהם הם מגנים או את ערכו של הבית. מדובר בשיפצור קטן וקל אשר מביא את הבית לכדי שלמות ומעלה את ערכו בעשרות אחוזים. לוי פרופיל מוכן לספק לכם מענה בכל הקשור לביצוע משימות אלו מול פרגולות, מקניית החומרים, דרך הדרכה ועד סיוע בהתקנתם או ביצירת קשר מול גורם המוסמך לכך. צרו עימנו קשר עוד היום, או הגיעו אל סניפנו בכדי להתרשם. אצלנו עובדים ומועסקים רק מיטב המוחות, בכל הקשור אל עולם העץ, בכדי שאתם תוכלו לקבל מענה ישיר וברור באשר לשאלות שיש לכם. עם לוי פרופיל, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, כי אתם עומדים לעשות עסקים אל מול אנשים רציניים, אשר יודעים דבר או שניים כאשר מדובר על עצים.

Shadow

פרגולות תל אביב

מחוץ לקופסא

מוזר וקשה להאמין אך זה נכון, מגוון הכי טוב של פרגולות תל אביב ניתן למצוא דווקא בקריית עקרון! אנחנו כמובן מדברים ומכוונים ללוי פרופיל עץ, עסק אשר פועל בתחום הפרגולות ומחסן עצים מזה למעלה מ-50 שנה. מדובר בהישג חסר תקדים בעבור עסק שאינו באזור תל אביב, ועל כן יש להסיק כי מדובר בבית עסק יוצא דופן. אצלנו תוכלו למצוא שלל של פרגולות, אביזרים ומוצרים, אשר יספקו את הצרכים שלכם לכל מטרה של עיצוב ובניית הבית. אנו סבורים כי מרגע שתגיעו אלינו, או תבדקו את המלאי שיש לנו להציע לכם דרך האתר שלנו, תיווכחו לדעת כי אכן יש לנו את כל אשר הנכם מחפשים. לכן, מוטב כי תגיעו אל בית העסק שלנו במהירות האפשרית, שכן אצלנו יש את כל מה שאתם צריכים. במידה ואתם זקוקים אל מחסן עצים, אשר ישרת את המטרה שלכם נאמנה, או במידה ואתם זקוקים אל ייעוץ או הכוונה, אל תהססו לפנות אל לוי פרופיל עץ. דעו כי יש לנו שם של מומחים בתחום העצים, ובכל הקשור אל חומרי הגלם השונים, שכן יש לנו עבר עשיר, כמו גם ניסיון משובח בכל הקשור אל עץ ופועלו.

תופעה בצמיחה

פרגולות תל אביב החלו לצוץ כפטריות לאחר הגשם. אנשים הפנימו כי במטרופולין הצפוף של תל אביב, אין מקום לשיפוצים נרחבים ועל כן מעדיפים לעצב ולשפצר את הבית בטוב טעם. פרגולות תל אביב הן פתרון מצוין לקריטריונים אלו, שכן עלותן סמלית וניתן להתאימן כמעט לכל גודל ולכל צורה. על כן, פרגולות תל אביב החלו להיות האופנה המקובלת, וכיום ניתן למצוא אותן בחניות, במרפסות, על גגות ואפילו בחדרים בתוך פנים הבית. אנו מאמינים כי תופעה זו רק תלך ותגדל, שכן אין סיבה אמיתית להפסיק אותה בשל היתרונות הרבים שלה. אז בואו להיות גם אתם חלק מהטרנד, וספקו לביתכם בגוש דן פרגולות תל אביב.

Shadow

פרגולות לחניה איכותיות

למה כן

רוצים להביא לחנייה של ביתכם מראה ייחודי, מגניב וטבעי במחיר סביר והגיוני? למה שלא תירכשו לעצמכם איזה סוג של פרגולות לחניה? אין באמת סיבה אמיתית או טיעון רציני שלא לעשות כן. כאשר הנכם רוכשים לחניית ביתכם פרגולות לחניה, אתם לא רק מעלים את ערך הבית, אלא גם שומרים על מכוניתכם ומאטים את קצב איבוד הערך של רכבכם. מלבד זאת, ישנם גם יתרונות ברורים, כמו שמירה על הרכב שלכם מפני הנופלים ממעלה, כמו גשמים, או לשלשת ציפורים. בנוסף, פרגולות לחניה גם מגנות על הרכב שלם מפני קור וחום, בכדי שלא תצטרכו יישר להפעיל מזגן כאשר הנכם נכנסים לאוטו, הוא יהיה מוצל עם פרגולות לחניה. מעבר לכך, דעו כי פרגולות חנייה גם מעלות את ערכו של הבית, בשל תוסף בנייה איכותי בדמותה. כמו כן, הערך של הרכב נשמר לאורך זמן ארוך יותר, שכן אין הוא נפגע מתאני מזג האוויר או בעלי החיים, ונשמר מוגן כל עוד הוא תחת פרגולת החנייה. מרכגע שבחרתם לעבוד עם פרגולה לחנייה, אתם תודו לאל כי זו הייתה בחירה מוצלחת וגם נכונה.

מידע וידע

צרו איתנו קשר בלוי פרופיל בכדי שנוכל לסייע לכם להתחיל את התהליך שבסופו תהיה לכם פרגולות לחניה משלכם. מדובר בייעוץ והכוונה באשר למוצרים אותם הנכם צריכים לרכוש בכדי להקים את פרגולות החניה שלכם, כמובן לרכוש אותם (נשמח ונעדיף שזה יתבצע אצלנו), ובמידה ותרצו, תזדקקו או תבקשו, גם לחבר אליכם איש קשר בדמותו של איש מקצוע מיומן ומנוסה, אשר יעזור לכם במלאכת ההקמה של פרגולות לחניה. דעו כי מדובר לרוב בהרכבה של פרגולות לחניה בעזרת פאנלים בודדים, כך שניתן למעשה לקבוע את אורכה ללא חשש, שכן תמיד אפשר להוסיף או להוריד פאנל מסוים. זאת ועוד, כי עצם העובדה שהם מבודדים ואינם מקשה אחת, כמו בפרגולות חניה מאלומיניום למשל, מוזילה את מחירה של פרגולות לחניה שלכם באופן משמעותי וניכר. אם אתם רוצים עוד טיפים כאלו, אתם יודעים אל מי לפנות – לוי פרופיל.

Shadow

פרגולות להצללה

למה לא?

נמאס לכם לצאת למרפסת או לגג ולחטוף מכת שמש וחום אדירים אשר מוגדרים לעיתים כבלתי נסבלים? מדוע שלא תירכשו לכם אחת מיני רבות של פרגולות להצללה? פרגולות אלו כמובן יספקו לכם צל בכל ימות השנה, שכן הם מגיעות עם גג אשר מטיל צל שכזה. כמובן שלפרגולות אלו גם יתרונות רבים נוספים, אשר ניתן למנות, כמו שיפור החזות של הנכס, ניראות ועוד. במידה ואתם בוחרים ללכת על פרגולות להצללה, אתם גם מזכים את הבית שלכם ביתרון נוסף, בדמות העלאת ערכו וקרנו בעיני הציבור ומבחינה כלכלית. אין ספק כי בהשקעה קטנה ומתגמדת, אתם יכולים לעשות צעד גדול אל עבר הבטחת ערך מוסף נוסף לבית שלכם. זאת ועוד, כי עם פרגולות להצללה, אתם גם בונים לכם מעין פינת צד נחמדה, אשר בה אתם יכולים ליהנות מן השפע והכל טוב אשר יש לחלל הבית או החצר שלכם להציע.

בואו אלינו

במידה והחלטתם כי הגיע הזמן לרכוש גם בעבורכם לשימוש האישי פרגולות להצללה, כנסו עוד היום ללוי פרופילי ובידקו את המבחר. מדובר במבחר שלא היה מבייש שום בית עסק בתחום, שכן הוא מגוון, עשיר ועוד. אנחנו עוסקים בתחום מזה שנים רבות, ולכן צברנו ידע, ניסיון ואמינות שאין שניים להם בעולם זה של הבנייה. בואו לגדול ולהתפתח איתנו כאשר אתם מגיעים לסניפים או נכנסים לחנות ברשת, שכן אנו מוכנים ומזומנים לקבלכם, לקוחות יקרים שלנו. לוי פרופיל היא חנות מחסן עצים מהמובילים בישראל, מזה למעלה מ-50 שנה של פעילות שאין אנו מתביישים בה. להיפך, אנו מצהירים עליה בגאון, ומאוד מרוצים כי הצלחנו לשרוד בעולם התובעני הזה של עולם העץ. אנו הצלחנו מאחר ונשארנו נאמנים לסטנדרטים החשובים ללקוחות שלנו, וכי לא סטינו מהדרך הארוכה שהובילה אותנו ליעד של סיפוק לקוחותינו ויהיה מה. בואו גם אתם להתרשם מן המוצע שיש לנו בשבילכם, ותוכלו כבר היום לצאת עם פרגולות להצללה לשים בביתכם. בואו להתרשם מאיתנו עד כמה שניתן, במידה ואתם גולשים באינטרנט או מגיעים אלינו אל החנות בכדי להתרשם מן המבחר והשירות.

Shadow

פרגולות נוי איכותיות

אודות

מי אמר שפרגולות חייבות רק להגן מפני נזקי מזג האוויר או לספק צל? פרגולות נוי מציגות חזית חדשה בתחום הפרגולות, ומביאות אותן לכדי תצוגתן בשל היופי שלהן. ככל שאנו מתקדמים בזמן, פרגולות הנוי נהיות פופולאריות יותר וגם מתחדשות. ניתן למצוא חידושים ועיצובים אין ספור, אשר יספקו את הצרכים של כל מי שחפץ ומוכן להתיישר ולמצוא כאלו. פרגולות נוי יכולות לתת לבית שלכם מראה טבעי אשר משתלב עם העצים והירוק שמסביב או בגינתכם, או יכול לתת לבית שלכם מראה מודרני ומתקדם. כמובן שישנם גם עיצובים רבים אחרים ואתם למעשה די חופשיים להשתולל עם הדימיון שלכם בכל הקשור לעיצוב בעזרת פרגולות. איך זה אתם שואלים? כי אנו מאמינים שללקוח הזכות למגוון רחב של אופציות ואפשריות אשר מתוכן הוא צירך לבחור או לבנות את אשר חזונו הכי מרשה לו ונותן לו דרור. מדובר בלא פחות מפריצת דרך בעולם הפרגולות, שכן פעם הדברים הוכתבו מראש והיום ניתן לעשות מה שעולה בראש. אם פעם הפרגולות היו מגיעות רק בצורות ובגדלים מסוימים ומוגדרים, הרי שכיום ניתן לעשות עימן כל העולה על רוחכם.

תודות

אז בואו לספק את כל צרכי הפרגולות נוי שלכם אצלנו בלוי פרופיל. אצלנו יש מבחר אדיר כמו גם אנשי מקצוע אשר יסייעו לכם בבחירה ובהרכבה של פרגולות הנוי החדשות שלכם. אצלנו תיצאו מרוצים מן הרגע שנכנסתם בשער דלתנו. אצלנו בלוי פרופיל תקבלו את השירות הטוב ביותר שתוכלו להעלות על דעתכם לקבל, כמו גם ליהנות מן מבחר אדיר ועשיר של סחורה מגוונת, בין אם מדובר על עץ, או בין אם מדובר על פרגולות. יש לנו בחנות גם דלתות פנים ומוצרים נוספים, שכן אנו מחסן עצים איכותי, אשר בא לשרת אתכם ואת מטרות הקנייה שיש לכם. צרו איתנו קשר בכל הקשור אל העולם החומרי של העצים, מאחר ואנו כאן כדי לתת לכם מענה לכל הסוגיות השונות אשר תעלו בפנינו. לוי פרופיל הוא בית עסק מיומן ובעל ניסיון, אשר רוצה לשרת את כל לקוחותיו נאמנה וביעילות.

Shadow

פרגולות למרפסת שמש איכותיות

פרגולה למרפסת – לקיץ ולחורף

אין כמו לשבת ביום חם על גבי מרפסת השמש בביתכם וליהנות מן השמש. הקופחת? אז זהו, שהיא לא חייבת להיות! בעזרת פרגולות למרפסת שמש תוכלו גם ליהנות מכל היתרונות שיש למרפסת שמש וגם לרבוץ בצל בנוחות ובטמפרטורה נעימה.  את הפרגולות למרפסת שמש ניתן כמובן, כמו פרגולות אחרות, למצוא במגוון צורות, צבעים וגדלים, ומשלל חומרים שונים. כמובן שבמידה ויש ברשותכם פרגולה למרפסת שמש, תוכלו גם את ימי החורף להפוך לנעימים וחמימים, שכן תוכלו לבלות תחת הפרגולה עם כוס תה חם, ולהסתכל על הגשם היורד כאשר ראשכם מוגן מפני הרטיבות וגופכם מפני הקור. ישנן מספר אפשרויות לפרגולות מסוג זה, כפי שנתאר כעת.

פתוחה או סגורה

פרגולות למרפסת שמש יכולות לבוא גם בצורה פתוחה וגם בצורה סגורה. לכל צורה היתרונות שלה, ואנו ממליצים כי תשאלו את צוות החנות שלנו אודות יתרונותיו של כל צורה. קחו בחשבון כי במידה ובחרתם בצורה הסגורה, הרי שהפרגולה זה עתה הפכה את המרפסת שלכם לחדר נוסף! פרגולה יכולה להוות גג מפני השמש הקופחת או הגשם היורד, ולהוות מעין בקתה, או שהיא יכולה להיות עזר נוי שיהפוך את המרפסת שלכם למשודרגת מן המעלה הראשונה.  נראה כי פרגולה למרפסת שמש היא בחירה נכונה, ולא משנה באיזו צורה בוחרים. רק חשוב לבצע את הפעולה של הרכישה וההתקנה במהירות האפשרית, בכדי להתפנק מכל ההטבות הללו בהקדם האפשרי, ובמהירות רבה. אתם מוזמנים להגיע ולהתייעץ איתנו בלוי פרופיל, בכל הקשור לענייני הפרגולות שלכם. יש לנו צוות מומחים מוביל, אשר ישמח לסייע לכם בכל שאלה, פנייה או טרוניה. אנו כאן כדי להקשיב לכם, ולצרכים שלכם, ועל כן אנו זמינים בעבורכם.  מה עוד אתם צריכים מבית עסק; יש לנו כוח אדם מיומן, נותני שירות מעולים, סחורה משובחת עליה אנו מקפידים לשמור, שפע של שלל בכל הקשור אל עצים או / ו רהיטים, כמו גם צוות מומחים ואנשי מקצוע, אשר יכולים ורוצים לסייע לכם פנים מול פנים.

Shadow

משקופים

אודות

משקופים ודלתות הולכים ביחד, יד ביד, מראשית הימים, למעשה מאז שהומצאה הדלת. המשקופים משמים לדלת מכסה, ונותנים להם מראה אלגנטי. עם השנים, פותחו לא רק הדלתות, אלא גם המשקופים השונים עברו שדרוגים. ניתן כיום למצוא משקופים בצורות שונות, בגוונים נרחבים, בצבעים מכל הקשת, בגדלים אחרים ועוד.  כחלק מן האבולוציה שעברו, משקופים כיום גם מגיעים כאקוסטיים, או נסתרים. משקופים טובים הם אלו שישוועו לדלת מראה אלגנטי ואחיד, כאילו הוא לא קיים בעצם. מאחר ומשקופים צריכים להיות עמידים ואמינים, יש להשקיע בהם לא פחות מבדלת. לתחזק אותם, לטפח אותם, ולתקנם כשצריך. מומלץ להתייעץ עם מביני עניין באשר לתחזוקה; כמות הפעמים איכותה ועוד.

המשקופים שלנו

אצלנו תוכלו למצוא מבחר שלם של משקופים, שיתאימו לכל הצרכים שלכם ולכל מבוקשכם. חשוב לנו לעדכן את קטלוג הסחורה שלנו, כדי שלכם יהיה מבחר חדש ומרגש לבחור ממנו, מפעם לפעם, בכל תקופה מסוימת. משקופים אצלנו עשויים ממספר חומרים, ביניהם עץ וזכוכית, ועשויים לענות לכל מטרה שלכם, כמו למשל אקוסטיקה או אסתטיקה. משקופים הם חלק בלתי נפרד מהדלת ומהבית, ולכן אל תפחדו להתייעץ בנושא עם המומחים שלנו. על ידי כך, תוכלו להתאים את המשקופים שלכם לנמצא, כמו גם לשמר ולקיים אותם למשך זמן ממושך. בידקו באתרנו, בחנות או בטלפון, מה יש לנו להציע בשבילכם, בכדי שביחד, נוכל להביט אל על, ולראות משקוף איכותי.

Shadow

דלתות פנים

מידע

דלתות פנים משמשות אותנו בכדי לייצר הפרדה בין חדר לחדר, כמו גם לאפשר פרטיות לנמצאים בחדר מסוים באותה עת. דלתות פנים מגיעות במגוון של צורות, צבעים, גדלים ואיפיונים. למשל, דלתות פנים מסוימות יהיו כאלו של הזזה, בעוד אחרות יכולות להיות כאלו "רגילות". העיצוב של דלתות הפנים העלה קרנו בשנים האחרונות, ויותר ויותר אנשים מתחילים לשים דגש על הניראות כיום. גם אנחנו בלוי פרופיל שמים דגש, ומעמידים לרשותכם מבחר שלם של דלתות פנים בעיצובים שונים, צבעים, צורות וגדלים. דלתות פנים אינן בהכרח רק דלתות לחדרים, הן יכולות לשמש גם ארונות, או רהיטים נוספים. חשבו לדעת להתאים בין הדלת למוצר, שכן כך ניראותו מעלה ערכה, ומפגינה את יופיה. דלתות פנים יכולות להפוך את חיינו למסודרים יותר, רק צריך לעזור להן לעשות את זה.

שימרו על הדלת

חשוב כי דלתות הפנים שלכם ישארו לאורך זמן, ולכן החומר ממנו בנויה הדלת משמעותי. קחו בחשבון כי יש להתאים את סוג הדלת אל החדר אליו היא תשתייך. למשל, דלת עץ לא תהיה מקום טוב בחדר האמבטיה, כמו שדלת הכניסה לא תהיה לרוב עשויה מזכוכית כשמדובר בבית פרטי. תוכלו לוודא כי הדלתות פנים שלך מאריכות ימים בעזרת השקעה במסביב – צירים, משקופים וכו'. אחזקה שוטפת שלהם, כמו גם טיפול ומעקב אחר הבלאי, יכול לעזור לדלתות הפנים לשרוד לאין ארוך יותר. תוכלו לקבל טיפים נוספים מן המומחים שלנו, דרך הטלפון או באמצעות הגעה אל הסניף שלנו, בצומת ביל"ו. לוי פרופיל עץ, כאן כדי לתת מענה לכם בכל הקשור אל דלתות פנים, מחסן עצים, פרגולות ודברים אחרים סביב עולם תוכן זה. צרו עימנו קשר בהקדם, ונוכל לסייע בהתאם.  

Shadow

דקים איכותיים

דקים – העבר והעתיד

תסתכל איפה שאתה דורך! תראה איזה יופי… דקים הם דבר נפלא, ואנו שמחים כי הם מתחילים למצוא עצמם בכל בית וגינה. דקים בעבר היו נחלתם הבלעדית של עצים. אולם עם השנים, עבר התחום אבולוציה, וניתן כיום לראות דקים עשויי פורמייקה, קרמיקה, סינטטיים ומה לא. למעשה, כל אופי וסגנון שבית או גינה מנסה לשבע לעצמו, יכול לבוא לידי ביטוי כיום אחד מתוך עשרות סוגי דקים שיש. בניית הדקים היא משימה כיפית לעיתים, אך עשויה להיות מתישה וסיזיפית. אל תתביישו לשלם לאדם מיומן וממוקצע, לבנות בעבורכם את הדק, גם אם הוא נקנה ב"עשה זאת בעצמך".

הדקים שלנו

לוי פרופיל מציעה גם בתחום הדקים מגוון שלם של דקים מחומרים שונים, בצורות מגוונות ועוד. כאשר תהיו בחנות שלנו, תוכלו להתרשם מן המבחר האדיר של דקים שיש לנו. לצד סחורה משובחת, אנו גם מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר ידריכו אתכם בעת קנייתכם, כמו גם בשימור הסחורה לאחרי. כמובן, שנוכל לעזור לכם לבנות ולהקים את הדקים אשר אנו מציעים למכירה. לנו חשוב כי נהיה מפורסמים לא רק בשל בסחורה שלנו, קרי איכותה והיקף ההיצע שלה, אלא גם בשל השירות שלנו. לכן, אנו מעמידים לרשותכם היצע שלם של מידע, כמו עמוד זה, בכדי שתוכלו להתרשם ולהבין כי אנו רציניים. לנו חשוב כי שמנו ילך לפנינו, ולמרות שאנו מבינים כי יש לתת תעדוף לסחורה ולשירות, אנו חשובים כי גם שירותים מעיין אלו, בדמות הקניית מידע לציבור, הינם בגדר חובה בכדי לעזור לשמנו הטוב. במידה והנכם סבורים שלא, או רוצים לשתף אותנו בדבר מה, נשמח לשמוע ממכם על ידי פנייתכם דרך האתר שלנו. עיזרו לנו לדעת מה מעניין אתכם.  

Shadow

רעפים איכותיים

קצת על רעפים

ברוב מדינות העולם, הרעף עשוי חרס, עץ או בטון. הוא יושב על גג הבית כמדרגות, ונותן לו מראה יפה ומלבב. רעפים יכולים לבוא כאמור ממגוון של חומרים, כמו גם במגוון צבעים, אך כמובן שהבולט שלהם הוא אדום האדמה. עם השנים, החלו להיעלם הרעפים מגגות הבתים ברחבי ישראל, במיוחד לאור התחלתה של הבנייה הגבוהה. רעפים אלו נשארו בעיקר סמלם של האוכלוסיה הצ'רקסית בצפון. אולם, כעת הרעפים עושים קאמבק, ומוצאים מקומם במבנים קטנים דמוי גזיבויים או פרגולות.  על כן, החלטנו להרחיב ולכתוב לכם מעט על "עוף מוזר" זה. פשפשו באתרנו ותיהנו משפע המידע וההיצע שיש לנו בלוי פרופילים להציג בשבילכם.

רעפים ואנחנו

אצלנו בלוי פרופיל, תמצאו לא רק מחבר אין סופי של עצים על סוגיו השונים, אלא גם כמות יפה ונכבדת של רעפים. מרגע שתדרוך כף רגליכם אצלנו בסניף, תידהמו מהשפע שיש לנו להציע, בכל תחום ותחום הקשור בבנייה. מרגע שתגיעו, אנו סבורים כי גם תוכלו ליהנות מן השירות המעולה שצוות החנות יכול להציע לכם. לנו חשוב כי תגיעו בשביל הרעפים, אך תחזרו בגלל השירות והשירותיות. לכן, אנו מעמידים לרשותכם צוות שלם של מומחים ומביני עניין, אשר יסייע לכם לא רק למצוא את מבוקשכם בתוך החנות, אלא גם כיצד להרכיב, לבנות ולהתנהל עימו בבית. עם השנים, גם צברנו מספר חברים, ונשמח לקשר אתכם לאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר יעזרו לכם לסיים את הפרוייקט אשר הצבתם לעצמכם. חסל סדר לכתוב, והגיע העת למעשים. גשו עוד היום לחנות שלנו ותוכלו להיווכח כי כל הרשום נכון הוא. במידה והגיע הזמן לשפץ או לחדש משהו בביתכם, אל תהססו להחנות את רכבכם בחניית לוי פרופיל, בכדי שנוכל לעזור לכם לבנות ולשדרג את ביתכם.

Shadow

פרגולות ייחודיות

תחום הפרגולות

ישנו קיבעון כי פרגולה חייבת לבוא במצב אחד נתון או מחומר אחד בלבד. אך זוהי תפיסה ישנה ולא מודרנית, שאינה מתכתבת כיום עם המציאות. היצירתיות של האדם הגיעה גם לענף הפרגולות, ואנו עדים לעלייה בקרנן בכל הנוגע לעיצוב, חומרים ובנייה. פרגולות ייחודיות רבות כיום אינן נבנות רק מעץ, אלא מחומרים אחרים כמו אלומיניום ואף זכוכית. פרגולה גם לא חייבת לבוא כמרובע, היא יכולה להיות משולש או אפילו עיגול, בהתאם לשטח בו היא ממוקמת. פרגולות רבות נבנות היום כחלק מחצר, או במרפסת, אך לאחרונה החלו אנשים רבים גם להכניס את הפרגולות פנימה, אל תוך הבית, כחלק מקונספט עיצובי כזה או אחר. כאלו השואפים להכניס "חדר חצר" אליהם הבייתה, מספחים פרגולה כזו או אחרת כדי לשבע תחושת חוץ בפנים.

ומה אצלנו

בלוי פרופיל תוכלו למצוא מגוון שלם של פרגולות ממבחר של חומרים. באפשרותנו גם לספק לכם חומרים לבנייה הפרגולה, בהנחה והחלטתם על מבנה לא ייחודי שלה או של צורתה. אנו כמובן גם שמחים לספק לכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר יוכלו ללוות אתכם תוך כדי, או אפילו לסייע לכם בעת בנייתכם. נשמח לקשר אתכם עם בנאים מוכשרים, אשר יבטיחו את צורתה של הפרגולה שלכם, כמו גם אריכות ימים. תנו לנו בלוי פרופילים להיות שם בכל שלב ושלב בשבילכם, שכן אנו רוצים לחזק את הקשר בינינו. אנו סבורים כי לקוח מרוצה הוא לקוח אשר יחזור שוב ושוב, וגם יספר עלינו באוזני חבריו. לכן, חשוב לנו שתהיו מרוצים בכל עת, שכן הלקוח נמצא בתעדוף מובחר אצלנו. אנו נשמח להיות כאן בעבורכם בכל עניין ועניין, בין אם זה ברשת, בטלפון או אצלנו בסניף. עיזרו לנו לעזור לכם, ותוכלו לספר לחבריכם במהרה כיצד הועלנו האחד לשני. פרגולות קונים אצל לוי פרופיל.

Shadow

פרגולות ואנחנו

פרגולות, מי אתן?

פרגולות ואנחנו החלו לתפוס מקום של כבוד בקרב בני האדם, כאשר הם משמשים אותנו למספר רב של מטרות. פרגולות יכולות למצוא עצמן בכל סוג של בית, בין אם מדובר בחצר או במרפסת. הפרגולות, מבנה בן ארבע רגליים, משמש אותנו בני האדם למקום לרבוץ תחת צילו, ליהנות מכיווני האוויר שגופו העירום מספק, ולעיתים אף מאפשר לנו לתלות בגדים או דברים אחרים על גבן. פרגולות יכולות לבוא בשלל צבעים, או להיות עשויות ממגוון של חומרים שונים. הפופולאריים שבפרגולות, יבוא בדרך ממתכת או מעץ, אך יש בשוק גם פרגולות אלומיניום ועוד.

פרגולות – השאירו למומחים

פרגולות רבות נמכרות כחלק מעסקת "עשה זאת בעצמך". אופן הרכבתן אכן פשוט לאלו מאיתנו שמבינים בבנייה וטובים עם כלי עבודה. אנו בלוי פרופילים, מעדיפים כי תישארו בחתיכה אחת כאשר אתם מנסים לעבוד עם חתיכות הפרגולה, ולכן אם יש צורך – וותרו על כבודכם והיעזרו במומחה. אנשי מקצוע מנוסים, מיומנים ומקצועיים, יבטיחו כי הפרגולה שברשותכם לא רק תראה מצויין, היא גם תחזיק לאורך זמן ממושך. כל זאת, נעשה במעטפת של בטיחות מקסימאלית לבונה אותה, ולנהנים ממנה לאחריו. לוי פרופילים מבטיחים לספק לכם את הסחורה הטובה ביותר, מלווה בשירות איכותי ומקצועי מהמובילים שיש בתחומינו להציע. במידה ותירצו, נשמח לקשר אתכם לאנשי המקצוע המיומנים שלמדנו להכיר ולעבוד מולם עם השנים, בכדי שתוכלו לקבל את הסחורה הטובה ביותר, בצורה הטובה ביותר. לנו בלוי פרופילים, חשוב גם לייעץ ולשרת אתכם, ולא רק ליהנות מכוח הקנייה שלכם, כי אנו מאמינים שכדי היות מובילים בתחום, יש לספק מגוון רחב של שירותים. אל תהססו לפנות אלינו ברשת, בטלפון או בסניף, בכל שאלה והתלבטות שיש לכם. כי אנו כאן בשבילכם.  

Shadow

מחסן עצים מחירון

מחסני עצים- כל מה שקשור לעץ

במחסני עצים ניתן לקנות עצים וכל הקשור לעץ. העצים הם ממגוון סוגים, שכן, לא כל סוג מתאים לכל מטרה: דקים, מלמין, קורות עץ גושני, דקים סינטטיים, עצים בלתי גזומים, לאטות לבניית רעפים על פרגולות, לבידים מסוגים שונים, ועוד.

מחסני עצים אינם רק מהווים שטח אחסון לעץ, אלא גם מוכרים אביזרים ומוצרים נלווים לעץ: צבעים ולכות המיוחדים לעץ, זוויות ברזל, כלי עבודה, חומרי בניין המתאימים למטרות שונות, ברגים המיועדים לדקים, ועוד. במחסני עצים גם עובדים אנשי מקצוע המספקים ייעוץ והדרכה ללקוחות המעוניינים בכך.

מחירים –מחסן עצים מחירון

מצוי שיש אצל מחסן עצים מחירון. מחירון קיים משדרת מקצועיות, סדר והגינות. למרות זאת, לא תמיד ניתן לקבל מידע מוקדם על המחירים, כגון, באתרי מחסן העצים, כיוון שמדובר במוצר משתנה המצוי באיכויות שונות, שמיובא ממקומות שונים, והנמצא בשכיחות שונה. כדאי לבצע השוואת מחירים בין מחסני עצים.

כאשר מתכננים לבנות מעץ בשיטת "עשה זאת בעצמך", העליות זולות יותר לעומת שימוש בבעל מקצוע. לעומת זאת, אם את העבודה יעשה איש המקצוע, מומלץ שהלקוח לא יקנה בעצמו את החומרים ממחסן העצים.  אצל מחסן עצים מחירון הוא קבוע, אך קבלני עץ ובעלי מקצוע יכולים להשיג מחירים טובים יותר לחומרי הגלם. כמו כן, לעומת ספקי משנה, היבואן הישיר ישיג מחיר אטרקטיבי יותר ללקוח, כיוון שהוא חוסך את פערי התיווך.

יתרונות נוספים של איש מקצוע מיומן, הם בבטיחות ובאיכות. איש מקצוע מנוסה, ידע כיצד להפעיל את הכלים השונים בעת הבנייה ולהיזהר כאשר עובדים עם מים או חשמל. כמו כן, איש מקצוע ותיק, יידע להרכיב את מחסן העצים המקסימום איכות ובמינימום מחיר. חשוב לדעת כי מחירון מחסני העצים, אינו כולל כמובן הובלה והרכבה, ועל כן יש לברר אל מול העובדים במקום בכל הנוגע לעלויות נוספות. גילשו ובידקו עוד היום את מחירון מחסן העצים בחנות שלנו, וביחרו את זה המתאים לכם.

Shadow

מחסן עצים בירושלים

מבחר עצום – מחסן עצים בירושלים

מחסן עצים בירושלים יספק לכם את הדרוש לכם עבור בניה בעץ, בין אם אתה איש מקצוע, אמן היוצר בעץ, או לקוח פרטי המעוניין לבנות את מבנה העץ שלך בשיטת "עשה זאת בעצמך".

במחסן העצים תמצא מגוון עשיר של סוגי עצים: עץ גושני, בוק, ונוגה, דובדבן, אקלפטוס, מייפל, אורן, אלון, זית, ברוש, ועוד. העצים מגיעים במבחר מצבים: עצים שלא עברו כל חיתוך או עיבוד, אלא קיימים כמשטחי עץ; קורות עץ בגדלים ובחיתוכים שונים; פלקסבורד; לוחות לאמי; דקים; סוגי לבידים שונים; פלטות עץ; ועוד.

הסחורה במחסן העצים מיועדת למגוון מטרות: בניית רהיטים, גידור או הצללה, פרגולות, בתים ומבנים עץ, עץ לחיפוי פנימי, להתקנת גגות רעפים, ועוד.

בנוסף לעצים, מחסן עצים בירושלים מוכר ציוד רב ומגוון הקשור לעץ. כך, ניתן למצוא לכות וצבעים המיוחדים לעץ, ברגים, חומרי בניה וכלי עבודה שאינם רק עבור עץ, אביזרי פרזול, ועוד מגוון מוצרים המקלים על השימוש בעץ והמוסיפים לו.

ייעוץ מקצועי –מחסן עצים בירושלים

כמות הסחורה וגיוונה עשויים לבלבל את אלו שאינם מנוסים בתחום. לרשות הלקוחות מעמיד מחסן העצים אנשי מקצוע המספקים הדרכה. הם מייעצים כיצד להתאים את סוג העץ, צבעו, מצבו גודלו ורמת הגימור שלו, על פי המטרה לה מיועד העץ, שכן, לא כל עץ מתאים לכל מלאכה.

בעלי המקצוע מספקים גם הדרכה בנוגע לעיבוד עץ שאינו מעובד, תנאי האחסנה הרצויים, והם אף מתמצאים בבניה בעץ.

במספר מקומות, ניתן גם למצוא ייעוץ מקצועי אשר יבוא ויבנה בעבורכם את מחסן העצים. בירושלים, ניתן למצוא מספר אנשי מקצוע שכאלו. חשוב שתדעו כי אנחנו, יכולים לחבר אתכם למספר רב של אנשים מקצוע בכל התחומים, לרבות זה. העובדה כי אנו מנוסים בתחום ומיומנים, עזרה לנו ליצור קשרים אל מול מיטב בעלי המקצוע. מחסן עצים בירושלים קונים בדרך כלל אצלנו, שכן שמנו הולך לפנינו. הנכם מוזמנים לגלוש, או לבוא ולהתרשם בכוחות עצמכם. נוכחותכם בחנות שלנו, תהיה בגדר מחווה וכובד גדול בעבורנו. הנכם מוזמנים עוד היום.

 

Shadow

מחסן עצים מחירים

מידע כללי – מחסן עצים מחירים

מחסני עצים נהיים נפוצים יותר ויותר ככל שמשתמשים יותר בעץ בארץ. ניתן למצוא חנויות קטנות לצד רשתות גדולות כמעט בכל מקום. מעבר למכירת עצים מסוגים שונים, ברמות גימור שונות, בגדלים ובחיתוכים שונים, הם גם מוכרים אביזרים ומוצרים הדרושים לבניה בעץ.

כדאי לבחור מחסן עצים על פי המלצות  מלקוחות מרוצים אחרים. כאשר לא מכירים כאלו, ניתן לבקש גלריית תמונות, כדי לבחון את טיב העבודה ואת סגנונה. כמו כן, עדיף מחסן עצים המספק שירותים נוספים, כגון, מנסרה, שירותי הזמנה טלפונית ללקוחות הזקוקים לאספקה שוטפת, שירותי הובלת הסחורה ללקוח, ועוד.

עלויות – מחסן עצים מחירים

אצל מחסן עצים מחירים לרוב קבועים במחירון הנמצא במקום. עם זאת, לא תמיד ניתן לברר מראש מהם המחירים, כגון, בחיפוש באינטרנט באתרי המחסנים, כיוון שמדובר במוצר משתנה: הוא קיים בשכיחות שונה בתקופות שונות, מגיע מכמה מקומות שונים, ושניתן למוצאו באיכויות שונות. בכל אופן, כדאי להשוות בין מחסני עצים מחירים, כדי לקבל תמונת מצב כללית של העלויות.

כאשר ברור ללקוח שהוא יזמין איש מקצוע להתקין עבורו את מבנה העץ, מומלץ לו, שלא לקנות בעצמו את חומרי הגלם, כיוון שהקבלנים ובעלי המקצוע לרוב מקבלים מחיר טוב יותר. מנגד, כאשר הלקוח מתכנן לבצע את כל העבודה בעצמו, ודאי שמשתלם לו לרכוש בעצמו את הנדרש. כמו כן, שקניה מיבואן ישיר תהיה לרוב זולה יותר לעומת ספק המשנה, כיוון שפערי התיווך נחסכים.

בחנויות רבות, המחירים של מחסני העצים, אינם כוללים הובלה והרכבה. דעו לכם, כי בתוספת תשלום, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותים אלו. בדרך כלל מדובר בסכומים סמליים, שנעים בין חמישים ועד מאות שקלים. וודאו כי גם בתחום זה הנכם עושים השוואות. חשוב כי תיצאו מרוצים כאשר אתם בודקים מחירים למחסני עץ לא רק מהסחורה ומהתמחור, אלא גם מהשירות. לכן, חפשו גם ביקורות של גולשים באשר למקומות בהם אתם רוצים ללכת לבדוק את מחסן העצים.

Shadow

מחסן עצים תל אביב

לא רק מחסן- מחסן עצים תל אביב

מעוניין לבנות בעץ בעצמך אך זקוק להדרכה ולטיפים? דרושים לך חומרים לבניה בעץ? אתה צורך אספקה שוטפת של עצים?  מחסן עצים תל אביב יספק לך את כל הקשור לעץ, החל מהעץ עצמו, ועד לחומרים המיועדים לשימוש בעץ.

מחסן עצים תל אביב אינו עוד כשמו בלבד, מקום אחסון עבור עצים, אלא הרבה יותר מזה. בנוסף לעצים הנמכרים בו לכל הדורש, בין אם המדובר בלקוחות פרטיים ובין אם מדובר באנשי מקצוע כגון אמנים היוצרים בעץ או קבלנים, מחסן עצים שירותים רבים נוספים. חומרים הקשורים לשימוש בעץ נמכרים בו: חומרים המיועדים לעיבוד עץ, כלי עבודה, לכות וצבעים המיוחדים לסוגי העץ השונים, חומרי חיטוי למיגור חרקים הפוגעים בעץ ולמניעת ריקבון, ועוד.

עובדי המחסן מספקים הדרכה וייעוץ מקצועי לבנייה עצמית בעץ, לאחזקה נאותה של הקורות, ולעיבוד העץ. הם מסייעים לבחור מתוך שלל האפשרויות את סוג העץ המתאים ביותר למטרה לשמה נועד, ברמת הגימור הרצויה, ובגודל ובחיתוך הדרושים.

שירותי הזמנה טלפונית ושירותי הובלה קיימים בחלק ממחסני העצים, ויש את אלו שצמודה להם נגריה החותכת עבור הלקוח את הקורות על פי מידה.

תנאי אחסון לעצים – מחסן עצים תל אביב

חשוב מאד שמחסן העצים ישמור על תנאים נאותים עבור העצים, שכן, עץ הינו חומר גלם רגיש וייחודי העשוי להיפגם בקלות מטמפרטורה לא מתאימה, מלחות וממים. ישנם עצים העוברים תהליך חיטוי המכונה "אימפרגנציה" לשמירה נוספת מפני חרקים וריקבון.

במזג האוויר הלח של תל אביב, היושבת על גדות הים התיכון, הדבר חשוב אף יותר. לחות היא מוות לעץ, ולכן איחסון ושימור נכון של מחסן העץ, יכול לשרת אתכם בעתיד ובהווה. לטווח הקצר והארוך כאחד. מחסן עצים בתל אביב יכול להיות פינוק גדול, אך עמו גם באה אחריות גדולה. וודאו והקפידו לטפח את מחסן העצים מרגע שקניתם אחד, בכדי שיוכל להחזיק לאורך זמן. במידה ותצליחו, תוכלו לקצור את הפירות גם במקרה של מכירה עתידית שלו.

Shadow

מחסן עצים ראשון לציון

כל מה שקשור לעצים – מחסן עצים ראשון לציון

מחסן עצים ראשון לציון הוא המקום בו ניתן למצוא עצים מסוגים שונים, במגוון רמות גימור, בגדלים ובחיתוכים שונים, המיועדים למטרות שונות. מחסן העצים גם עוסק בכל מה שקשור לעצים.

חומרים נוספים- מחסן עצים מוכר חומרים הנדרשים לבניה בעץ, כגון כלי עבודה, צבעים המיוחדים לעץ, חומרי חיטוי כנגד חרקים ורקבון, אביזרים עבור פרזול, ועוד.

הובלה- ישנם מחסני עצים המספקים שירותי הובלה של העצים הקנויים.

שירותי נגריה- לקוחות המעוניינים בעצים החתוכים על פי מידה מסויימת, יסתייעו במחסני עצים להם צמודה נגריה המבצעת זאת במכונת הקצעה.

מה חשוב במחסן עצים

תנאי אחסון- כשמחפשים מחסן עצים ראשון לציון, חשוב לוודא שהעצים בו, אוחסנו בתנאים נאותים, כדי שהעצים לא יינזקו ולא ייפגמו. עץ הנחשף ללחות מוגברת יהיה פחות משובח, ללא קשר לאיכות העץ, במיוחד אם המדובר הוא בעץ שאינו מעובד. קרבה למקור מים גם היא פוגעת.

ייעוץ- לקוחות מחסן העצים אינם רק קבלנים, נגרים, אומנים היוצרים בעץ או אנשי מקצוע אחרים, אלא אף לקוחות פרטיים. אלו עשויים להיות מעוניינים לקנות בעצמם את החומרים כדי לחסוך בהוצאות לקבלן, או כי חפצים לבנות בעצמם את מבנה העץ. להם במיוחד חשובה ההדרכה מאנשי מקצוע במקום, עקב המבחר העשיר, המגוון ו…המבלבל של העצים, וכיוון שלא כל סוג עץ מתאים לכל מטרה.

במזג האוויר הלח של ראשון לציון, היושבת על גדות הים התיכון, הדבר חשוב אף יותר. לחות היא מוות לעץ, ולכן איחסון ושימור נכון של מחסן העץ, יכול לשרת אתכם בעתיד ובהווה. לטווח הקצר והארוך כאחד. מחסן עצים בראשון לציון יכול להיות פינוק גדול, אך עמו גם באה אחריות גדולה. וודאו והקפידו לטפח את מחסן העצים מרגע שקניתם אחד, בכדי שיוכל להחזיק לאורך זמן. במידה ותצליחו, תוכלו לקצור את הפירות גם במקרה של מכירה עתידית שלו.

Shadow

פרגולות תלויות

פרגולות מנעימות –פרגולות תלויות

גינה או חצר משדרגים כל בית. מה חבל, כאשר הם לא באים לידי שימוש עקב הגשמים או מפני השמש הקופחת. פרגולות הינן פתרון מצויין להצללה ולהגנה מפגעי מזג האוויר, וגורמות לשהות בחוץ להיות נעימה ואטרקטיבית יותר.

פרגולות יכולות להיות עשויות ממגוון חומרים: עץ, בד, אלומיניום, או משילוב כמה חומרים. ישנן פרגולות רשתות, ופרגולות סרגלי הצלה; פרגולות המספקות הצללה בלבד, וכאלו האוטמות לחלוטין את השטח מפני הגשם והרוחות; פרגולות הנפתחות ונסגרות ידנית ופרגולות חשמליות; פרגולות תלויות או כאלו הנשענות על עמודי תמיכה; ועוד. הפרגולות מגיעות במבחר עיצובים וסגנונות.

פרגולות ללא עמודים – פרגולות תלויות

פרגולות תלויות הנן פרגולות שלא נשענות על עמודי תמיכה, בדומה לסוככים. הפרגולות לרוב תלויות באמצעות כבלי פלדה או ברזל המקובעים בקיר בטון. בצורה זו, יתרונות הפרגולה קיימים, ללא פגיעה במרחב ובשטח המיועד לישיבה ולמשחקים. בנוסף, הריצוף אינו נפגע, והפרגולה משווה לגינה או לחצר עיצוב אסתטי יוקרתי.

ישנן פרגולות הניתנות להתקנה ולבנייה עצמית. את ההדרכה לכך ניתן לקבל, בין השאר, מאנשי המקצוע המספקים ייעוץ ללקוחות מחסני עצים. עם זאת, מומלץ שלא להתקין לבד פרגולה תלויה. תכנון פרגולות עץ תלויות הינו מהמסובכים ביותר, ולכן כדאי להסתייע באיש מקצוע מיומן ואמין, שיעשה זאת בקלות.

פרגולות אלומיניום תלויות מתאימות ביותר לברכות, לאזורים המרוצפים בדקים, ועוד. פרגולות עץ תלויות לא מתאימות לכל מקום, ועל כך כדאי להתייעץ עם איש מקצוע.

חשוב גם לזכור, כי לעיתים עיריות רבות מוצאות מסיבה כזו או אחרת סגירתן של פרגולות כתוספות בנייה. לכן, חשוב לישר קו אל מול העירייה בטרם מתחיליפ בשדרוג. עד אשר יעבור החוק המוצע בימים אלו בנושא, חשוב לעבוד במקביל ולצד פקחי העירייה, ולא מולם. כך, תוכלו בראש שקט לשדרג את ביתכם, ולא תצטרכו לפרק את הפרגולות. אגב, הדבר נכון גם כאשר מדובר בפרגולות תלויות, אין לדעת מהיכן תבוא צרה.

Shadow

פרגולות מתכת

פרגולות מחומרים שונים

פרגולות מהוות פתרון הצללה מצויין לגינות, מרפסות, בריכות ועוד. הן מספקות הגנה מפני השמש הקופחת, וכאשר הן אטומות, מגינות מפני הגשמים והרוחות בימות החורף. מעבר לכך, פרגולות הינן אביזר דקורטיבי המוסיף לעיצוב ולחן הכללי של הגינה והחצר. הן מוסיפות לו אווירה נעימה וביתית.

פרגולות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים. ישנן פרגולות העץ הקלאסיות, וכן פרגולות מבד, מפלסטיק או ממתכת. פרגולות מתכת עשויות מברזל או מאלומיניום, והן נהיו פופולאריות יותר בשנים האחרונות עקב איכותן והעיצובים בהם הם מגיעים.

פרגולות מתכת נתפסות כיפות יותר בקרב רוב הציבור. על יתרונותיהן הנוספים נפרט כאן למטה בהמשך. חשוב לדעת כי פרגולות מתחת, עמידות בפני כלל תנאי האקלים אשר אנו חווים כאן בישראל. הן עמידות ביותר, ויכולות לבוא בעיצובים שוני, תלוי מאיזה חומר הן בנויות. פרגולות מתכת גם מתחילות להיתפס כאופנתיות במיוחד, ומחליפות אט אט את פרגולות העץ, שעתה ניראות אפילו כמיושנות משהו. ריכשו עוד היום פרגולות ממתכת, וגם השדרוג של ביתכם יכול להיראות כמגניב ועכשווי. שימוש שכזה גם נחשב לירוק, שכן אתם חוסכים קטיעה מיותרת של עצים חיים.

יתרונות הפרגולות ממתכת

תחזוקה- פרגולות מתכת הינן חזקות, יציבות, ונשמרות לאורך שנים. הן  לא דורשות תחזוקה, לעומת פרגולות עץ, כיוון שהמתכת איננה כה פגיעה לפגעי מזג האוויר. כך, לאורך שנים, נשמר המראה היפה והחדש של הפרגולה כביום התקנתה.

לכל השנה- פרגולות מתכת מתאימות לכל השנה. הן לא נפגעות מהחשיפה לשמש, ולא סופגות את הגשמים.

דמוי עץ- הרוצים להנות מיתרונות פרגולות מתכת, אך עדיין לקבל את המראה הטבעי, הביתי והחמים של העץ, יבחרו בפרגולות אלומיניום, שיכולות להיות דמוי עץ.

עיצובים יחודיים- בשימוש בפרגולות מברזל, נפתחות אפשרויות עיצובים יצירתיים ויחודיים רבים, לעומת פרגולות העץ.

טכנולוגיה- פרגולות מתכת יכולות להיות ידניות או חשמליות. כשמדובר בפרגולות חשמליות, ניתן לשלוט באמצעות שלט או מתג על רמת ההצללה וכמות האור והחום החודרים פנימה, באמצעות כיוון השלבים לזווית הרצויה

Shadow

פרגולות מחיר

מחירי פרגולות –

בקניית פרגולות מחיר הנו שיקול משמעותי. בקניית פרגולות מחיר הפרגולה משתנה מחברה לחברה, ומפריט לפריט. כדאי לבצע השוואת מחירים לפני קניית פרגולה. לפעמים פרגולה יקרה יותר שווה את ההשקעה, ועל כך, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע.

ישנו מידע רב בתחום כיום, גם על גבי דפי האינטרנט. הקפידו לבדוק אצל מי אתם מבררים אודות המידע ומחירי הפרגולות השונים, שכן לא תמיד העומד מאחורי כתיבת המילים יודע במה מדובר. תמיד עדיף להתייעץ עם איש מקצוע המתעסק בתחום, וכי הוא מיומן ומנוסה בתחום עבודתו. כך, לעצותיו יהיה משקל רב יותר. מחירי פרגולות אינם השיקול היחיד שעליכם לברור כאשר אתם עומדים בפני רכישה, חשוב גם כי תבדקו אלמנטים נוספיפ, אליהם תיחשפו בעת ברירת המידע. צאו לדרך ובהצלחה.

מה משפיע על מחיר הפרגולה? 

המחיר מושפע מכמה פרמטרים.

ממה הפרגולה עשויה- חומר הגלם הינו מרכיב משמעותי בתקציב. ככל שמדובר בעץ איכותי יותר, כך המחיר יעלה בהתאם. יחד עם זאת, שווה להשקיע בפרגולה משובחת, ולא להזדקק לתיקונים או להחלפת הפרגולה.

השטח- סוג הקרקע עליה מצלה הפרגולה משפיע על המחיר: האם היא מותקנת בשטח פתוח, או שצמודה לבית. כאשר הקרקע איננה מרוצפת, לרוב יש תוספת מחיר למ"ר.

תחזוקה- פרגולה הדורשת פחות תחזוקה, מטבע הדברים חוסכת בעלויות. לדוגמה, פרגולות אלומיניום לא דורשות את הצביעה כנגד חלודה שדורשות פרגולות הברזל.

עיצובים- פרגולות בעלות עיצובים דקורטיביים ייחודיים, כגון לוחות זכוכית, עשויות להיות יקרות יותר.

עובי קורות העץ, וכיסוין- קיימים כיסויים שונים לעמודים התומכים בפרגולה, כגון: רשת עץ, קורות עץ דקות, במבוק דק או עבה, כיסוי רעפים, ועוד. כיסוי העמודים עשוי להעלות את המחיר במידה מסויימת על פי מ"ר.

פרגולה חשמלית- פרגולה חשמלית תעלה יותר לעומת פרגולה המופעלת ידנית. מנגד, היא מאפשרת שליטה בכמות האור והחום החודרים פנימה, וברמת ההצללה הרצויה.

פרמטרים נוספים- כמובן, המחיר ישתנה לפי רמות הגימור אותו מקבל המוצר.

Shadow

פרגולות למרפסת

נצלו את המרפסת! – פרגולות למרפסת

מרפסת או חצר משדרגים כל בית. הן נותנות אפשרות להנות מהיציאה החוצה ומהשהות באוויר הפתוח, תוך כדי הישארות במרחב הביתי הפרטי. מה חבל, שעקב מזג האוויר החם בימות הקיץ, נזנחות הגינות, החצרות והמרפסות לטובת הבית הממוזג והקריר.

פרגולות הינן פתרון מצויין להצללה ולהורדת הטמפרטורות בחוץ. באמצעותן, השהות בחוץ אינה סבל, כי אם נעימה ומזמינה. ניתן לנצל את המרחב להזמנת אורחים, למנוחה ולרגיעה, ולבילוי משפחתי. פרגולות למרפסת מספקות הגנה לא רק מפני קרני השמש המזיקות והחמות, אלא אף ממזג האוויר החורפי. באמצעות פרגולה אטומה, המרפסת מנוצלת ללא התקררות או רטיבות.

מידע כללי – פרגולות למרפסת

פרגולות למרפסת קיימות במגוון עיצובים דקורטיביים, המהווים תכשיט למרפסת, המשתלבים עם העיצוב הכללי של הבית, והמוסיפים לו. הן באות במגוון סגנונות, ומשוות אווירה חמה וביתית. פרגולות עשויות להיות נתמכות בעמודים, או תלויות; אטומות לגמרי או חלקית; מעץ, ממתכת, מפלסטיק או מבד; חשמליות או מופעלות ידנית; ועוד.

בבחירת פרגולה למרפסת, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע אמין. הוא, עם ניסיונו הרב, ישקלל את הנתונים ואת השיקולים הטכניים, העיצוביים והגיאוגרפיים כדי לבחור עבורכם את הפרגולה המתאימה ביותר למרפסת שלכם. למרות שניתן להתקין פרגולות מסויימות עצמית, כדאי להיעזר באיש מקצוע שיעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

פרגולות מתאימות לא רק למרפסת, לגינה ולחצר הביתית, אלא גם לבריכות, לבתי עסק, לחנויות המציגות סחורה גם חוצה לחנות, למסעדות, לבתי ספר ועוד.

חשוב לזכור כי בטרם תתחילו בתהליף השדרוג, לתאם עמדות אל מול העירייה. פקחים רבים רואים בתוספת של פרגולות למרפסת כסגירת חדר, או תוספת בנייה. הבהרה של אשר אתם עומדים לשפץ אל מול הגורמים הרלוונטיים, תבטיח לכם שיפוץ בראש שקט ותוריד מראשכם כאבי ראש מיותרים בהמשך. כאשר אתם מיישרים קו אל מול פקחי העירייה, הליכי הבירוקרטיה אמנם יתסכלו מדי פעם, אך לטווח הארוך אין ספק כי מדובר בצעד חכם. פרגולות למרפסת הן טוויסט נחמד לכל בית או דירה, והניראות חשובה באותה מידה כמו התהליך העומד מאחוריהן.

 

Shadow

פרגולות חשמליות

פרגולות מודרניות

פרגולות חשמליות הנן פרגולות המונעות על ידי מנוע חשמלי, והמופעלות באמצעות שלט או מתג. הן כוללות שלבים שונים. כאשר מזיזים חלק אחד, כל שאר החלקים זזים. בכל שלב, ניתן לעצור את תנועת החלקים, וכך ניתן לכוון את זווית הפרגולה. הפרגולות מגינות מפגעי מזג האוויר: אוטמות את השטח תחתיהן לחלוטין מפני הגשמים, ומספקות הצללה מפני השמש הקופחת.

חשוב כי בעת ההתקנה של פרגולות חשמליות, כי תעזרו באיש מקצוע מיומן ומנוסה. לא רק שתהליך הרכבתן עשוי להיות סבוך, העיסוק בחשמל אינו משהו שיש להתעסק עימו אם אינך מומחה בדבר. אין צורך לפרט אודות הסיכונים שבעבודה. פרגולות חשמליות מהוות יתרו עצום וחסכון בעבודת כפיים מרגע שהותקנו. הן אוטומטיות, חכמות, עמידות לאורך זמן, מצריכות מעט תחזוקה ועוד יתרונות נוספים אשר מפורטים מטה. כאשר תסיימו עם ההתקנה של הפרגולות החשמליות, "החשמל שיזרום בכפות ידכם" לא יסב לכם נזק, אלא רק אושר ורוגע.

יתרונות פרגולות חשמליות

שליטה בעוצמה- פרגולות חשמליות ניתנות לפתיחה ולסגירה לפי הצורך, אפשר לכוון אותן לזוויות שונות, וכך ניתן לשלוט על עוצמת החום וכמות האור, הצל והאוויר הנכנסים.

עמידות לאורך זמן- לעומת פרגולות העשויות עץ או בד, הפרגולות החשמליות אינן מתעוותות בחום השמש והן עמידות לאורך זמן. זאת, הודות לשלד העשוי אלומיניום, והצירים העשויים נירוסטה שאיננה מחלידה.

חיישן חכם- ישנן פרגולות המופעלות אוטומטית על ידי חיישן גשם, הסוגר אותן בזמן המתאים. כך, גם בשעה שלא נמצאים בבית כדי להפעיל את הפרגולה, השטח תחתן נשאר יבש.

חסכון בעלויות- פרגולות חשמליות חוסמות את קרני השמש היטב, הבית פחות מתחמם, וכך פוחת הצורך בשימוש במיזוג לקירור הבית. העובדה שהפרגולה הינה עמידה לאורך זמן, ושלא צריך להחליפה או לתקנה לעיתים קרובות, גם היא משמעותית מבחינת התקציב.

מתאימות למקומות רבים- פרגולות חשמליות מתאימות למקומות שונים: במקומות עסקים, בבתי חינוך, בבריכות, בבית ומחוצה לו: בפטיו, בגינות, בחצרות, ובמרפסות.

תחזוקה מועטה- תחזוקת הפרגולה החשמלית ושמירה על ניקיונה הינה קלה ופשוטה.

Shadow

פרגולות ברזל

מידע כללי – פרגולות ברזל

פרגולות מיועדות להצללה ולהגנה מפגעי מזג האוויר, והן משמשות גם כאביזר דקורטיבי המוסיף לנוי הגינה או החצר. פרגולות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, או משילוב של כמה חומרים: עץ, אלומיניום, בטון, בד, פלסטיק, וברזל.

לפרגולות ברזל ארבעה עמודים מברזל התומכים בה, והמהווים את התשתית. עבור הקירוי שלהן, יש שימוש במגוון חומרים שונים, כגון: זכוכית, קורות עץ, פיברגלאס, חומר פלאסטי, ועוד.

יישום קורות הברזל מצריך עבודה רבה ומקצועית: חיתוך הברזל, עיצובו, חישולו, וחיבורו באמצעות ריתוך. יש להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע אמין ומיומן לבניית הפרגולות ולהתקנתן. כדאי לפנות לבעל מקצוע המנוסה בעבודה עם סוגים שונים של חומרי גלם, כיוון שניתן לשלב מספר חומרים בפרגולות הברזל.

איש מקצוע שכזה, לא רק יחסוך מכם את עבודת הכפיים הקשה והמייגעת, אלא גם ישמש כאספקט בטיחותי של ממש. העבודה עם מתכות בכלל, וברזל בפרט, עשויה להיות מסוכנת, ולכן עדיף להשאיר את הדבר בידיו של עובד מיומן. פרגולות מתכת המותקנות בידי מקצוען, גם ישמרו ויעבדו טוב יותר לאורך זמן. אתם תודו כל דקה שלא תצטרכו להתעסק עם ההרכבה שלהן, וכי אחרים עושים בעבורכם את העובדה השחורה, בעודכם לוגמים משקה קר במזגן, ביום קיץ חם. צאו עוד היום וריכשו לעצמכם פרגולות מתכת, אך גם הבטיחו את שירותיו של איש מקצוע מנוסה.

יתרונות פרגולות ברזל

עמידות- פרגולות ברזל הינן חזקות ויציבות, ועל כן הן עמידות לאורך שנים מול פגעי מזג האוויר.

מחיר- לעומת פרגולות מעץ או מחומרים אחרים, פרגולות ברזל הינן זולות יותר.

עיצוב אישי- את פרגולות הברזל ניתן לעצב בהתאמה אישית. בצורה זו, מראה החצר משתדרג והינו בעל מראה דקורטיבי ויפה. את הברזל ניתן לעצב לכל צורה שהיא על פי רצון הלקוח.

החלדה ותחזוקה- קורות הברזל נוטות להחליד לאחר כמה שנים. כדי לשמור על איכות המתכת, יש לצבוע את הפרגולות בחומר נוגד חלודה. בשוק קיים מבחר גדול ביותר של צבעים אלו. לבד מכך, פרגולות הברזל כמעט ולא מצריכות תחזוקה, לעומת פרגולות עץ, לדוגמה.

Shadow

פרגולות בד

התאמת הפרגולה לעונה – פרגולות בד

פרגולות משמשות להצללה ולהגנה מפגעי מזג האוויר, והן עשויות ממגוון חומרים: בד, עץ, אלומיניום ועוד. הבד נמכר במגוון מידות, ואף ניתן להזמין מידה מסויימת בהתאמה אישית.

פרגולת בד מתאימה ביותר למעוניינים לצאת לגינה או לחצר בעיקר קיץ, ולאלו שלא זקוקים לה בחורף, כיוון שימות הגשמים אינם מטיבים עם הבד הסופג. ישנם סוככים מתקפלים, כגון מרקיזה, סוכך זול המתקפל בדומה לאקורדיון. אלו מתאימים למרפסות קטנות. פרגולת בד יעילה ונפוצה נוספת היא סוכך הזרועות: קירות הבית תומכות בשתי זרועות, ואלו מחוברות ליריעת בד נגללת.

חשוב לדעת, כי על אף שמדובר בבד בלבד, כי חוקי העירייה בתחום נוקפים באותה מידה. פקחים רבים רואים בפרגולות הבד כסגירת חדר, ועשויים לקנוס אתכם או להורות על הסרתה. וודאו בטרם תהליך הבנייה, כי תם והעירייה רואים עין בעין. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי לטווח ארוך, שיחזיק מעמד לפחות כמו הפרגולה עצמה. פרגולות בד מתחילות להיתפס כאופנתיות בזמננו, שכן הן מותאמות טוב יותר לסביבתן, בצורתן ובצבען. הידרזו וריכשו עוד היום פרגולות בד, ותכניס את ביתכם אל עבר המאה ה-21.

חשיבות הבד האיכותי –פרגולות בד

פרגולות בד לרוב עשויות מבד ארוג, כגון בד הקנבס שהיה בשימוש במשך שנים בסירות מפרשים. בכך שהסיבים  ארוגים בצפיפות מרובה, הבד חזק יותר, והפרגולות עמידות יותר מפני פגעי מזג האוויר. בד ווויניל הינו סוג בד פוליאסטר העומד בפני רטיבות ולחות, והקיים במגוון עיצובים וגוונים.

חשוב שהפרגולה תהיה עשויה מבד איכותי, חזק ועמיד, מכמה סיבות.

חסימת השמש- בד איכותי מפחית במידה ניכרת את קרינת השמש, וחוסם אותה במידה המורידה משמעותית את הטמפרטורות תחת הפרגולה.

ניקיון- ככל שהבד איכותי יותר, כך ניתן לנקותו ללא חשש שהוא ייהרס בתהליך.

יופי- פרגולות בד הינן יפות, מגיעות במגוון עיצובים, ומוסיפות רבות לחן הכללי של הגינה או החצר.

עמידות- בד טוב הינו עמיד לאורך שנים, ולמרות החשיפה הישירה לשמש, צבעו דוהה פחות לאורך זמן.

Shadow

פרגולות אלומיניום

פרגולה מודרנית – פרגולות אלומיניום

למרות שהאסוציאציה הראשונית לפרגולות הינה לרוב פרגולה מעץ, ישנן גם פרגולות אלומיניום. האלומיניום הינו חומר עמיד, חזק, והמספק תחושה מודרנית.

פרגולות אלומיניום מכילות תכונות רבות אליהן נפרט מטה מיד. פרגולות שכאלו, מתחילות להיות אופנתיות בקרב מעצבים רבים, בשלל מגוון שיקולים מנחים. פרגולות אלומיניום הן חכמות למדי, אפשר לווסתן לעבודה אוטומטית, כמו גם להתקינן בפשטות. על אף שמדובר במטלה לכאורה די פשוטה, אנא השאירו את מלאכת ההתקנה בידי מקצוענים. כך, תבטיחו כי הן יעבדו ויחיזקו מעמד לאורך זמן, כמו גם את ביטחונכם האישי. צאו וביחרו לכם את פרוגלת האלומניום שמדברת אליכם, ותוכלו לשדרג את מראה ביתכם במהירות האפשרית.

יתרונות פרגולות אלומיניום

לפרגולות אלומיניום יתרונות לעומת סוככי בד או פרגולות עץ.

חסכון- פרגולות אלומיניום חוסכות משמעותית באנרגיית החשמל. קרני השמש נחסמות יותר, וכך הבית קריר ונח.

התקנה- להתקנת פרגולות אלומיניום מספיקות שעות ספורות, לעומת פרגולות עץ הדורשות כמה ימים עבור שלבי העבודה השונים.

עמידות- הפרגולות נשמרות באיכות טובה לאורך זמן. הודות לכך שהאלומיניום הינו חומר קשה יותר מבד, הפרגולות אינן כה ניזוקות מפגעי מזג האוויר. בנוסף, בלאי ודהייה פחות משפיעים עליהן. כיוון שכך, המתקין עשוי להתחייב אף על 10 שנות אחריות. בפרגולה מעץ נותנים אחריות לשנים רבות רק בתנאי שהפרגולה תהיה בטיפול מונע בקביעות.

עלות- פרגולות מאלומיניום הינן זולות יותר לעומת אלו שמעץ. פרגולות מעץ דורשות קורות חזקות, עבות וארוכות יותר, כדי להבטיח שהמבנה יהיה יציב וחזק. ככל שהקורה כבדה יותר, כך מחירה עולה בהתאם. בכך שהאלומיניום הינו חומר חזק בעצמו, קורה חזקה פחות יקרה. בנוסף, פרגולות מעץ חשופות לרטיבות, ועל כן הן דורשות הוצאות נוספות: חיבורי מתכת ייחודיים המונעים חדירת לחות, וכן פרזולי מתכת המגביהים אותה מהקרקע.

נקיון- את האלומיניום, לעומת הבד, ניתן לנקות בקלות ובפשטות, וכך לשוות לפרגולה מחדש את המראה הרענן שהיה לה עם התקנתה.

ניידות- ניתן להעביר פרגולה מאלומיניום ממקום למקום ללא קושי, כיוון שההעברה לא דורשת פירוק מורכב.

Shadow

מחסני עצים

סחורה מגוונת – מחסני עצים

מחסני עצים מכילים בתוכם סחורה מגוונת בתחום העץ, המיועדת לבניית דקים, פרגולות, בתים ושאר מבני עץ שונים. עץ הנו חומר הידידותי לסביבה לעומת חומרים אחרים, כגון גבס. הוא מבודד מחום ומקור, ומתאים לבית בכך שמשרה אווירה משפחתית וחמימה, לעומת חומרים סינתטיים או מתכתיים.

מקורו של המונח הינו בצורך בעבר בקירור הבתים באמצעות הבערת עץ. במקום לצאת ליער לכריתת עצים בכל פעם בו זקוקים היו להסקה ולתאורה, אחסנו התושבים עצים בכמויות במחסני עצים.

המחסנים מוכרים מגוון עצים, שכן, לא כל עץ יהיה יעיל לכל המטרות. ניתן לרכוש עצים רכים או קשים, עצים בלתי גזומים, קורות שעברו תהליך אמנציפציה למניעת ריקבון, פרגולות ועצים דקים, פלטות עץ, לבידים מסוגים שונים, ועוד. העצים מגיעים בגדלים שונים, והם בעלי רמות גימור שונות.

מגוון שירותים – מחסני עצים

מחסני עצים כיום מכילים תחתיהם מטרייה של שירותים, בנוסף למכירת העץ הגולמי עצמו. בעלי מקצוע מספקים הדרכה מתאימה למעוניינים לבנות את הפרגולה בעצמם, וכן לקבלנים מנוסים. למחסני עצים צמודים לא פעם חנות בה ניתן להשיג מוצרים שונים המשמשים בבנייה בעץ, לדוגמה, כלי עבודה, פרזול, צבעים ועוד. מחסני עצים עשויים לספק שירותי נגריה, בהם העצים נחתכים במכונות הקצעה על פי מידה.

כיום, נפוצה שיטת "עשה זאת בעצמך", וכך מחסני עצים משמשים גם לקוחות פרטיים. עם זאת, המבחר הגדול עשוי לבלבל את אלו שאינם מנוסים בתחום, ועל כן, כדאי להסתייע בצוות המקצועי במקום ובהדרכתו.

יתרונות נוספים של בעלי מקצוע, באים לידי ביטוי בנוחות, בטיחות ואיכות. דבר ראשון, אין ספק כי בשביל סכום סמלי זעום, כדי לא להזיע ולעבוד יום שלם על הרכבתו של אחד מן המוצרים שיש במחסני עצים. שתיים, איש מקצוע מנוסה ומיומן, יוכל ביתר קלות לתפעל את כלי העבודה, ולדעת להיזהר ולעבוד נכון במידה ויש צורך בעבודה עם מים או חשמל. שלוש, שימוש באיש מקצוע יבטיח כי כל אחד מהרכישות שלכם במחסני עצים, תחזיק מעמד לאורך זמן, וברמה הגבוהה ביותר.

Shadow

מחסן עצים יהוד

עצים מכל הסוגים – מחסן עצים יהוד

מחסן עצים יהוד משמש כמקום אחסון לעצים, ובעיקר- כחנות המוכרת אותם. במחסן נמצאים עצים המיועדים לשימוש לכל סוגי הבניה והעבודה בעץ: דקים, פרגולות, מחסני עץ, תוספות בניה מעץ, צימרים, פרקטים, ועוד. קורות העץ מגיעות במגוון מידות וחיתוכים, ולהם רמות שונות של גימור.

מבחר העצים הינו גדול, וכך תמיד ניתן למצוא את העץ המתאים ביותר למטרה לשמה הוא נקנה: ישנם לבידים מסוגים שונים, עצים רכים וקשים, עצי ליבנה, איפאה המיועדים לדקים ולפרגולות, עץ הזית, האורן, הברוש והאקלפטוס שהינם בלתי גזומים, פלטות עץ, מלמין, ועוד.

כדאי שתדע…-מחסן עצים יהוד

מחסן עצים יהוד משרת קבלנים ואנשי מקצוע, כמו גם לקוחות פרטיים המעוניינים בשיטת "עשה זאת בעצמך" כדי לחסוך בעלויות, או עבור אמנים היוצרים בעץ. אלו האחרונים עשויים להרגיש שהם בנגריה גדולה, ולהתבלבל מהמבחר הגדול. עבורם, נועדו ההדרכה והייעוץ שמספקים אנשי המקצוע במחסן העצים.

בבחירת מחסן עצים, חשוב לוודא שהעצים אוחסנו בטמפרטורה מתאימה, ולא לחה או חמה מידי, וכן שלא היו בקרבת מקור מים, העלול להזיק ביותר לעץ. אחסנה נאותה מבטיחה עץ איכותי יותר. כדאי לקנות עצים שעברו את תהליך האימפרגנציה, שהוא תהליך חיטוי למניעת ריקבון ולהרחקת חרקים.

מחסני עצים לרוב מספקים שירותים נוספים ללקוחות, כגון הובלת העצים לבתים, מכירת ציוד נלווה כגון צבעים, פרזול, כלי עבודה וכדומה; ו/או שירותי נגריה, בה חותכים את העצים במכונה הקצעה בהתאמה על פי המידות הדרושות ללקוח.

לנו במחסן עצים יהוד, חשוב כי לקוחותינו יצאו מרוצים. לכן, כפי שאנו מקפידים על איכות הסחורה שלנו ועל שימורה, אנו גם מקפידים כי עובדנו יתנו את מיטב השירות. הדבר בא לידי ביטוי בניסיון ובמקצועיות, כך שאתם הלקוחות תוכלו ליהנות מכל העולמות. כאשר תגיעו למחסן עצים יהוד, אתם תופתעו לא רק מהשפע, אלא גם מאיכות החומר האנושי שיש אצלנו. מהרו והגיעו אל סניפנו עוד היום, בכדי לאמוד על כך ממקור ראשון. הזדרזו והגיעו עוד היום, בכדי להיות אחד מיני רבים של לקוחות מרוצים.

Shadow

בניית פרגולות

שיקולים שונים – בניית פרגולות

בניית פרגולה אינה עניין פשוט. היא מערבת שיקולים גאוגרפיים, טכניים ועיצוביים. ניתן להתקין פרגולות מסוימות בשיטת "עשה זאת בעצמך". עם זאת, כדאי ומומלץ להסתייע בבעל מקצוע אמין ומנוסה, שישקלל את כלל הנתונים, ויבנה עבורכם את הפרגולה המתאימה והנאה ביותר.

אנו כמובן ממליצי על שכירת איש מקצוע מיומן ומנוסה למטלת ההרכבה. מדובר במכלול של שיקולים אשר אנו לוקחים תחת חשבון, כאשר מדובר בבניית פרוגלות; ראשית, חשוב לנו ביטחונכם. שנית, איש מקצוע יבטיח כי בניית הפרגולה תחזיק מעמד לאורך זמן וגם תעבוד כמו שצריך. שלוש, איש מקצוע מנוסה, יתכן ויביא עימו כיווני מחשבה שלא חשבתם בעצמכם, או שלא בדקתם כלל. אנא, אל תחסכו במקרה הזה, הבטיחו את כישוריו של איש מקצוע מיומן, אשר יעשה את כל עבודת הכפיים. יתרון נוסף, הוא שבזמן המלאכה תוכלו אתם לנוח ולהירגע או לנתב את הזמן לעיסוקים אחרים שיש באמתחתכם.

שלבים- בניית פרגולות

אישורים- לבניית פרגולה, יש צורך בהיתר בניה, ובהתאמה להוראות ולתקנות החוק. כשמדובר בבניין בן מספר קומות, דרושה בדרך כלל הסכמת דיירי שאר הדירות בבניין.

תכנון- יש להחליט באיזו פרגולה מעוניינים: תלויה, או העומדת על עמודים תומכים? מאיזה חומר ובאיזה סגנון? באילו עונות השנה רוצים לשהות בגינה או בחצר? אם השימוש יהיה בעיקר בקיץ, פרגולת בד עשויה להתאים. לעומת זאת, לשימוש חורפי, פרגולת מתכת תתאים יותר. יש להחליט, בדיוק היכן רוצים את הפרגולה?

תשתית- לפרגולה דרושה תשתית עם מספר עוגנים בקיר או בקרקע, שכן, היא אינה יכולה לעמוד בפני עצמה. לאחר שנבחר מיקום הפרגולה, מכינים את היסודות: מסמנים היכן יעמדו העמודים התומכים; חופרים בורות בעומק מתאים; ויוצקים מלט על החורים לפי הוראות היצרן. בשלב זה, גם מרצפים את השטח עליו תסוכך הפרגולה, לפי הצורך.

קביעת הקורות- לאחר שהקורות התומכות ואלו המיועדות לכיסוי הפרגולה מוכנות בעיצוב הנבחר, מניחים אותן לאורך הפרגולה.

איטום- קיימות מספר דרכים לאיטום הפרגולה מפני הגשם. אחת מהן היא הנחת סאנטף לאורך הפרגולה, עם או בלי קש קלוי תחתיו, לתוספת עיצוב.

Shadow

רעפים לפרגולה

רעפים לפרגולה- פתרון אידיאלי

רעפים לפרגולה מספקים הצללה מלאה מפגעי מזג האוויר, בין אם מדובר בקרני השמש הלוהטות והמזיקות, או בצורך להגנה מגשמים וסופות. פרגולת רעפים מהווה פתרון אידיאלי למי שמעוניין בפרגולה ללא רווחים או חריצים. פרגולת רעפים מותקנת, בדרך כלל בשיפוע, לצד קיר מבנה. המראה שלה נעים ונאה, וההצללה שנוצרת ממנה יעילה ביותר. פרגולות רעפים ניתנות לבניה במקומות שונים: בכניסה לבית, על גג פתוח, במרפסת, בחצר, וכן לצורך קירוי חניה.

ישנם דגמי רעפים לפרגולה הבאים בצורות שונות, ובמבחר גדלים ומידות. בקירוי באמצעות רעפים, מומלץ להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע לפחות עבור בניית התשתית. את הרעפים ניתן לבחור במגוון צבעים.

יתרונם המובהק של רעפים לפרגולה הוא העובדה שכך הפרגולה אטומה לחלוטין. קרינת השמש וחדירתה נמנעת, כמו גם רטיבות וגשמים בחורף. פרגולות רעפים הינן אפקטיביות, חזקות ועמידות במיוחד.

רעפים לפרגולה- פרגולות דומות

בדומה לפרגות רעפים, קיימת גם פרגולת שינגלס. בפרגולה זו, נעשה שימוש ברצועות ביטומניות שמספקות הגנה והצללה, במקום ברעפים המוכרים. לעומת הרעפים, הרצועות קלות יותר. כמו כן, ניתן לבחור בין הצבעים ירוק, אפור ואדום.

ניתן להשתמש לקירוי גם ב"רב רעף". זהו מוצר סינטטי איכותי המזכיר רעף. קל להתקין אותו, גם על ידי אדם שאינו בעל מקצוע. הוא נשמר במצב טוב לשנים רבות. גם "רב רעף" ניתן להשיג במגוון צבעים.

רעפים לפרגולות החלו לתפוס באחרונה כאופנתיים, שכן הם משווים לבית המשך של מראהו הטבעי. חשוב כי תידעו, כי מאחר ומדובר ברעפים הנראים לעתים זהים לאלו של הבית עצמו, כי יתכן והעיריה תחשוב שמדובר בתוספת בנייה או בסגירת חדר. לכן חשוב ליישר קו אל מול הגורמים הרלוונטיים בעירייה, בכדי לחסוך כאב ראש בהמשך הדרך. רעפים לפרוגלה יכולים להיות מטעים, ועשויים לגרום לבלבול גם אצל המנוסים ביותר. אשר תשאירו צ'אנס לגורל, והביטחו כי ביצוע המלאכה הזו הינו בראות עיניהם של כל המעורבים בדבר. צאו לדרך ובהצלחה, ביחרו את הרעפים לפרגולה בצע ובצורה שהכי מדברים אל ליבכם.

Shadow

פרגולות למרפסת שמש

פרגולות למרפסת שמש- ניצול הימים החמיםפרגולות למרפסת שמש

אחד הדברים החשובים ביותר לישראלי המחפש לרכוש דירה היא מרפסת שמש. ישראלים רבים נהנים ליהנות ולבלות גם מחוץ לבית כמעט כל השנה. הם מעדיפים להנות מבריזה טובה ומרעננת במרפסת, מאשר להדליק את המזגן בבית. עם זאת, כיוון שרוב ימות השנה ישראל מאופיינים בקרינת שמש חזקה ובמזג אוויר חם ובלתי נסבל, קשה להוציא את האף מהבית כשאין צורך לכך. הפתרון לכך הוא התקנת פרגולות למרפסת שמש. פרגולות מסננות כ-90 אחוז מקרני השמש. הן מאפשרות בילוי במרפסת מקורה ללא חסרונות קרניה הלוהטות והמסוכנות של השמש. הפרגולה משמשת להצללה בקיץ, ובנוסף, בחורף היא מספקת הגנה מהגשמים, ויוצרת חלל חמים, נעים ומוגן. פרגולות ניתנות להתקנה בכל מרפסת, כולל מרפסות קטנות או על חלק קטן מהמרפסת. באמצעות פרגולות ניתן Read More…

Shadow

פרגולות לגינה פתרון מושלם

פרגולות לגינה- פתרון מצויין

כל אחד הגר בבית פרטי עם גינה היה מעוניין להפיק את מירב התועלת ממנה: לאכול בה ארוחות משפחתיות, לארח אורחים בחוץ, לשחק עם הילדים, או פשוט להנות מהאוויר הצח. כאשר אין אמצעי הצללה מקרני השמש הלוהטות והמזיקות, השהייה בחוץ מתבררת כבלתי אפשרית, במיוחד בחום הישראלי המעיק. בימות החורף, הגשמים והרוחות יניסו את בני הבית פנימה. פרגולה לגינה מהווה פיתרון לבעיה זו.

בטרם תתחילו על העבודות לפרגולת הגינה שלכם, חשוב כי תשכרו את שירותיו של איש מקצוע מנוסה ומיומן שיעזור לכם במטלה. כמו כן, אנא וודאו כי יש בידיכם את כל האישורים ההכרחיים לביצוע המהטלה מהגורמים הרלוונטיים בעירייה. צעדים אלו יבטיחו לכם שקט נפשי וגם כי הפרגולה לגינה תישאר לעמוד לאורך זמן. באפשרותכם לנקוט בצעדים חכמים, אשר גם עשויים לחסוך לכם כסף בטווח הרחוק וקצר כאחד. צאו לדרך ובהצלחה כאשר אתם בוחרים את פרגולת הגינה שלכם, לא תיצטערו כאשר הגג הנחמד יגן על ראשיכם מפני איתני הטבע השונים.

פרגולות לגינה- יתרונות

כשיש פרגולה לגינה, מזג האוויר אינו עוד שיקול משמעותי בהחלטה האם לצאת החוצה. הפרגולה מצלה ומקטינה משמעותית את הסיכוי להתייבש ולכוויות שמש. כאשר הפרגולה שהותקנה מספקת הצללה חלקית, ניתן להניח סנטף במבוק עליה, כדי למנוע את חדירת הגשמים.

הפרגולה נותנת הרגשת פרטיות ליושבים תחתיה, יחד עם ההנאה של הישיבה בחוץ באוויר הפתוח.

הפרגולה מגנה גם על כל הנמצא תחתיה. רהיטי הגן וכל שאר החפצים הנמצאים בגן מוגנים יחסית היטב מהגשמים. מוצרי מתכת כגון מכסחת דשא או גרילים לא יחלידו, חפצים לא יאבדו את צבעם או ידהו מחשיפה לשמש, ובכלליות כל הנמצא בגינה יהיה מוגן מלכלוך ציפורים ומאבק.

פרגולה בגינה מהווה יתרון גם במישור האסתטי: הפרגולה משדרגת את חזות הבית ומעניקה לגינה מראה מזמין וחמים. ניתן לעצב את הפרגולה על פי טעמו האישי של כל לקוח.

כיום, בעלי גינות מבקשים יותר פרגולה מאלומיניום, תחליף לפרגולת העץ שהיתה מבוקשת ביותר בעבר.

Shadow

פרגולות וסככים

פרגולות וסככיםפרגולות וסככים:

המשותף ביניהם

פרגולות וסככים דומים ביניהם בכמה בחינות. שניהם מהווים הגנה מפני הגשם, שניהם מספקים צל מפני השמש, את שניהם מתקינים בחלק החיצוני של הבית, ובמידה מסויימת, משתמשים באותם החומרים עבור פרגולות וסככים.

פרגולות וסככים באים מאותה משפחה, ולכן זהים ברובם. אולם, ישנו גם שונה מהותי ביניהם, עליו נעמוד בהמשך. חשוב כי תידעו להבדיל בין ההבדלים הללו, בכדי לדעת מה הנכם באמת רוצים. כאשר אתם יוצאים לרכוש פרגולה או סכך, חשוב שתידעו לא פחות מאלו המייעצים לכם. אלו, פעמים רבות ינסו "להפיל" עליכם סחורה שברצונם להיפטר ממנה או שאינה מתאימה בהכרח לכם. ידע הוא כוח, והדבר נכון גם במקרה זה. הקפידו לחקור ולברר כמות מידע ככל האפשר, בכדי להבטיח כי אכן תקבלו את מה שחשקתם בו.

פרגולות וסככים- השונה ביניהם

פרגולה לרוב מותקנת כיחידה עצמאית, או כצמודה למבנה. פרגולות מורכבות משתיים או ארבע קורות תומכות, כשהגג לקירוי מעליהן. את הפרגולות ניתן לעצב ממגוון גדול של חומרי גלם. הפופולאריים ביניהם הינם פרגולות אלומיניום או פרגולות עץ.

סוכך, לעומת זאת, מותקן תמיד בצמוד למבנה- בצמוד לדלת, מעל חלון, ועוד. תמיד יהיה הסוכך עשוי מחומר מתכתי: ברזל או אלומיניום, בשילוב עם ברזנט או בד. כך, המתכת מספקת את התשתית, את זרועותיה התומכות של הסוכך, ואילו הברזנט או הבד מאפשרים את הקירוי. Read More…

Shadow

רעפים וגגות

רעפים וגגות- גגות לטיניים וצפון אירופאים

רעפים וגגות היו בשימוש כבר לפני כ-4000 שנה, ועד היום משמשים כשיטת הקירוי המועדפת ברחבי העולם עבור בניית בתי מגורים.

גגות רעפים מהסוג הרומי/ יווני בנויים משני חלקים: התחתון הוא ה"טיגולה", והעליון הוא ה"אימבריקס". סוג גג זה נמצא בשימוש נרחב כיום בארצות לטיניות כגון יוון וצרפת. הגגות הלטיניים הינם בעלי שיפוע מתון.

בניגוד להם, גגות הרעפים הצפון אירופאים התפתחו ממסורת של קירוי על ידי לוחות עץ. גגות אלו הינם בעלי רעפים צפופים ושטוחים עם חפיפה כפולה, והם אינם דורשים אף שכבת איטום תחתונה. לגגות שיפוע חזק, למעלה מ-45% כדי למנוע חדירת מים קפילארית, אף ללא קשר לשלג. מבנה קורות העץ נושא משקל כפול ומשולש עקב החפיפה הכפולה, לעומת הגג הלטיני שהוא בעל חפיפה בודדת.

רעפים וגגות- שמירה ותחזוקה נאותה

תפקידם העיקרי של רעפים וגגות הוא לכסות את הבית, ולהגן עליו מפגעי מזג האוויר: רוחות, גשמים ושלגים. רעפים ישנים עשויים להישבר בקלות רבה יותר מהחדשים. המים מחלחלים לתקרה כאשר נסדק החומר הישן, ומרגע זה, המצב מחמיר במהירות. כמו כן, בתקרה ישנם נזקי רטיבות.

לעיתים לא מספיק לתקן גג ישן, אלא יש להחליף את הרעפים, ולפעמים גם את תשתית הבסיס כולה. חשוב, אם כן, לשמור על אחזקה נאותה של הרעפים, וכן, בשעת הצורך, לבחור בגגן אמין ומנוסה לביצוע העבודה.

Shadow

רעף

רעף- מידע כללי

רעף הוא לוח העשוי מחומרים עמידים, לדוגמה, אבן, צפחה, קרימקה, חרס, זכוכית וחרסינה, ושימושו הוא לקירוי גגות. ישנם כמה סוגים של רעפים, כגון, רעפים מתכנסים, רעפים מעל גמלונים, רעפים על תקרת בטון מעל גמלונים, ועוד. הרעפים מגיעים בצבעים ובעיצובים שונים, שכן כיום הם משמשים גם כאלמנט דקורטיבי לחזות הבית, ולא רק כמחסה לבית ולדייריו.

כיוון שהם החלקים החיצוניים ביותר בגג, הם חשופים לפגעי הטבע: קרח, קור וחום, פיח וקרינה. הרעפים מסוגלים לספוג שינויים קיצוניים של חום וקור עקב מידותיהם הקטנות, וכן עקב צורת חיבורם לגג. כך, נמנעים פגעים ועיוותים במבנה הגג.

ניתן להתקין בגג רעפים חלון, ואף מומלץ לעשות זאת כדי לספק אוורור ואור לחלל הגג שיכול לשמש בהווה או בעתיד לחדר נוסף בבית. חשוב לתחזק היטב את הרעפים כדי שלא להזדקק לתיקון יקר או להחלפת כל הרעפים.

רעף- חשיבות בעל מקצוע טוב

המטרה העיקרית בהרכבת רעף על הגג, היא להגן על הבית מפגעי מזג האוויר השונים: שלג, גשם, רוחות, ועוד.

חשוב לבחור גגן מקצועי, אמין ושהתקבלו עליו המלצות עבור הרכבת הרעפים. חשוב שישתמש בחומרים איכותיים. כך, ניתן להיות בטוחים שהמלאכה תיעשה בשלמות, ושיהיה למי לפנות במקרה של כשלים, כגון אטימה לא מושלמת המובילה לנזילה ולרטיבות. מלבד זאת, ישנו גם הפן האסטטי והדקורטיבי המושפע מעבודה נכונה ומדוייקת.

Shadow

פרגולות עץ

פרגולות עץפרגולות עץ

מידע כללי

פרגולות עץ נהיו פופולאריות יותר בשנים האחרונות במידה משמעותית. פרגולות הינן תוספת שימושית ודקורטיבית לדירה ולבית. הן מאפשרות ישיבה מהנה מחוץ לבית בימים גשומים, כמו גם בימי שמש חמים. סוג העץ ממנו הפרגולה עשויה לרוב ישתלב בסגנון הסביבתי של העסק או הבית, וישווה לו מראה יוקרתי וטבעי.

עץ הוא חברו הטוב ביותר של האדם אחרי הכלב. הוא מספק לנו אוויר, צל, פירות ומשמש אותנו לבנייה רבה של מוצרים ומצקנים אשר אנו משתמשים בהם מדי יום. פרגולות עץ, הן דוגמא לאחד מאותם שימושים שניתן לעשות בעץ. היתרונות בפרגולות אלו ברור, ונעמוד עליהם מיד. הבולט שביניהם הוא כמובן תחושת הטבע והסביבה הטבעית. בחירה בעץ היא בדרך כלל זו הנכונה, אך חשוב לדעת מה הם היתרונות ומה הם החסרונות של חומר זה, שכן תדעו כיצד להתמודד בסיטואציות השונות.

פרגולות עץ- סוגי פרגולות

ישנם כמה סוגים של פרגולות עץ.

פרגולות עץ תלויות- נתמכות באמצעות כבל ברזל שמקובע לקיר הבית. תכנונן מורכב, ויש צורך במהנדס מורשה לכך. פרגולות אלו יקרות, ולא ניתן לקבוע אותן בכל מקום. היתרונות העיקריים הם החיסכון במקום, שכן אין צורך בעמודי תמיכה שיתמכו בפרגולות. כמו כן, הריצוף לא נפגע, והפרגולות משוות למקום מראה יוקרתי וייחודי. Read More…

Shadow

רעף

רעף- מידע כללי

רעף הוא לוח העשוי מחומרים עמידים, לדוגמה, אבן, צפחה, קרימקה, חרס, זכוכית וחרסינה, ושימושו הוא לקירוי גגות. ישנם כמה סוגים של רעפים, כגון, רעפים מתכנסים, רעפים מעל גמלונים, רעפים על תקרת בטון מעל גמלונים, ועוד.

הרעפים מגיעים בצבעים ובעיצובים שונים, שכן כיום הם משמשים גם כאלמנט דקורטיבי לחזות הבית, ולא רק כמחסה לבית ולדייריו.

כיוון שהם החלקים החיצוניים ביותר בגג, הם חשופים לפגעי הטבע: קרח, קור וחום, פיח וקרינה. הרעפים מסוגלים לספוג שינויים קיצוניים של חום וקור עקב מידותיהם הקטנות, וכן עקב צורת חיבורם לגג. כך, נמנעים פגעים ועיוותים במבנה הגג.

ניתן להתקין בגג רעפים חלון, ואף מומלץ לעשות זאת כדי לספק אוורור ואור לחלל הגג שיכול לשמש בהווה או בעתיד לחדר נוסף בבית. חשוב לתחזק היטב את הרעפים כדי שלא להזדקק לתיקון יקר או להחלפת כל הרעפים.

רעף- חשיבות בעל מקצוע טוב

המטרה העיקרית בהרכבת רעף על הגג, היא להגן על הבית מפגעי מזג האוויר השונים: שלג, גשם, רוחות, ועוד.

חשוב לבחור גגן מקצועי, אמין ושהתקבלו עליו המלצות עבור הרכבת הרעפים. חשוב שישתמש בחומרים איכותיים. כך, ניתן להיות בטוחים שהמלאכה תיעשה בשלמות, ושיהיה למי לפנות במקרה של כשלים, כגון אטימה לא מושלמת המובילה לנזילה ולרטיבות. מלבד זאת, ישנו גם הפן האסטטי והדקורטיבי המושפע מעבודה נכונה ומדוייקת.

Shadow

פרגולות והצללה

פרגולות והצללהפרגולות והצללה:

פרגולה פונקציונלית

פרגולות נהיו לפופולריות מאד בשנים האחרונות. על פי ביקוש הלקוחות, פרגולות באות במבחר גוונים ועיצובים.

למרות חשיבות הפן האסטטי, אין לשכוח שהמטרה העיקרית של הפרגולה היא פונקציונלית: לאפשר הגנה משמש ולעיתים מחסה מהגשמים, כאשר הפרגולה סגורה.

פרגולות והצללה הולכות בימים אלו יד ביד, שכן הצל הוא אחד מתפקידיה החשובים ביותר של הפרגולה. ביחרו היטב איזה סוג של פרגולה ברצונכם שתציל עליכם, שכן לכל סוג חומר יתרונות וחסרונות שונים ומגוונים. וודאו כי הנכם רוכשים את מה שאתם באמת רוצים, ומה שבאמת מתאים לביתכם. בעזרת בחירה נכונה של פרגולה, תוכלו להבטיח אושר מקסימאלי לאורך שנים. פרוגלות שונות, מביאות איתן יתרונות וחסרונות שונים, ולכן חשבו לדעת מה מקבלים מכל סוג וסוג. צאו לדרך בחיפושים שלכם אחר הפרגולה המתאימה, ותוכלו להבטיח לעצמכם כבר היום הצללה מתאימה.

פרגולות והצללה- אפשרויות שונות

כשמתעסקים עם פרגולות והצללה, ישנן כמה אפשרויות. פרגולות עץ הן הנפוצות ביותר. עם תכנון נכון וכשמקפידים על הגימור, הן בעלות מראה מהודר. הפרגולות לרוב עשויות מעץ אורן פיני, בצבעים שונים ועם כמה חיפויים עליונים. Read More…

Shadow

פרגולות ודקים

פרגולות ודקיםפרגולות ודקים- מידע כללי

פרגולות ודקים נהיו לריהוט פופלארי במאה ה-20. הפרגולות הינן פונקציונליות בהצללה ובהגנה ממזג האוויר בגינה הפרטית. פרגולות מגיעות בכל הצורות האפשריות, וניתן אף להזמין את הצורה בהתאם למיקום הספציפי שנבחר עבורה.

בשנים האחרונות הן מקבלות תפקיד עיצובי בכך שהן דקורטיביות ומיפות את הבית. ישנן פרגולות מיוחדות העשויות מחומרים יוקרתיים. ישנם פריטי נוי כגון אדניות ומסגרות עץ שעוצבו במיוחד במטרה להשתלב עם פרגולות.

דקים מזמן אינם מקומם רק בנמל בל ים. הדקים החלו לתפוס תאוצה בקרב בתים פרטיים, שכן אנשים מעדיפים שיהיה עץ תחת רגליהם ולא חול או דשא חי. מאחר והדקים החלו לתפוס תאוצה, הך זה טבעי כי גם הפרגולות יתפסו מקום של כבוד לצידם. השילבו של העץ בין השניים, מהווה לרוב פתרון מושלם לאלו הרוצ ים להקיף עצמם בעץ. בעזרת פרגולות ודקים, תוכלו להבטיח כי ישנו עץ לרגליכם, כמו גם מעל ראשיכם. בצורה זו, באמת תהיו סובבים בעץ, כמו שהטבע ייעד לנו בני האדם. Read More…

Shadow

פרגולות לחניה

פרגולות לחניהפרגולות לחניה:

פרגולות לחניה הגנה

פרגולות לחניה מגנות על הרכב מפני גשמים, מצלות עליו מפני קרני השמש המחממות את הרכב, ומונעות הצטברות אבק ולכלוך ציפורים.

הבטיחו לרכבכם את התנאים המקסימאליים לשימור על איכותו ועל מחירו. בעזרת השקעה קטנה בפרגולה לחנייה, תוכלו להבטיח כי רכבם ישמרו על ערכו וצורתו לאורך זמן. פרגולות לחנייה אינן השקעה גדולה בימינו, והערך המוסף שמקבלים כתוצאה משימוש בהן, שווה ערך שבעתיים. תוכלו כבר היום להתקין פרגולה שכזו מחוץ לביתכם, ולגרום לכל השכנים לקנא. באפשרותכם לבצע את ההתקנה עצמונית, או על ידי איש מקצוע מיומן. אנו כמובן מעדיפים כי תיעזור במקצוען מנוסה, בכדי לשמור על עצמכם ועל איכות הפרגולה לחנייה לאורך זמן. בהצלחה וחנייה טובה!

פרגולות לחניה- מפנלים מבודדים או שלא

פרגולות לחניה לרכב עבור המשרד או הבית עשויות אלומיניום. ישנן כמה אפשרויות להקמת חנייה פרטית מקורה למכונית.

גג אלומיניום העשוי מפנלים לא מבודדים- פנלים אלומיניום ברוחב של 30 ס"מ מרכיבים גג זה. סוג גג זה מורכב מכמה רכיבים: קורות ועמודים המגיעים בשלל צבעים, ופנלים מאלומיניום בצבע לבן חלק. שילוב החומרים יוצר ניגודיות מרשימה. אורך הגג נקבע על פי תוכניות בניית החנייה לרכב.

כיוון שהפנלים אינם מבודדים, מחיר החנייה לרכב מוזל משמעותית לעומת גג אלומיניום העשוי מבודד אחר. הגג משמש רק לקירוי הרכב, ולכן לא חייבים להשתמש בגג מבודד. פנלים לא מבודדים דורשים מירזוב, ולכן מתבטלת אפשרות שפיכה חופשית. Read More…

Shadow

חלון גג רעפים

חלון גג רעפים- חשיבות החלון

את החלל שתחת הרעפים ניתן לנצל למטרות שונות, כגון: חדר שינה, חדר משחקים, חדר עבודה, יחידת אירוח, ועוד. עבור כך, חשוב לתכנן את עליית הגג באופן שהוא יהיה גמיש לשינויים.

החלונות הם מהדברים החשובים שיש לקחת בחשבון. חלון גג רעפים אינו רק אלמנט עיצובי, אלא מתפקידו העיקרי להחדיר פנימה אוויר ואור.לשיפור הסירקולציה של האוויר, מומלץ להתקין שני חלונות, בכיווני אוויר מנוגדים.

חלון גג רעפים- סוגים שונים

ישנם סוגים שונים של חלון גג רעפים.

חלון שירות- משתמשים בו כדלת יציאה אל משטח גג הרעפים העליון. מסגרת החלון החיצונית עשויה אלומיניום ואילו הפנימית- מעץ.

דחלון ציר עליון מיועד לאזורים נמוכים מאד בגג, והוא נפתח כלפי חוץ ב- 90 מעלות.

חלון ציר מרכזי ניתן לסיבוב כולו סביב הציר שלו, כאשר חלקו החיצוני של הזכוכית מתהפך לתוך חלל הגג, וכך מתאפשר ניקוי קל. ישנן כמה נקודות בציר שם מסגרת השמשה נעצרת, ובצורה זו כמות האוויר ניתנת לכיוון. חלון זה מתאים לאזורים גבוהים אליהם ניתן להוסיף מוט לפתיחת החלון, או מנוע חשמלי.

חלון דו צירי, כשנשען על הציר העליון, נפתח כולו כלפי חוץ. ניתן גם לסובבו סביב הציר המרכזי כדי לנקותו. חלון זה מתאים לאזורים נמוכים, משלב את כל אופציות הפתיחה, ואינו כה מומלץ לחדרי ילדים.

Shadow

גגות רעפים – מניעת פגיעות ותקלות

גגות רעפים- יופי ועיצוב

בעבר, רוב הרעפים היו סטנדרטיים ודומים האחד לשני. עם התפתחות שוק הרעפים ועל פי דרישת הלקוחות לעיצובים ייחודיים, תעשיית הרעפים החלה לספק אף רעפים מחומרים שונים ובסגנונות ובצבעים מגוונים. אף אדריכלים וקבלנים הוסיפו רעיונות משלהם לצורות השימוש האפשריות ברעפים בבנייה. אך יופי אינו הדבר העיקרי ברעפים. חשוב שיהיו איכותיים ומתוחזקים היטב.

גגות רעפים- מניעת פגיעות ותקלות

גגות רעפים עלולים להיפגע ולגרום לנזקים אם אין מתחזקים אותם בצורה נאותה באופן שוטף. בחורף ובימים גשומים, אם ישנם רעפים שבורים או חוסר אטימה בגג, מים עלולים לחלחל מהתקרה אל תוך הבית. המניעה היא הפתרון הטוב ביותר למקרים אלו. שווה להשקיע בבל מקצוע אמין, מנוסה ובעל שם טוב שיבנה את הגג. חשוב שהשיפוע ייעשה בדיוק הנדרש. כדי למנוע בעיות רבות, יש להקפיד לנקות ולסלק את הלכלוך בין החיבורים בגגות. התיקון הנפוץ ביותר הינו איטום גגות. לרוב, יש צורך בו בעקבות נזילה בימות הגשמים. גגות רעפים עלולים להינזק בצורה הקשה ביותר מחוסר יציבות או משבירה. בעת סופה, ולא רק אז, רעפים עלולים להתעופף מהגג, לנפץ חלונות בבתים, לנחות על מכוניות, ואפילו לפגוע בעוברים ושבים. דיש ליצור קשר עם בעל מקצוע כדי לתקן את הגג. לחלופין, ניתן לטפס על הגג ביום ולהחליף את הרעפים הרופפים בחדשים, אותם קונים בחנויות. זו איננה משימה מסובכת, אך לא לכל אחד היא מתאימה.

Shadow

פרגולות סגורות

פרגולות סגורותפרגולות סגורות:

פרגולות סגורות משמשות כפתרון הצללה מפני קרני השמש בימות הקיץ, ונותנות הגנה מסויימת מפני הגשמים. פרגולות פתוחות יכולות להיות בעיקר לנוי, והן ללא כיסוי, או עם כיסוי מינימלי.

פרגולות סגורות יכולות להיבנות בחצר או בגינה, והן באות לספק מחסה מושלם מפני הגשם והקור. הן משמשות כמבנה סגור ומבודד מהסביבה, ככל חדר אחר בבית, וניתן לכנותן אף "מרפסות חורף". ניתן לסגור אותן בויטרינות זכוכית ובעיצובים שונים ועוד.

חשוב לוודא בטרם הרכישה ותהליך העבודה, כי אתם והעירייה רואים עין בעין בפרויקט זה. פעמים רבות, פקחים חושבים כי מדובר בסגירת חדר או בתוספת בנייה, ויבואו לקנוס אתכם ויורו לכם על הסרת הפרגולה עצמה. אמנם מדובר בהליך בירוקרטי העושי להיות מתסכל, אך כאשר התוצאה הסופית עשויה להחזיק לאורך זמן, שווה הכאב ראש הראשוני בכדי לחסוך מעצמכם אחד גדול ונרחב יותר בהמשך. אינכם רוצים להיקלע למצב וב אתם חסרי אונים מול העיירייה, עשו טלפונים ופניות לגורמים הרלוונטיים עוד היום, בכדי שתוכלו לרבוץ בפרגולה הסגרוה שלכם בהקדם האפשרי.

פרגולות סגורות- רעיונות לתוספת עיצוב

ניתן להוסיף וליפות פרגולות סגורות על ידי רעיונות שונים. אפשר לעטר פרגולות בקורות עץ עבות. במקרים אלו, ניתן להשתמש בכמה סוגי עץ כדי לתת לפרגולות מראה ייחודי. Read More…

Shadow

פרגולות כניסה

פרגולות כניסה- הצורך בפרגולות אלו

פרגולות מותקנות במקומות שונים: בגינה, בחצר, במרפסת, מעל בריכת שחיה, ובמקומות נוספים. פרגולות כניסה מותקנות מעל דלת הכניסה לבית.

הן שימושיות בכך שמספקות הגנה מפני הגשמים במצבים שונים, כגון, כשעומדים בפתח הבית ומחפשים את המפתח. הן גם מגנות על דלת הכניסה מפני השמש והגשם.

הפרגולות מאפשרות אטימה ברמות שונות, וכך עוזרות במניעת חדירת הגשמים אל תוך הבית דרך מפתן הדלת. בעזרת הפרגולה, נמנעת הצפה אפשרית בימים סוערים, וההשקעה בהתקנתה מצדיקה את עצמה.

המגיעים לביתכם יוכלו להתרשם מהיופי כבר בכניסה. אינן רושם כרושם ראשוני, והדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בפרגולות כניסה. פרגולות אלו, קלות להרכבה, ואפשר גם להיעזר באיש מקצוע מיומן ומנוסה שיבוא לעשות את העבודה בסכום זעום. אם נפשכם חשקה בפרגולת כניסה, אל תהססו לבדוק את ההיצע הנרחב שיש תחת תחום זה. פרגולות כניסה מתחילות גם להיות אופנתיות כיום, ויותר יותר אנשים רוכשים לעצמם כאלו. היכנסו גם אתם לתלם, והשוו לביתכם מראה מלבב בעזרת פרגולת כניסה משובחת. כל חומר יכול להיות יעיל ומועיל, עץ, אלומיניום, ברזל, מתכת ועוד.

פרגולות כניסה- מידע כללי

כשמחפשים להתקין פרגולת כניסה לבית, יכול אדם לעשות זאת בעצמו. עליו לקנות מחנויות לחומרי בניין ומספקים מיוחדים את כל החומרים הדרושים.

כך הוא יחסוך כסף רב באמצעות ההרכבה העצמית. עליו לזכור לשמור על בטיחות בעבודה, ולהשתמש בציוד המתאים. לחלופין, הוא יכול לחפש בעל מקצוע מורשה בעל שם טוב והמלצות שיתקין עבורו את הפרגולה.

יש לבחור האם מעוניינים בפרגולה פשוטה שתספק הגנה מפני הגשמים, הרוחות ומקרני השמש, או שמעוניינים להשקיע יותר בפרגולת כניסה מעוצבת ומרשימה.

כיום קיים מגוון גדול של פרגולות כניסה מעוצבות בדוגמאות ובצבעים שונים המשדרגות לגמרי את הכניסה לבית, וההופכות אותה להיות נעימה לעין.

מחיר התקנת פרגולות כניסה משתנה לפי סוג הפרגולה, הגודל שלה, והחומר ממנה היא עשויה. קיימות פרגולות ממגוון חומרים: פלסטיק, עץ, ברזל,זכוכית, ועוד.

Shadow

פרגולות יוקרה

פרגולות יוקרהפרגולות יוקרה:

לא רק פונקציונליות

פרגולות נהיו לריהוט גינה פופולארי ומבוקש במאה ה-20. פרגולות הינן פונקציונליות בכך שמספקות הצללה בגינה ובחצר בימות הקיץ, והגנה מפני הגשמים בימות החורף.

עם זאת, פרגולות אינן עוד רק פונקציונליות. פרגולות יוקרה משוות מראה יוקרתי לבית, משתלבות אסטטית מבחינת המבנה והצורה עם פנים הבית, כמו גם עם חלקו החיצוני, ומשרות אווירה נעימה וחמה בגינת הבית ובחצר.

הן מחברות בין הטבע בחוץ והבית. פרגולות דקורטיביות ומיוחדות העשויות מחומרים יוקרתיים נחשבות במידה מסויימת לסמל סטאטוס.

פרגולות יוקרה אינן אומרות בהכרח כי מחיריהן יקר. השוו לביתכם ערך יוקרתי מוסף, בעזרת תוספת שווה לכל כיס. תוכלו להרגיש כאילו יש לכם פאתיו משלכם, ממש בחצר האחורית. מדובר במושא קינאה אצל כל השכנים ובכל רחבי השכונה. פרגולות יוקרה ניתם למצוא לרוב, וכמעט בכל החנויות. בעזרת הרכבה פשוטה ומלאכה של יום אחד, תוכלו להשוות לביתכם מראה מכובד שלא יבייש אף וילה סביון או בית גינה בהרצליה פיתוח. וודאו בטרם ההתחלה על העבודות כי העירייה אכן מסכימה לפרויקט, בכדי שלא תצטרכו חלילה לפרק את פרגולת היוקרה בהמשך. Read More…

Shadow

פרגולות נוי

פרגולות נוי פרגולות נוי:

פרגולות נוי לא רק למחסה

תפקידם הבסיסי של פרגולות נוי הוא להגן מפני גשמים ושאר פגעי מזג האוויר, ולספק הצללה מפני קרני השמש בגינות ובמרפסות.

בשנים האחרונות מטרת הפרגולה השתנתה: היא לא עוד משמשת רק למחסה, אלא גם לנוי. רבים מרגישים שפרגולות מודרניות הינן ריהוט נוי בסיסי, הגורם לגינה להיות מזמינה ויפה יותר.

פרגולות נוי- עיצובים מתחדשים

פרגולות נוי הן צו האופנה בכל הקשור לחידוש הבית ולעיצובו.

פרגולות נוי מעץ משוות הילה אופנתית ומודרנית לבתים. יותר ויותר דירות ובתים פרטיים מתכננים מראש התקנת פרגולות עץ כדי שאלו יהוו חלק עיקרי ממראהו הכולל של הבית.

פרגולת עץ משדרגת את מראה הבית במראהו האותנטי והטבעי. פרגולות מגיעות במגוון עיצובים, אופנות וחידושים, על פי ביקוש הלקוחות. לא עוד סוג פרגולה אחד בסגנון אחיד, שלא עלה תמיד בקנה אחד עם עיצוב הבית או הגינה כבעבר. Read More…

Shadow

סוגי רעפים

סוגי רעפים- מידע כללי

רעפים משמשים לקירוי גגות. כיוון שהרעפים הם החלקים החיצוניים ביותר בגגות, הם חשופים לפגעי הטבע: קור וחום, קרח, קרינה ופיח. אופן חיבור הרעפים לגג וכן מידותיהם הקטנות מאפשרים להם לספוג שינויי קור וחום קיצוניים ללא פגעים או עיוותים במבנה הגג.

מאז תחילת הייצור התעשייתי המודרני, כמעט ולא השתנה עיצובם של הרעפים, שכן אופן היצור מאפשר נעילה מדוייקת בין מרכיביהם.

סוגי רעפים- גגות רעפים שונים

ישנם סוגי רעפים שונים על פי החומרים מהם הם מיוצרים: חרס, קרמיקה, אבן, זכוכית, חרסינה וצפחה. ברוב המדינות המפותחות בעולם מקורים רוב בתי המגורים ברעפים מבטון או מחרס. בישראל נמצאים בשימוש כמה סוגי רעפים.

רעפים מתכנסים- רעפים המורכבים כלפי מעלה מצידי הבניין, לכיוון מרכז הגג. ניתן גם להתקין סוג רעפים אלו אל האופק או אל קודקוד המבנה. לרוב, רעפים מתכנסים מורכבים על גג בטון, ומאופיינים ביציבות ובחוזק בתנאי מזג אוויר קשים, לאורך שנים.

רעפים מעל גמלונים- הינם הרעפים שנבנים מעל גגות שצורתם משולש, והם מכונים "גמלונים".

ניתן לבנות גג רעפים מעל תקרת בטון מעל גמלונים- זהו בעצם גג "רעפים מעל גמלונים" משודרג, שבונים מעל גג בטון.

סוג נוסף של גג רעפים הוא כזה הבנוי על תשתית של קורות עץ.

רעפים באים בצבעים שונים. אם בעבר שלט בעיקר הצבע האדום, הרי שהיום משתמשים בצבעים שונים המוסיפים לעיצוב חזות הבית.

Shadow

פרגולות עץ תלויות

פרגולות עץ תלויות- ללא עמודי תמיכה

כדי להפיק את מירב התועלת מפרגולות, יש לתכנן אותן מראש בצורה הטובה ביותר. אחד השיקולים הוא, היכן רוצים למקם את הפרגולה. פרגולות עץ תלויות אינן מתאימות לכל מקום, כיוון שמחברים אותם לקיר הבית על ידי כבל ברזל.

ניתן אף לחבר פרגולות עץ תלויות באמצעות מוט ברזל. שני החיבורים עמידים בפני טלטלות שונות ורוחות חזקות. עם זאת, כבל ברזל נמצא כפחות יעיל עבור פרגולות תלויות, כיוון שכושל במצבים קיצוניים כגון רוחות וסערות קוטביות המערערות בין רגע את יציבותו. מוט הברזל, לעומתו, פחות גמיש ויותר חזק, ולכן רבים מעדיפים אותו בקיבוע פרגולה תלויה.

לפרגולות תלויות דרוש תכנון מורכב, והתמקצעות הנדסאית. בבחירת הזרועות לפרגולות התלויות, יש לזכור שיש השפעה משמעותית לזרוע על יציבות ועמידות הפרגולה. כמו כן, דרוש עיון ודיוק רב בבדיקת עומסים, כיוון שהפרגולות מחוברות לקיר. יש צורך במהנדס מורשה שיחתום על תוכנית בניית הפרגולה.  לעומת זאת, פרגולות עם עמודים יכול כל אדם משכיל ליצור.

פרגולות עץ תלויות- יתרונות

פרגולות עץ עשויות מעץ או ממתכת. תלויות מבוקשות כיום יותר מכל פרגולה עם עמודים. הן חסכוניות בכך שמנצלות פחות שטח בפועל,  הן לא פוגעות בריצוף המונח תחתיהן, וכן, הן יפות ומרשימות יותר. פרגולות אלו לרוב יקרות יותר מאחרות, כיוון שהן המסובכות ביותר לתכנון. עם זאת, עקב יתרונותיהן, רבים מעדיפים אותן.

Shadow

רעפים רחובות

רעפים רחובות- מידע כללי

חנות המוכרת רעפים רחובות מספקת מגוון רעפים בעיצובים ייחודיים, בגוונים שונים ובמבחר סגנונות. שוק הרעפים כיום מפותח מאד לעומת העבר, שאז רוב הרעפים היו סטנדרטיים וכמעט ללא הבדל בין האחד לשני. אך, יופי אינו העיקר ברעפים.

יש צורך ברעפים מחומרים איכותיים, שיותקנו על ידי גגן מקצוען, מהימן, ושהתקבלו עליו המלצות. כדי למנוע תיקון יקר, חשוב לתחזק היטב באופן שוטף את הרעפים. יש לנקות את החיבורים בגגות, ולסלק מהם כל לכלוך.

רעפים רחובות- אוורור גג רעפים

חשוב שיהיה אוורור בגג רעפים רחובות. גג רעפים מתאים לאקלים קר כדי למנוע הצטברות שלג או גשם על הגג, וכדי לכלוא אוויר חם בבית. ברחובות, עיר בישראל שטופת המש, יש צורך במערכת אוורור גג רעפים.

מערכת זו פועלת על עקרון ארגז רוח. המערכת מאופיינת כפתח בתחתית הגג המאפשר לרוח להיכנס, ופתח נוסף בחלקו העליון של הגג המאפשר לחום לצאת. כשחולפת הרוח על פני פתח האוורור העליון, היא יוצרת יניקה, וזה מתאפשר גם עקב הפתח התחתון. כך, אוויר חלופי וקריר נכנס. פתרון חכם זה משתמש בתכונות הפיזיקליות שיש לגג. הבעיה בו, שלא ניתן לשלוט בעזרתו על מידת האוורור.

כיום, יש מערכת מכנית ומודרנית השולטת במערכת עקרון ארגז רוח. באמצעות שימוש במאוורר גג ניתן לקבל אפקט מקסימלי של אוורור, ולקרר את הגג והבית כולו. השימוש במערכת קל וכמעט אוטומטי.

Shadow

איך בונים פרגולה

איך בונים פרגולה- עיצוב הבית

מחשבה רבה מושקעת בעיצוב ותכנון הבית. לאנושות יש צורך לחיות בסביבה נאה ונעימה לעין ועל כן ההשקעה המרובה.

הגינה אף היא פרי טיפוחם של רבים, הדורשת השקעה ותחזוקה לעתים קרובות. גינה מטופחת, דורשת לרוב, זריעה, השקיה, גיזום ופעולות נוספות כדי לשמור על מצבה ובכלל כדי לשדרג את המראה שלה מידי פעם.

כל זאת, משום שאנשים מעוניינים להפיק את המיטב מסביבת המחיה שלהם. לעתים, בתהליכים אלו, אנו צריכים להיעזר באנשי מקצוע או לשמוע את חוות דעתם בנוגע לנושאים כאלו ואחרים.

במידה והנכם מעוניינים בפתרון להצללה תוכלו לבנות פרגולה במרפסת או בגינה, הפרגולה תאפשר לכם ליהנות ממנוחה בצילה בקיץ ולחלופין, ישנן פרגולות שאף יאפשרו לשבת תחתיהן בחורף.

איך בונים פרגולה- בפועל

איך בונים פרגולה, זו בהחלט שאלת מליון הדולר. ראשית, ישנו שלב התכנון, בו מחליטים על מיקום הפרגולה, מאילו חומרים תהיה עשויה וכן פרטים טכניים נוספים.

בהמשך, ניתן לסמן את המיקום של העמודים התומכים.  לחתוך את הקורות בהתאם לגודל הנבחר וכן חיבור הקורות המשמשות כגג לפרגולה לקורות התומכות באמצעות ברגים.

שלב חשוב הוא איטום הפרגולה הניתן לביצוע באמצעים שונים, בהתאם לחומר הגלם אותו מחפים.

לאחר החיפוי, חיוני לבדוק את החדירות למים, זאת, באמצעות השפרצה מצינור מים על הפרגולה, לאורכה ולאתר מוקדים בהם ישנה נזילה.

איך בונים פרגולה זו שאלה שהתשובה עליה תינתן במלוא האחריות תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בתחום.

Shadow

פרגולה מחירים

פרגולה מחירים- מה משפיע על המחיר? פרגולה מחירים הוא פרמטר שעשוי להשתנות מפרגולה לפרגולה. זאת משום שישנם גורמים שונים המשפיעים על סך העלות של הפרגולה. ראשית, חומר הגלם ממנו יבנו את הפרגולה. ניתן לבנות פרגולות מעץ, אלומיניום ואף מברזל, כך שהמחירים בין הפרגולות השונות יהיה שונה, בהתאם לחומר שייבחר. גורם נוסף המשפיע הוא מקום הקניה של חומרי הגלם. אם לדוגמא בוחרים לבנות פרגולה מעץ, מחסני עץ שונים יציעו מסתמא, מחירים שונים. כמובן שיש שונות אף בין מחירי עצים שונים. פרגולה שיבנו מעץ איפאה תהיה יקרה יותר מפרגולה, שתיבנה באותו הגודל מעץ אורן למשל. על כן, חשוב לערוך סקר שווקים לפני שרוכשים את חומרי הגלם השונים, זאת על מנת לרכוש את חומרי הגלם במחיר האטרקטיבי ביותר.

פרגולה מחירים- לא להתפשר על איכות

פרגולה מחירים, תושפע אף מגודל הפרגולה. פרגולה גדולה, תעלה יותר מאשר פרגולה במימדים קטנים יותר. כנגזרת מכך, סוג הפרגולה אף הוא משפיע. במידה ומדובר בפרגולה תלויה, גודלה מוגבל, זאת משום שלא ניתן לבנות פרגולה תלויה גדולה. פרגולה תלויה מחוברת באחד מדופנותיה לאחד מקירות הבית, כך שפרגולה תלויה גדולה יכולה להוות עומס על קיר הבית ועל כן מגבילים את הגודל המקסימאלי של פרגולה מסוג זה. במידה ובחרתם באיש מקצוע לביצוע מלאכת בניית הפרגולה, עלות הפרגולה תהיה גבוהה יותר מאשר אם החלטתם לעשות זאת לבדכם. אך צריך לקחת בחשבון כי עדיף לרכוש חומרים איכותיים ולהיעזר באיש מקצוע בעת הצורך, מאשר להתפשר על איכות הפרגולה.

Shadow

פרגולה מחיר – שונות מחירים

פרגולה מחיר- למה משמשת הפרגולה?

לפרגולה יחסי גומלין עם הגינה ואף עם המרפסת. הגינה ואף המרפסת משמשות בבתים רבים מקום המאפשר לנוח ולהירגע מעמל היום. כדי להבטיח שלווה ורוגע, ניתן לראות היום כי בניית פרגולה, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור עסקים היא כפטריות אחרי הגשם.

אנשים רבים בוחרים לבנות פרגולה בשל סיבות פונקציונאליות. הפרגולה יכולה לשמש להצללה ואף יכולה לשמש לנוי. בהתאם ליעוד הפרגולה, ייבחר החומר ממנו תהיה עשויה וכמובן העיצוב ההולם לפרגולה.

ניתן לבנות פרגולה מחומרים שונים כאשר הדומיננטי שבהם הוא העץ.

יש שימוש נרחב בקורות עץ בתעשיית הפרגולה, עם זאת, ניתן למצוא פרגולות העשויות מאלומיניום ואף מברזל. החומרים שייבחרו יהיו בהתאם לרצון הלקוח, ובהתאם לשימוש שיעשו בפרגולה.

פרגולה מחיר- שונות בין מחירים

המושג פרגולה מחיר הוא בעצם טווח דינאמי. המחיר של הפרגולה מושפע מגורמים שונים, החל מחומרי הגלם ממנו תהיה עשויה הפרגולה, כאשר יש שוני בין חומרי גלם שונים.

למשל, עלות קורות עץ איפאה גבוהה יותר מקורות עץ אלון. כמו כן, יש שוני בין מחסני עצים שונים המשווקים עצים מסוגים שונים.

גודל הפרגולה אף הוא גורם שישפיע ישירות על מחיר הפרגולה. כך, פרגולה גדולה תדרוש הן חומרי גלם רבים יותר מאשר פרגולה קטנה וכמובן שעות עבודה רבות יותר.

השונות של פרגולה מחיר, היא סיבה מספקת לערוך סקר שווקים, טרם רכישת חומרי הגלם לבניית הפרגולה וכמובן גם לערוך השוואה בין התשלום אותו תשלמו לאיש מקצוע, במידה ותהיו מעוניינים שיהיה מעורב בבניית הפרגולה.

Shadow

פרגולות דקים

פרגולות דקים- נחלת הכלל

פרגולות דקים, הם עצמים המקנים לבית מראה ייחודי ועיצובי. תשומת הלב הרבה, המוקדשת לבחירת העיצוב המתאים וההולם ביותר לבית, מקנה לגינה עדנה מחודשת. בעבר אומנם בנו פרגולות ודקים, אך לא התייחסו כל כך לפאן העיצובי.

כיום, בשונה מבעבר, אנשים רבים המעוניינים לבנות דקים ופרגולות מתייעצים עם אנשי מקצוע ואף מעסיקים מעצבים, אדריכלי נוף ואנשי מקצוע אחרים, היכולים לסייע בתהליך בחירת הפרגולה והדק האולטימטיביים.

פרגולות דקים, הם מושג שהפך להיות נחלת הכלל. אנשים רבים מעדיפים לבנות אותם בו זמנית או האחד לאחר השני ולא "להתפשר" בבניה רק של אחד מהם.

 

פרגולות דקים- הרמוניה לבית

ניתן ליצור פרגולות ודקים ממגוון חומרי גלם וכן ניתן לצבוע אותם במגוון צבעים. הפרגולות יבנו לרוב מעץ, אך ישנה האפשרות לבנותן אף מברזל או אלומיניום. דקים, ניתן לבנות מעץ, על סוגיו השונים.

עץ איכותי מאוד לבניית דקים הוא האיפאה, שהינו מאסיבי ומחזיק לאורך זמן. גם עץ אורן, משמש לבניית דקים וניתן למצוא אותו בתפוצה רחבה בתחום בניית הדקים, זאת בשל היותו זול יחסית.

על מנת ליצור מראה הרמוני בין הפרגולה והדק, מומלץ לבנות את שניהם מחומר זהה וכן שהצבעים שלהם יהיו בגוונים דומים. עם זאת, ניתן לעתים ליצור מראה אטרקטיבי יותר, דווקא בשילוב של חומרי גלם שונים.

אתם יכולים ליהנות מבחירה של בניית כל אחד מהם מחומרי גלם שונים אך במטרה לשוות להם מראה אחיד, ניתן לבחור באלמנטים משותפים הן לדק והן לפרגולה.

 

Shadow

עיצוב פרגולות

עיצוב פרגולותעיצוב פרגולות:

בנית פרגולה לצרכים שונים

פרגולה נחשבת כאלמנט המקנה עיצוב מיוחד לגינה. כיום, בניית פרגולות הינו דבר שבשגרה, זהו אלמנט פופולארי בהליך שדרוג מראה הגינה או המרפסת. הפרגולה משמשת להגנה בפני הגשם בימות החורף והצללה בפני השמש הקופחת בקיץ.

על מנת ליהנות מהפונקציות השונות שהפרגולה מאפשרת, יש צורך ליצור משטח כלשהו מתחת לפרגולה, אשר ישמש אותנו ליהנות ממנה.

ניתן למצוא פרגולות בבתים פרטיים בגינות או במרפסות, בעסקים ובגינות ציבוריות. ניתן לבנות פרגולה מקורות עץ ואף מברזל או אלומיניום.

טרם התחלת בניית הפרגולה, חשוב לבחון מהם החומרים מהם אנו מעוניינים ליצור את הפרגולה, כדי שזו, תהיה עמידה ולא תתבלה במהירות לאורך הזמן. וכמובן שתשמש בהתאם ליעוד שלה.

עיצוב פרגולות- באופנים שונים

פרגולה הינו מבנה בעל שימושים שונים. יש השמים דגש על הפונקציה לשמה הפרגולה נועדה כגון הצללה. יש הבונים פרגולה לצורך דקורטיבי והקניית מראה ייחודי לאזור בו נבנית הפרגולה.

במידה ומעוניינים לבנות פרגולה בעלת מראה ייחודי, ניתן לעשות זאת ואין צורך במלאכת אומן. האמצעים העומדים לרשות המעוניינים בהקניית מראה אסתטי לפרגולה הם מגוונים.

החל מהתקנת מדפים שונים, עליהם אפשר לשים ספרים או חפצי נוי. כמו כן, התקנת ספסלים בפרגולה שיהוו פינת ישיבה למעוניינים. יתרה מכך, ניתן לבנות פרגולה מקורות מסוגי עץ שונים ולאו דווקא מסוג עץ אחד.

ניתן אף לשלב בקורות העץ חומרים שונים כמו מתכת או אבן. צבע אף הוא יכול להיות פרמטר משמעותי בהליך הקניית המראה המסוים אותו מעוניינים להקנות לפרגולה.

Shadow

דלתות פנים הזזה

דלתות פנים הזזה- מבט כללי

דלתות פנים הינו תחום עיצובי רחב המציע אין ספור אפשרויות מגוונות. המבחר הגדול של דלתות הפנים עלול להעמיד את הלקוח בפני קושי בבחירת הדלת ההולמת את צרכיו.

זאת במידה והלקוח לא מכיר את חומרי הגלם והפונקציות של דלתות הפנים השונות. אדריכלים ומעצבי פנים יכולים להיות הכתובת והמענה בתהליך בחירת דלתות פנים מתאימות.

כך יוכלו להתאים את הדלתות בהתאם לצורך או המטרה לשמה נועדה הדלת. דלתות פנים הזזה הינו עולם בפני עצמו בתחום זה.

דלתות פנים הזזה- לפרטים

דלתות פנים הזזה הינן בשלל גוני העץ האפשריים וכן בסגנונות עיצוב יחודיים ושונים. בעת רכישת דלתות פנים הזזה, בשל שימושן הרב, והעובדה שאמורות לשרת אותנו לשנים רבות, מומלץ לרכוש כאלו הנחשבות כאיכותיות.

ההשקעה הכספית הכרוכה ברכישת דלתות פנים הזזה הינה משתלמת. לא רק מצד איכותן, אלא משום שהחלפת דלת פנים בכלל היא עניין לוגיסטי מורכב.

המחירים של דלתות פנים בעיצוב אישי אינם משתווים כמובן למחיר דלתות הפנים המשווקות באופן מסחרי.

Shadow

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת- עיצוב הפרגולה

ניתן ליצור פרגולה למרפסת מחומרים שונים, שייבחרו בהתאם לייעוד של אותה פרגולה. ישנן פרגולות המשמשות לתפקיד פרקטי כמו הצללה וישנן פרגולות שמטרתן העיקרית היא דקורציה.

במידה ומעוניינים בבניית פרגולה למרפסת עם מראה ייחודי, לא בשמיים היא. באמצעות טכניקות פשוטות, ניתן לשדרג את המראה של הפרגולה.

כך למשל, צמחיה יכולה לתת לפרגולה מראה ייחודי ומעניין, שכמוהו לא נראה במקומות אחרים. גפן לדוגמא הוא צמח הגדל יחסית במהירות ואינו דורש טיפוח והשקיה אינטנסיביים.

בנוסף, ניתן להרכיב מדפים, היכולים לספק פתרון אחסון חפצים וכן לתרום למראה ביתי. במידה ומעוניינים, ניתן אף ליצור פינות ישיבה באמצעות כיסאות או ספסלים מקובעים.

קורות העץ עצמן יכולות ליצור גיוון בתהליך בניית הפרגולה.

פרגולה למרפסת- פרגולה דקורטיבית

פרגולה ניתן לבנות ממספר סוגים של עץ. פרגולה הבנויה בצורה כזו, תקנה מראה מגוון יותר. ניתן לבנות פרגולה מעץ ולשלב בה מתכות או סוגי אבן שונים.

כמובן שצבע יכול להוסיף למראה הכללי של הפרגולה. ניתן לבחור בצבע שישתלב עם הגוונים של הצבעים באזור בו ממוקמת הפרגולה או לחלופין, לבחור צבע שיקנה מראה דומיננטי יותר לפרגולה.

צבע כזה, יכול להיות מנוגד לצבעים בסביבת הפרגולה. במידה ומעוניינים לקבל רעיונות לעיצוב פרגולה, ניתן לאתר איש מקצוע שיוכל להמליץ על אמצעים שונים לעיצוב הפרגולה.

כמו כן, ניתן למצוא מידע ברשת האינטרנט בנוגע לעיצוב פרגולות ולהיעזר בו.

Shadow

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה- מאפיינים שונים

פרגולה תלויה רגישה יותר בפני רוחות, זו הסיבה העיקרית לכך שחובה על מתקין פרגולה זו לבצע זאת במיומנות ובזהירות.

איש מקצוע, המתקין פרגולה תלויה, מודע לכך שיש צורך בהתקנה באמצעות ברגים חזקים מאוד. הברגים יחברו בין הפרגולה לדופן הקיר אליו תתחבר.

הצד הרחוק יותר של הפרגולה הוא צד "מרחף", הוא אינו נתמך במוטות המחוברים לקרקע, אך נתמך באמצעות כבל פלדה או מוטות מברזל.

כבל פלדה, ישמש עבור פרגולה שהגג שלה כבד יחסית. מוטות ברזל יהיו בשימוש כאשר משקל הגג יהיה קל.

מוטות ברזל טובות יותר עבור גג עם משקל קל, זאת משום שבפני רוח חזקה, המוטות ייצבו את הגג, בשונה מכבל פלדה שלא ימנע מהגג להתנופף מעלה ומטה בעקבות הרוח, גורם היכול לערער את היציבות של הפרגולה.

פרגולה תלויה- המלצות שונות

פרגולה תלויה יוצרת עומס על הקיר התומך אותה. בשל סיבה זו, לא ניתן להרכיב פרגולה תלויה גדולה.

לכן, פרגולות תלויות הן קטנות בדרך כלל בשונה מפרגולות רגילות. פרגולות תלויות, משמשות בדרך כלל להצללה, כפתרון לאזור קטן יחסית.

כך לדוגמא, ניתן למצוא פרגולות תלויות המשמשות להגנה בפני השמש. יש עדיפות לבנות פרגולה תלויה דווקא מברזל ולא מעץ או אלומיניום.

בניית פרגולה תלויה, מקורות עץ, מקנה מראה מגושם ולא אסתטי מספיק לסביבה בה ממוקמת. בנוסף, קורות העץ דורשות תחזוקה תקופתית ואינטנסיבית.

בדומה לכך, לא רצוי לבנות פרגולה מאלומיניום, למרות שהדבר אפשרי. זאת משום שהן נראות מעט מוזר.

כדאי להשקיע בפרגולה טובה העשויה מחומרים איכותיים ובנויה בצורה מקצועית ויציבה, זאת כדי להבטיח את קיומה לאורך השנים.

Shadow

פרגולות תלויות

פרגולות תלויות – יעוד הפרגולה

פרגולה יכולה לשמש לתפקודים שונים. בין אם מדובר בפרגולה שמטרתה הצללה או פרגולה שיעודה הוא דקורטיבי בלבד.

במידה ומטרת הפרגולה הוא לשם ההצלה יש חשיבות מאין כמותה לכמות הקורות העליונות המרכיבות פרגולה זו וכן לתמיכה שלהן, הן מבחינת צפיפות הקורות והן מבחינת הזווית בהן ממוקמות.

הגג של הפרגולה הוא הקובע את היעוד השימושי לפרגולה, בעוד העמודים והקורות מטרתם רק לאפשר השגת יעוד זה בפועל.

כך, פרגולות תלויות הן בעצם פרגולה ללא תמך על הקרקע, אלא היא מורכבת מגג בלבד הנשען על בסיס. גג הפרגולה נשען על מסגרת "מרחפת", מסגרת התלויה בין שמיים וארץ, ללא תמך מקורקע.

לרוב, פרגולה תלויה תהיה בעלת חיבור לאחד מדפנות הבית, וצדדיה האחרים יתמכו באמצעות מוטות או כבלים שיאפשרו לפרגולה "לרחף".

פרגולות תלויות- למה משמשות?

לפרגולות תלויות מאפיינים שונים. לכן יש צורך בתכנון והקמה קפדנית של פרגולות מסוג זה. כך למשל, חשוב מאוד שהברגים המחברים בין הפרגולה לאחד מקירות הבית יהיו חזקים מאוד.

כמו כן, בהתאם למשקל הגג ישקלו המקימים את הפרגולה מה יתמוך בפרגולה. האם מוטות ברזל חזקים מאוד כמו בפרגולה בה הגג קל יחסית. לחלופין, במידה ומדובר בפרגולה המורכבת מגג כבד יחסית, כבל מפלדה יכול להוות פתרון הולם לגג זה.

זאת משום, שיחזיק אותו באופן יציב. פרגולות תלויות אינן יכולות להיות פרגולות גדולות זאת משום שהמשקל אותו יכול לתמוך הקיר, הוא מוגבל. בשל העובדה שאינן גדולות, הן מאפשרות פיתרון מקומי ונקודתי והיעוד העיקרי של פרגולות תלויות הוא הצללה.

Shadow

פרגולה עץ

 פרגולה עץ- באופן כללי

משאת נפשם של רבים היא בניית פרגולה עץ. פרגולה זו משמשת הן להגנה מפני השמש או הגשם ואף מקנה מראה אסתטי, טבעי ונקי לבית. במידה ואתם מעוניינים להקנות לביתכם מראה אותנטי, פרגולה עץ תוכל להוות פיתרון הולם עבורכם. פרגולות בגוונים כהים מחזיקות מעמד למשך זמן רב יותר, לעומתן פרגולות בגוונים בהירים יותר, ידהו מהר יותר. במידה ומעוניינים להאריך את חיי הפרגולה, חשוב לבחור בסוג עץ טוב ואיכותי שיעמוד בפני פגעי מזג האוויר לאורך השנה. כמו כן, כדאי למשוח את קורות העץ בשמן או חומר אחר שיגן על משטח העץ. פרגולה עץ- מה חשוב לבדוק לפני בניית הפרגולה? לפני קניית קורות העץ כדאי מאוד לבצע סקר שוק נרחב, זאת כדי לאתר את מחסני העצים בהם תוכלו לרכוש את קורות העץ לבניית הפרגולה, באיכות טובה וכן במחיר התואם את התקציב העומד לרשותכם. כמו כן, לפני שמתחילים בבניית הפרגולה חשוב לבחון מה מטרת הפרגולה שתיבנה, האם אתם מעוניינים שיהיה מדובר בפרגולה מעוצבת, האם תהיו מעוניינים לבנות את הפרגולה לבדכם או תוך הסתייעות באיש מקצוע וכן פרטים נוספים. במידה ולדוגמא, בעיניכם, ישנה חשיבות לעיצוב הפרגולה, תוכלו לבחון עיצובים שונים. החל משילוב של מדפים שונים וכלה בצמחים מטפסים שישברו את הגוון של העץ ויוסיפו עניין למראה טבעי ונקי. ישנן אופציות שונות בנוגע לעיצוב ולפרמטרים השונים שהוזכרו לעיל. לכן, כדאי לבדוק פרטים לוגיסטיים שונים, עוד בשלב תכנון הפרגולה, טרם העבודה תבוצע בפועל.

Shadow

פרגולות מחיר

פרגולות מחיר

פרגולות מחיר- באופן כללי:

חשוב לערוך סקר מחירים למוצרים השונים טרם רוכשים אותם. זאת כדי לרכוש במחיר המשתלם ביותר את המוצרים הטובים ביותר עבורכם. פרגולות מחיר הוא גורם המשתנה בהתאם לאיכות הפרגולה, עמידותה בפני פגעי מזג האוויר השונים, הן בקיץ והן בחורף. כמו כן, חומר הגלם ממנו מיוצרת הפרגולה, המקום בו מייצרים את חומרי הגלם, מבנה בסיס הפרגולה, שונות במחירים בין אנשי מקצוע שונים וכן על זה הדרך. מכאן ישנה חשיבות לעריכת סקר מחירים כדי לרכוש בהתאם לתקציב שלכם וכן שבסופו של תהליך, תהיו מרוצים מהתוצר.

פרגולות מחיר- מה משפיע על מחיר הפרגולה?

קריטריון פרגולות מחיר מושפע מגורמים רבים ושונים. בתהליך תכנון הפרגולה, סביר להניח כי הפרמטר של המחיר הינו גורם משמעותי עבורכם. על כן, כדאי לבחון מספר גורמים העשויים להשפיע על מחיר הפרגולה. גודל הפרגולה ישפיע על מחירה, זאת בשל עלויות החומרים כמובן אך גם בגלל שנדרשת עבודה רבה יותר, בהתאם לגודלה. עלות החומרים תשתנה בהתאם למחסני עצים שונים ובהתאם לסוג העץ ממנו רוצים לבנות את הפרגולה. ישנם עצים הנמכרים לפי קוב עץ, כך למשל, פרגולות מעץ גושני, יהיו יקרות יותר. זאת משום שיש בהן קוב עץ רב יותר. ניתן לבנות את הפרגולה מסוגי עץ שונים, עץ אלון, עץ רב שכבתי, עץ לבן וכן על זה הדרך. מחיר העץ משתנה לסוגיו השונים כך שעץ לבן לדוגמא הוא חומר גלם זול יחסית וכמוהו גם עץ אורן ולכן ניתן לראות כי הבניה באמצעות חומרי גלם אלו, נפוצה יחסית.

Shadow

בניית פרגולה

בניית פרגולה- בעלת מספר שלבים

בניית פרגולה היא תהליך המורכב ממספר שלבים. ראשית, צריך לתכנן ולקבוע מה יעודה של הפרגולה, האם לנוי או למטרה פונקציונאלית יותר, כמו: הגנה בפני השמש או הגשם.

בהתאם לכך, רצוי לבחון כבר מלכתחילה את מטרת הפרגולה ולרכוש עצים בהתאם לייעודה. כמו כן, חשוב לזכור כי איכות הפרגולה מושפעת מחומר הגלם ממנו נבנתה.

לכן, במידה ומעוניינים בפרגולה שלא תתבלה במהרה, כדאי לרכוש חומרי גלם איכותיים ולעתים אף לצפותם, כדי שלא יינזקו ויהיו עמידים בפני פגעי מזג האוויר, לאורך שנים.

בניית פרגולה- לתשומת ליבכם

בניית פרגולה ומחירה מושפעים מגורמים שונים. כך למשל, סוג הכיסוי של הפרגולה, תשתית ההתקנה ואף צורת בנית הפרגולה יכולים להוות גורמים המשפיעים על מחירה של הפרגולה. כמובן שחומר הגלם ממנו עשויה הפרגולה אף הוא משפיע על התמחור שלה וכן על איכותה. על כן, בטרם רוכשים את החומרים השונים לשם בניית פרגולה חשוב לערוך סקר מחירים ב- מחסני עצים שונים. ובמידה ואתם מעוניינים לבנות פרגולה תוך סיוע של איש מקצועי בתחום, כדאי לבדוק מה אותו איש מקצוע מציע ביחס לאנשי מקצוע אחרים, לשמוע חוות דעת של לקוחות שונים ששכרו את שירותיו של אותו איש מקצוע וכן מומלץ אף להיפגש עימו פנים אל פנים, לראות האם קיימת אינטראקציה ביניכם. שיתוף פעולה ומענה לצרכי הלקוח הם צרכים בסיסיים עליהם צריך איש המקצוע לענות ולכן חשוב לבדוק האם מדובר באדם נוח הקשוב לצרכי הלקוח, שהוא בעצם- אתם.

Shadow

פרגולות מחירים

פרגולות מחירים – מחירים שונים

לסוגים שונים של פרגולות מחירים שונים. טרם הרכישה מומלץ מאוד לערוך סקר מחירים בשוק, לראות מה יש ל- אנשי מקצוע שונים להציע ובאילו מחירים.

לחלופין, במידה ובחרתם לבצע את בניית הפרגולה באופן עצמאי, מה המחירים השונים במחסני העץ השונים, מהם רוכשים את קורות העץ לשם בניית הפרגולה.

מחיר קורות העץ משתנה מסוג עץ אחד למשנהו, זאת בשל גורמים שונים. ראשית, באיזה חומר גלם מדובר ומהי איכותו ועמידותו.

שנית, מקומות הרכישה השונים ישפיעו אף הם על מחיר הפרגולה, למקומות השונים הצעות מחיר שונות.

סקירה טובה ויסודית של המחירים במקומות השונים יוכלו לסייע בבחירת מקום הרכישה האולטימטיבי עבורכם הן מבחינת המחיר והן מבחינת איכות המוצר ואיכות השירות שיינתן לכם באותו מקום.

פרגולות מחירים – העיצוב בהחלט משפיע, גם על המחיר

גורמים שונים בפרגולה עצמה העשויים להשפיע על מחירה הסופי של הפרגולה תלויים במבנה הפרגולה.

כך למשל, גודל הפרגולה או הגודל של קורות העץ מהם יבנו את הפרגולה יכולים להשפיע על מחירה.

בנוסף, אופן החיבור של הפרגולה לקיר אף הוא עשוי להשפיע. יתר על כן, פרגולה תלויה, מחירה יהיה שונה מאשר פרגולה עם עמודים.

פרט לכך, גם החלטה על תוספת תאורה לפרגולה יכולה להשפיע על מחירה. כך, עיצוב הפרגולה יכול להוות גורם שיכריע את מחיר הפרגולה אותו תשלמו.

פרגולות מחירים הוא נושא רחב בעל הסתעפויות רבות, איש מקצוע יוכל לייעץ לכם ולהתאים את רכישת הפרגולה ההולמת, בהתאם לתקציב הנתון בידכם.

Shadow

פרגולות עץ – מחסן עצים

פרגולות עץ- על פרגולות

פרגולות עץ הן בעלות גג, ללא דפנות וקירות, מטרתן להגן ולסוכך בפני תנאי מזג האוויר, בין אם מדובר ב- גשם או בשמש. לאחרונה, בנית פרגולה הינה פעולה שכיחה, במקומות רבים, בין אם מדובר בבתים פרטיים ואף בעסקים ובמקומות ציבוריים אחרים.

כיום, ישנה ההזדמנות  לרכוש פרגולות בעיצובים שונים, בעלי מאפיינים שונים שיתנו מענה למטרה שלשמה נועדו, בהתאם לצרכי הלקוח. יתרונות רבים לבניית פרגולות עץ.

ראשית, מדובר בחומר גלם שנוח לעבוד איתו ולעצבו בהתאם לרצון ומאוויי הלקוח. על אף יד האדם המעורבת בתהליך יצירת הפרגולה, העץ שומר על מראהו האותנטי.

מכאן, פרגולה העשויה מעץ משתלבת בהרמוניה נפלאה עם הסביבה ומוסיפה גוון טבעי למקום בו ממוקמת.

פרגולות עץ- להבטיח איכות

במידה ומעוניינים ב- בניית פרגולות עץ, כדאי לקבוע עם איש מקצוע שיבצע עבודה זו. איש מקצוע יוכל להתאים את חומר הגלם הטוב ביותר עבור הפרגולה וצרכי הבעלים.

כמו כן, יתרון איש מקצוע יהיה בעת מתן יעוץ בנושאים שונים בנוגע לבניית הפרגולה. כך למשל, יוכל להמליץ על מקום הקניה של חומרי הגלם ולהביע דעתו על איכות החומרים במחסן עצים כזה או אחר.

חשוב לבחור בתבונה את העץ ממנו תיוצר הפרגולה וכן לבדוק האם יש צורך בשכבת איטום נוספת לעץ עצמו, כדי שהפרגולה תוכל לעמוד בפני תנאי אקלים שונים, במשך השנים.

לסיכום, האסתטיקה חשובה אך לא פחות גם האיכות.

Shadow

פרגולות עץ גושני

פרגולות עץ גושני- העץ כחומר גלם

פרגולות עץ גושני הינן אחד השימושים השכיחים לעץ. העץ מהווה חומר גלם מזה שנים רבות לצרכים שונים של האדם. העץ משמש לבניית מבנים וחפצים שונים, מתן פירות ואף לנוי.

ישנם סוגי עץ שונים, כאשר כל סוג עץ מתאפיין בתכונות הייחודיות לו. כך לדוגמא, ניתן למצוא עצים שונים המשמשים לאותה מטרה. ישנם עצי פרי שונים, כמו כן, ישנם סוגי עצים שונים המשמשים כחומר גלם בענף הבניה והתעשייה.

העצים השונים בענף הבניה והתעשייה, לרוב בעלי איכויות שונות, ישנם עצים מאסיביים יותר ופחות, עצים המשמשים לבניית רהיטים ואחרים המשמשים לבניית פרגולות. דוגמא לעץ המשמש לבניית פרגולות הינו עץ גושני.

עץ זה הוא עץ מאסיבי והוא מתפלג לסוגיו השונים, בהתאם למשפחה אליה מסווג. בארץ נפוץ עץ גושני השייך ל- משפחת המחטניים.

פרגולות עץ גושני- מאפייני העץ הגושני

היתרון בבניית פרגולות עץ גושני, נעוץ בעובדה כי סוג זה מקנה לפרגולה מראה מאסיבי ובעל נפח. עם זאת, המראה החזותי של העץ הגושני אינו מעיד על איכותו וחסינותו, איפכא מסתברא.

יש קורות שאין ביכולתן לשאת את משקלן. על כן, בתהליך רכישת הקורות, חשוב  מאוד לרכוש קורות שאינן בעלות סדקים עמוקים מידי. כאשר סדקים שטחיים יחסית, לא משפיעים יתר על המידה, אם בכלל, על חסינות הקורה.

ניתן לרכוש קורות עץ גושני במחסני עצים שונים. כאשר עובי הקורה, ישתנה ממחסן למחסן. על כן, חשוב לברר פרטים רלוונטיים וחשובים באמצעות שיחת טלפון, טרם ההגעה בפועל למחסן העצים, לשם הרכישה.

Shadow

שיפוץ

 

שיפוץ- החלטות שונות

שיפוץ דירה הוא מושג השגור בפי אנשים רבים המעוניינים לשדרג את מראה ביתם. היתרון בשיפוץ חדרים בודדים, נבחרים, נעוץ בעובדה כי בעלי הבית לא צריכים לרוב, לאתר מקום מגורים חלופי לתקופת השיפוץ.

במידה והחלטתם לשפץ את ביתכם, עדיף לשקול יתרון משמעותי זה. כמו כן, יתרון נוסף בשיפוץ הנערך שלב אחר שלב בחדרי הבית השונים הוא היכולת שלכם להעריך את עלות השיפוץ הכוללת, בהתאם לניסיון אותו אתם רוכשים.

ישנם חומרים שניתן לרכוש לשם השיפוץ במקום כמו מחסן עצים.

שיפוץ- טיפים שיסייעו בעדכם

חשיבות יתרה ישנה לבחירת החומרים. כמוהם חומרים איכותיים בעלי תו תקן יהיו אמינים יותר ויעילים יותר עבור שיפוץ ביתכם, תוכלו לשכון על מי מנוחות במידה ומדובר בחומרים איכותיים ולא להטריד את עצמכם בשיפוצים קטנטנים תכופים בעקבות חומר שאינו איכותי.

בנוסף, ישנה אפשרות לשיפוץ בנוסח "עשה זאת בעצמך". עם זאת, במידה ובחרתם באיש מקצוע שיבצע זאת עבורכם, חיוני לבחון האם מדובר באדם אמין, לשמוע המלצות מאנשים שהעסיקו אותו וכמובן לשוחח פנים אל פנים עם אותו אדם לשם תיאום ציפיות.

Shadow

סוגי עצים – מחסן עצים

סוגי עצים- שימושם כחומר גלם

הדק משמש כמשטח ריצוף חיצוני לבית, הוא עשוי מקורות עצים. שימושיו הם ליצירת שבילי גישה לבית או למקומות שונים וכן יכול להוות משטח נוח יחסית כתחליף לקרקע או דשא, לישיבה, מחוץ לבית.

ב- מחסן עצים קונים סוגי עצים שונים היכולים להוות את חומרי הגלם ממנו ייוצר הדק. החומרים שונים הן באיכותם והן במחירם.

ישנם יקרים יותר ועם זאת אף בדר"כ איכותיים יותר, לעומתם, ישנם עצים שההשקעה הכספית ברכישתם קטנה יותר אך הם פחות איכותיים.

לנו חשוב במחסן עצים, כי חומרי הגלם והסחורה שלנו ירצו אתכם. לכן, אנו לא רק מספקים לכם מבחר עשיר ומגוון, אלא גם היצע איכותי ביותר של סחורה. כאשר אתם תגיעו למחסן עצים, אתם תיחשפו למבחר מרשים לבחור ממנו, כמו גם לחומרי גלם מן הרמה הגבוהה ביותר. דעו כי אנו מקפידים לשמור ולאחסן את אשר יש אצלנו, בכדי שאתם תוכלו להשתמש בסחורה הטובה ביותר שיש כיום לשוק להציע. הגיעו לכל אחד מסניפי מחסן עצים, ותוכלו להתרשם בעצמכם מסוגי העצים הרבים שיש באמתחתנו.

סוגי עצים- עצים שונים

ב- במחסן עצים ישנם סוגי עצים שונים ומגוונים

סוגי עצים איכותיים, ניתן לסווג אליהם את עץ האיפאה. מדובר בעץ מאסיבי ואיכותי מאוד, זאת משום שלא מתבלה במהירות ואין צורך לטפל ולתחזק אותו לעתים קרובות.

עם זאת, עץ מסוג זה, עץ האיפאה נחשב כעץ יוקרתי. לעומתו, ניתן למצוא את עץ האורן, שנחשב כחומר גלם זול מאוד בשוק העצים, לצורך דק או לצרכים שונים.

אך, בשונה מעץ האיפאה עץ האורן דורש תחזוקה וטיפול לעתים קרובות, מידי שנה. כך שאולי כדאי להשקיע מבחינה כספית ברכישת עץ איכותי וליהנות ממנו לאורך זמן.

Shadow

עצים לבניה – מחסן עצים

עצים לבניה- שימושים שונים לעצים

מחסן עצים הוא מקום בו רוכשים עצים לבנייה אשר הינו אחד השימושים הנפוצים כיום לעצים. העצים משמשים את האדם למטרות שונות, החל מעצי מאכל, אשר השימוש בהם הוא לשם הפירות שהם מניבים ואכילתם וכלה בעצים המשמשים לבנייה.

ישנו שימוש רב בעצים כחומר גלם לבנייה, גם בעבר וגם כיום. יש המשתמשים בעץ כחומר העיקרי ל בניה של מבנה כלשהו, צריף מחסן ואף בתים ברחבי העולם, אך השימוש היותר נפוץ הוא בעץ כתוספת לחומרי גלם אחרים.

כאלו לדוגמא במבנה לבנים העץ יכול לשמש ליצירה של דלתות המבנה או המשקופים.

תנו דרור ליצירתיות שלכם, שכן לעצים לבניה יכולים להיות שימושים רבים. עץ הינו חומר גלם היכול לשמש למגוון רחב של רהיטים ומתקנים, ולכן חשוב גם להתאים בין העץ לתיפקודו. כאשר אתם בוחרים עץ, חשוב שתילמדו מראש את הפלוסים ומינוסים של כל עץ ועץ. כך, תוכלו להתאים טוב יותר את סוג העץ שברצונכם לבנות איתו. כאשר אתם יודעים את סוג העץ לבנייה, גשו אל מחסן עצים וריכשו אותו. כשתגיעו לכל אחד מסניפנו, תוכלו להתרשם מן המבחר וההיצע העמוק שיש לנו. אז הגיעו עוד היום.

עצים לבניה- סוגי עץ שונים

מחסן עצים , ניתן למצוא בו עצים לבנייה מסוגים שונים המשמשים לדק. ההבדלים בין העצים השונים הם באיכותם וכתוצאה מכך, גם מחירם משתנה.

כך לדוגמא, עץ אורן הינו העץ הזול ביותר בשוק המשמש לדק. עם זאת, יש צורך לתחזק אותו לעתים קרובות מאוד משום שעץ זה מתבלה מהר מאוד.

 לעומת זאת, עץ איפאה הוא עץ אומנם יקר יותר אך אורך חייו אף הוא גודל יותר מאשר עץ אורן.

ובכך יתרונו, בשל המסיביות שלו הוא איכותי ואינו דורש טיפול לעתים תכופות.

לעיתים מקבלים לוחות פגומים ממחסן העצים: לוחות סדוקים, כאלו שצבעם השתנה או שהתייבשו כתוצאה ממיקומם בראש החבילה וחשיפתם לשמש עקב כך, לוחות עם בעיית הקצעה, לוחות שהתפתלו או שהתעוותו, וכדומה. לא תמיד ניתן להחליפם: הדבר תלוי במה שנקבע בעת הקניה. בדרך כלל, העצים נשלחים בחבילות סגורות, ללא שהמחסן בודק אותם אחד לאחד. כך, מקובל שכמעט תמיד יהיו כמה לוחות פגומים בחבילה.

Shadow

מכירת עצים

מכירת עצים- חשוב לקנות ממקום מקצועי

במידה והנכם מעוניינים ברכישת עצים לצורך בניה של פרגולה, מחסן גינה או כל תוספת בניה שהיא, חשוב לרכוש את העצים מחברת עצים איכותית אשר מכירת עצים נחשבת כתחום עיסוקה.

חברה כזו תספק לכם קורות עץ איכותיות לצורך ביצוע העבודה בצורה המיטבית. בנוסף, חברה זו תעמיד לרשותך חומרים טובים לביצוע העבודה.

יתרה מכך, תוכלו להפיק תמורה נוספת מרכישה במחסן עצים, זאת בכך שתוכלו לנצל את המקצוענים במחסן זה לצורך יעוץ הן בתהליך רכישת החומרים בהתאם לצרכיכם והן במתן טיפים והנחיות לבניה נבונה ואיכותית.

מכירת עצים- השאלה המתבקשת

מחסן עצים מהימן הינו חיוני בעת רכישת העצים, משום שיספק עבורכם את קורות העץ והחומרים השונים.

בנוסף, בתהליך מכירת עצים וקנייתם, השאלה המתבקשת היא: מה ההגדרה של קורות איכותיות? איך ניתן לדעת האם קורות העץ אותם תרכשו יהיו טובות? התשובה לכך פשוטה דיה.

קורות איכותיות הן קורות שעובדו מעצים איכותיים. כמו כן, קורות עץ איכותיות הן אלו שעברו עיבוד מפני מזיקים שונים, עיבוד הכולל חיטוי.

כך תוכלו לוודא כי לא תצטרכו לתחזק לעתים קרובות את קורות העץ, זאת בשל איכותם.

אנחנו במחסן עצים, מחשיבים עצמנו למומחים בתחום. ככאלו, אנו עוסקים בכלל הענפים שיש לתחום העצים להציג. לכן, אנו במחסן עצים נשמח לעזור ולסייע לכם בכל הקשור לא רק בקניית עצים, אלא גם במכירת עצים. כאשר אתם נכנסים לכל אחד מסניפנו, אל תהססו לפנות אל הצוות המקומי, בכדי לעזור לכם בכל אשר תירצו. נשמח להציע לכם מחירים טובים במידה והנכם באתם למכירת עצים, שכן אנו מעוניינים בהם ובלעזור לכם. גשו עוד היום לכל אחד מסניפי מחסן עצים, ותמצאו מקום נוח לקנות ולמכור בו עץ.

 

Shadow

דלתות פנים המלצה

דלתות פנים המלצה- טרם רכישתן

בעת בניה או שיפוץ, הרכישה המרכזית לבית הינה בחירת דלתות הפנים. זאת משום שמדובר ברכיב שלא מוחלף לעתים קרובות, אם בכלל.

כמו כן, ההוצאה הכספית הכרוכה ברכישה זו הינה משמעותית ולבסוף, מדובר במרכיב עיצובי העשוי להשפיע על מראה חלל החדר, הבית או העסק בו תותקן.

על כן, חשוב לערוך בירורים מקדימים טרם הרכישה וכמובן לאתר אנשי מקצוע היכולים לתת בעת רכישת דלתות הפנים המלצה הולמת או אף מספר המלצות.

דלתות פנים המלצה- באופן מעשי

בבחירת דלתות פנים המלצה הינה להתייחס גם לפרטים הטכניים של דלתות הפנים. תהליך זה, הינו חשוב מאוד ושליטה באלמנטים השונים הקשורים בדלתות היא הכרחית עבור הצרכן, זאת לשם בחירה מושכלת ונכונה.

חשוב להתייחס לחומר ממנו תהיה הדלת עשויה ולהתאימה לחלל החדר בו תותקן בין אם מדובר בעץ אורן, איפאה או זכוכית. כמו כן, סוגי הדלתות השונות מהוות קריטריון משמעותי שרצוי להתייחס אליו. אינו דומה תפקוד של דלתות הזזה לדלתות כנף.

Shadow

דלתות פנים קטלוג

דלתות פנים קטלוג- מטרה:

המבחר המגוון של דלתות פנים, יכול לבלבל בתהליך בחירת הדלת המתאימה, במידה ולא מתמצאים במאפיינים המשמעותיים השונים כגון חומרי הגלם, הסגנון המתאים וכו'.

ישנה חשיבות מכרעת להתאמת דלתות פנים לצרכי הדיירים או למטרה לשמה נרכשת הדלת. כך לדוגמא, בכניסה לבית עסק, יהיה צורך בדלת העמידה בפני טביעות אצבע או כתמי שומן הנשארים לאחר מגע.

קטלוג דלתות פנים יכול לספק מידע רלוונטי זה בנוגע לדלתות עבור הצרכן.

דלתות פנים קטלוג – תכלית:

קטלוג דלתות פנים מאפשר לארגן לכדי קובץ אחד נתונים בנושא דלתות פנים. קטלוג דלתות פנים משמש כמאגר מידע בנושא של דלתות פנים וממנו ניתן לדלות מידע רב בנושא זה על אופניו השונים ואף משמש לצורך פרסום והצגת הנתונים אודות המוצר המשווק.

הקטלוג מרכז את המידע המשמעותי ביותר שחשוב שהלקוח ידע לדוגמא מידות, צבעים, תמונות ומחירים. ישנם קטלוגים המאפשרים להזמין את המוצר מהיצרן או המפיץ באמצעים שונים כגון: טלפון או דואר אלקטרוני.

Shadow

דלתות פנים גבוהות

דלתות פנים גבוהות- מידע כללי

מעבר לפונקציה החיונית של דלתות הפנים, בשנים האחרונות הן קיבלו גם תפקיד חשוב בעיצוב הבית.

כיום, הן מהוות אף מרכיב עיצובי מושקע בשילוב הרהיטים בביתנו. הן זכו לעיטורים, אין ספור צבעים, ידיות מעוצבות ומסוגננות וכמובן תוספות שונות המותירות בידינו דלתות בטיחותיות בעלות בידוד אקוסטי טוב.

דלתות פנים, יותאמו למידות הפתח וחשוב לוודא כי יש מספיק מקום לדלת להיפתח פנימה או החוצה.

דלתות פנים גבוהות- הפרטים הטכניים

דלתות הפנים בבית, בדר"כ הינן במידות סטנדרטיות. עם זאת, ניתן לייצרן בכל מידה בה רוצים כך ניתן לייצר דלתות פנים גבוהות יותר מהנורמה.

מחיר הדלת יושפע מאיכותה וכן מסוג המילוי של הדלת וציפוי הדלת. רוחב דלתות הפנים הסטנדרטי הינו כ-80 ס"מ, כך גם דלתות פנים גבוהות יותר.

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של דלתות כגון דלתות בהפעלה אוטומטית, דלתות הזזה, דלתות מסתובבות וכן סוגים שונים שיותאמו לצורך הלקוח ולחלל החדר בו תותקן הדלת.

Shadow

דלתות פנים ושיפוץ

דלתות פנים ושיפוץ- מבט כלכלי

לעתים קרובות, אנו מעוניינים במתן מראה מחודש ורענן לבית. עם זאת, החלפת דלתות חוץ וכן החלפת דלתות פנים  ושיפוץ ביתי כולל עלולים להיות עסק יקר מאוד ואינם תמיד ברי השגה עבור רובנו.

עם זאת, דלתות פנים ושיפוץ יכולים להיות שני מושגים עצמאיים שיאפשרו  ליצור מראה מחודש במחיר מוזל יחסית לשיפוץ כולל.

רכישת הדלתות יכולה אומנם להיות יקרה אך בהשוואה למחיר הכולל הצפוי עבור שיפוץ הבית, זהו עסק מרענן ומשתלם.

דלתות פנים ושיפוץ- היבטים משמעותיים בעת בחירתן

ישנם רהיטים שרכישתם מחייבת התייחסות הן לפאן האסתטי והן לפונקציונאלי. כמוהם, כך הן דלתות הפנים הנבחרות לבית בעת בניה או שיפוץ.

כך לדוגמא בהיבט התפקודי, חשוב לבחור דלתות פנים ההולמות את הצורך של הלקוח או החלל בו יותקנו.

למשל, דלתות פנים העשויות זכוכית יכולות להתאים לחדרי שירותים ומקלחת אך פחות לחדרי ילדים.

על כן, כאשר בוחרים דלתות פנים לבית או לעסק חשוב לבחון היבטים שונים הן מבחינה פרקטית והן עיצובית.

Shadow

דלתות פנים רטרו

דלתות פנים רטרו- מושג הרטרו

ניתן להגדיר את המושג רטרו כטרנד או אופנה מיושנים הלקוחים מהעבר שהפכו פעם נוספת להיות חלק מהנורמה.

סגנון הרטרו מצוי בתחום האומנות, הפרסום ואף בתחום הריהוט. מושג זה מתייחס לרוב לתקופה של לפחות 15 או 20 שנה.

חובבי הרטרו, יעדיפו מראה מסוים שישאיר חותם כלשהו. חותם זה מסוגנן ומעוצב על פי העדפת המעצב ורצונו. כך לדוגמא, ניתן לשים לב לידיות בעלות גימור נקי וחלק או בעלות גימור אחר אשר מותירות רושם של ביתיות.

דלתות פנים רטרו- בפועל

דלתות פנים רטרו, משמשות כניב בתחום הריהוט. מראה דלתות פנים רטרו, מוסיף נופך של אלגנטיות לחלל הבית או המקום בו הן מותקנות.

דלתות פנים בכלל, הינן אמצעי פשוט לשדרוג המראה הכללי של החלל בו מצויים. זאת, בין אם מדובר בחלל ביתי או משרדי. מראה מיושן יתאפיין לרוב בצבע אחיד יחסית, הריהוט יהיה בדר"כ בצבע בהיר או לבן וצבע כהה לריצוף.

חובבי הרטרו יתמכו באמרה כי למרות המראה הנקי הנוצר, החלל מעורר השראה.

Shadow

דלתות פנים הכי טובות

דלתות פנים הכי טובות- במבט כללי

בעת בניה או שיפוץ, הרכישה המרכזית ביותר לבית הינה רכישת דלתות הפנים. הסיבות הן: ראשית, מרכיב זה לא מוחלף לעתים קרובות, אם בכלל.

כמו כן, ההוצאה הכספית עבור דלתות הפנים הינה משמעותית יחסית. לבסוף, מדובר אף במרכיב בעל משמעות עיצובית לבית שלא כדאי להתעלם ממנו.

על כן, מומלץ להשקיע מחשבה וזמן בבחירת דלתות הפנים והתאמתן הן מבחינה עיצובית וכמובן מבחינה פונקציונאלית לחלל החדר בו הדלת תותקן.

דלתות פנים הכי טובות- מאפיינים

דלתות פנים הכי טובות, הן אלו שיענו על הצרכים של הלקוח באופן המיטבי ביותר. דלתות פנים הכי טובות, הן אלו שיהוו מחסום ויזואלי, חיץ קונספטואלי וכן ימלאו אחר הצורך בבידוד אקוסטי הולם וכמובן שיהיו נוחות ובטיחותיות למשתמש.

ישנם סוגים שונים של דלתות פנים החל מדלת הזזה, דלתות שקופות וכלה בדלת מסתובבת. כמובן שכל זאת בהתאם לרצון והבחירה של הלקוח בהתאם לצרכיו.

בנוסף, יוכל הלקוח ליהנות ממגוון עיצובים, עיטורים וצבעים בתהליך בחירת דלתות הפנים.

Shadow

מחסן עצים איפאה

מהו מחסן עצים איפאה?

 

מחסן עצים איפאה הינו מחסן עצים אשר עשוי מעץ האיפאה. איפאה הינו עץ טרופי הגדל במרכז ודרום אמריקה. גובהו יכול להגיע ל-50 מטר ואף יותר.

הוא מאופיין כמאסיבי וחזק והוא בעל צפיפות גבוהה. תכונות אלו מקנות לאיפאה איכות טובה בשל עמידותו הגבוהה לטווח הארוך גם בפני תנאי מזג האוויר.

האיפאה משמש ביצירת תשתיות מאסיביות בענף הבניה וליצירת רהיטי עץ איכותיים. בשל כך, מחסן עצים איפאה הינו מחסן עצים איכותי ועמיד מאוד.

מדובר בסניף ככל הסניפים שלנו במחסן עצים. ייחודו של סניף זה הוא בעץ האיפאה. כאן תוכלו למצוא את העץ במגוונים גדלים וצורות, כמו גם ברהיטים שונים. כבכל סניפי מחסן עצים, גם במחסן עצים איפאה תוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר, המקצועי והמיומן שלנו. דעו לכם, כי אנו רואים בשירות מעלה ראשונה, ומשקיעים בסגל שלנו ובטיפוחו לא פחות מאשר באיכות ושימור הסחורה שלנו. גשו וכנסו עוד היום למחסן עצים איפאה, בכדי להתרשם מן ההיצע והשירות שלנו.

מחסן עצים איפאה- מאפיינים

ההמלצה בבניית מחסן עצים איפאה, בשל איכות העץ וקורותיו החזקות והמסיביות המרכיבות אותו, הינה לתת לבעל מקצוע לבצע את המלאכה.

זאת משום, שלא כל מקדחה תצליח לחדור את קורותיו מבלי להתקלקל. הצבעים המוצעים לבניית מחסן עצים איפאה הינם בהתאם לקשת גוונים חומה, הנעה בין גוון בהיר לכהה מאוד.

בנוסף, חשוב לקבוע עם הספק כי העץ יעבור תהליך של ייבוש בתנור לרמת לחות של 14%-12% כדי למנוע עיוותים העלולים להיווצר לאחר התקנתו.

Shadow

דלתות פנים אקוסטיות

דלתות פנים אקוסטיות- הסבר כללי:

דלתות פנים אקוסטיות מהווה את הראיה הפונקציונאלית של דלתות הפנים. תפקידן העיקרי של דלתות פנים אקוסטיות, הינו בידוד אקוסטי בין הפנים והחוץ.

הבידוד האקוסטי מתאפשר באמצעות פס אטימה העשוי גומי מיוחד המורכב על גבי מסגרת הדלת.

שבבי עץ דחוסים המעורבים עם דבקים אקריליים יוצרים חומר הקרוי פלקסבורד.

תכונות עיקריות של חומר זה הינן בידוד מרעש אפילו יותר מקיר הבנייה העשוי בלוק וטיח. כמו כן, פלקסבורד מאופיין כמעכב בעירה למשך 30 דק' לפחות.

כך שעד שדלת העשויה מחומר זה תקרוס תעבור חצי שעה.

דלתות פנים אקוסטיות- עיצוב הדלתות:

עיצוב דלתות פנים הינו פשוט יחסית בהתחשב בעובדה שאין צורך לדאוג להגנות שונות לדלתות הפנים כמו בדלתות החוץ.

ניתן לשלב חומרי גלם שונים בתהליך עיצוב דלתות הפנים כגון: זכוכית ואף בדים הניתנים להסרה וכיבוס.

כנאמר לעיל, דלתות פנים אקוסטיות, מטרתן הינו בידוד אקוסטי.

תפקיד נוסף של דלתות פנים הינו לעמוד בתנאי הלחות במידה והן מוצבות בחדרי אמבט.

Shadow

מחסן עצים לפרגולות

 יתרון מחסן עצים לפרגולות

בנית פרגולה הינה הוצאה כלכלית די כבדה עבור רוב האנשים. מחסן עצים לפרגולות הינו פתרון טוב ויעיל, במטרה להוזיל את העלות הכוללת של בנית הפרגולה.

מחסן עצים לפרגולות מאפשר לרכוש את חומר הגלם ולהזמין מתקין מקצועי שיבצע את העבודה. ברכישה דרך מחסן עצים מוזילים בעצם את עלות התיווך של המתקינים המקצועיים, אשר הם בעצמם, קונים את העץ דרך מחסן העצים.

מחסן עצים לפרגולות יכול לחלופין להוות מקור לחומר הגלם בפרויקט "עשה זאת בעצמך".

דעו, כי אם בחרתם לרכוש במחסן עצים לפרגולות, עדיין תוכלו להשתמש באנשי מקצוע מהימנים, איכותיים ומקצועיים. אנו נשמח לקשר אתכם לכל מיני אנשי מקצוע בעלי שם בתחום, בכדי שתוכלו לקבל את התוצאה הכי רצויה מבחינתכם. מחסן עצים לפרגולות שם לעצמו למטרה לא רק לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר כאשר מדובר בסחורה ובאיכותה, אלא גם בשירות ובשירותים. לכן כאשר צועדים במסדרונות מחסן עצים לפרגולות, אתם נחשפים לא רק לשפע, אלא גם מלווים על ידי מיטב המומחים בתחום, אשר נבחרו בקפידה ואומנו למטרה.

מחסן עצים לפרגולות- חשוב לדעת

כאמור לעיל, מחסן עצים לפרגולות הינו אמצעי זול ופרקטי עבור פרויקט בנית הפרגולה האישית שלכם. מחסן עצים לפרגולות מכיל סוגים שונים של עץ מלא, ברמות גימור שונות.

לפני שמגיעים למחסן העצים מומלץ להחליט על סוג העץ שאיתו מעוניינים לבנות את הפרגולה. במחסן העצים, ישנה אפשרות לשמיעת חוות דעת מקצועית של עובדי המקום והסבר לאופן ביצוע עבודת הבניה בצורה יעילה, עד לתוצר הסופי- הפרגולה המיוחלת.

Shadow

מחסן עצים מחירון

 מחסן עצים מחירון- סקירה כללית

ישנה מגמה נפוצה כיום לחזרה לחומרים אורגאניים המסייעים ליצירת אווירה ביתית. העץ נהפך לפופולארי בתחום עיצוב הבית וישנן דרכים רבות לשדרג את מראה הבית, כאשר אחת מהן היא חיפויי עץ.

כיום, ניתן אומנם למצוא דרך ספקים מן המוכן, אך מחירון מחסן עצים יקסום לכם אף יותר. משום שזה אמצעי לקנות באיכות טובה יותר באותו הסכום שהתכוונתם להשקיע.

כמובילים בתחום העץ, אנו במחסן עצים מספקים בעבור קהל לקוחותינו לא רק את הסחורה האיכותית בותר ואנשי השירות המנוסים והטובים בתחום, אל גם מגוון של שירותים. אנו רואים בשירותים אלו, כמו מחירון מחסן עצים, כהכרחיים לציבור. אנו רוצים כי בידיכם יהיה מידע ככל הניתן כאשר אתם באים לרכוש עץ. דעו כי אנו מספקים לכם מידע זה בחינם כחלק מן השירות שברצוננו להעניק לכם ולקהל. נשמח גם לסייע לכם אם נישארו לכם שאלות בתחום העץ, ובתימחורו. היכנסו עוד היום לרשת ובידקו את מחירון מחסן עציםץ לאחר מכן, נשמח אם גם תגיעו לאחד הסניפים.

מחסן עצים מחירון – לפרטים

בדיוק כמו כל מוצר המוצע בשוק , גם מחירון מחסן עצים הינו נתון קיים. חשוב לדעת כי לכל מחסן עצים מחירון קבוע ומקצועי.

עם זאת, לא תמיד ניתן לקבל מידע מראש על מחירון מחסן עצים, במידה והבירור מבוצע לדוגמא דרך האינטרנט.

זאת משום שהמחירים משתנים מסוג עץ אחד למשנהו. עצה למי שמחפש מחסן עצים, היא לערוך סקר שוק קצר שיכלול השוואת מחירים, אך לא רק, אלא גם התייחסות להיקף מלאי המוצרים והשירות הניתן במקום.

ניתן לומר כי באופן כללי מחיר פרקטים ודקים מעץ הינו החל מ- 150 ₪ למ"ר ומחירי העצים הקשים לפני מע"מ הינם החל מ- 5000 ₪ למ"ק.

Shadow

דלתות פנים ומשקופים

דלתות פנים ומשקופים- במבט מלמעלה

בתהליך התקנת דלתות פנים סקירת הפרטים הטכניים הינו מהלך חשוב. דלתות ופנים ומשקופים המותאמים להן  יכולים להוסיף או לחלופין, לגרוע מדלת פנים מעוצבת בז'אנר מסוים.

על כן, בבחירת דלתות פנים ומשקופים, חשיבות ניכרת להגדרת הסגנון ומטרת השימוש של הדלת בחלל, זאת כדי למנוע ניגודיות בין העיצובים השונים בחלל החדר.

ישנן מספר משקופים המותאמים לכל דלת בהתאם לסגנון שלה. כך לדוג' מי שמעדיף עיצוב קלאסי יכול לבחור במשקוף ישר מסוג "Barcelona".

דלתות פנים ומשקופים נסתרים

דלתות פנים ומשקופים נסתרים הן "הצעקה האחרונה" בתחום זה. המשקופים הנסתרים מסייעים במתן מראה נקי ואלגנטי.

המשקופים הנסתרים, הינן פיתוח אחרון אשר מחד מקנים נוחות מיטבית לדיירי הבית ומאידך גיסא, מאפשרים מראה מרשים ומכובד.

יתרה מכך, משקופים נסתרים המותקנים בצירי הדלת עצמן מוסיפים אף הם מראה בסגנון מינימליסטי ואלגנטי.

המגוון המוצע של דלתות הפנים הינו רחב, על כן ישנה חשיבות להתאים את חלקי הדלתות השונים לסגנון הכללי של הבית.

Shadow

יצרני דלתות פנים

יצרני דלתות פנים- מבט לצרכן

יצרני דלתות פנים מציגים לצרכנים מגוון דגמים של דלתות פנים ובכך מאפשרים לצרכן לבחור בצורה המיטבית את הדגם המתאים עבורו.

לכן, כל מי שידו משגת, או אלו שלא מוכנים להתפשר על איכות פריט מסוים ומעוניינים לבחור מתוך המגוון המוצע את המוצר בעל הסטנדרט הגבוה, יכולים לבדוק בצורה מעמיקה יותר עם יצרני דלתות הפנים את המוצר המוצע להם.

הפרמטרים השונים אותם יצרני דלתות פנים יציגו בפני הצרכן הינם בעיקר אופן היצור של דלתות הפנים וחומר הגלם ממנו יצרו אותן.

יצרני דלתות פנים- השוואת מחירים

יצרני דלתות פנים מציעים מחירים שונים אותם ניתן בקלות להשוות דרך האינטרנט. חיפוש אחר טווחי מחירים שונים הינו אמצעי נגיש וקל עבור הצרכן הישראלי.

כך, ניתן להשוות בין יצרנים ומשווקים שונים בדרך לרכישה איכותית ונכונה. כאשר בוחנים השוואות מחירים יש לבדוק האם המחיר כולל: פרזול, הובלה, פירוק המשקוף הקודם במידה ונצרך, הרכבת הדלת וכן ניסור החלק התחתון של הדלת במידה וישנן מידות שונות בדלת החדשה.

Shadow

מחסן עצים עשה זאת בעצמך

יתרון מחסן עצים- עשה זאת בעצמך

מחסן עצים, מהווה חנות גדולה המאפשרת רכישת עץ גולמי מסוגים שונים, במידות שונות לשם מטרות שונות. מחסן עצים בשיטת עשה זאת בעצמך מאפשר ללקוח לרכוש עצים דרך מחסן עצים ולהוזיל באופן ניכר את הריהוט או המוצר אותו הלקוח מעוניין ליצור. מחסן עצים, מסייע בתהליך פרויקט הבניה האישי של הלקוח. באמצעות כך, לא רק שחדוות היצירה נזקפת לזכות היוצר, אלא אף הוזלת העלויות והחיסכון הכספי הינם נקודות זכות, כאשר ירכוש הלקוח את מוצריו במחסן העצים ויצור את המוצר הנחשק בעצמו.

מחסן עצים עשה זאת בעצמך- בירורים נדרשים

ישנם מספר דברים שמומלץ לברר טרם הגעתכם למחסן עצים לצורך קניה של חומרי גלם. ראשית, מצאו תמונה או צלמו תמונה של הרהיט או המוצר אותו אתם מעוניינים ליצר. בנוסף, רשמו את מידות המוצר וכן חישבו מהו סוג העץ והצבע ממנו תרצו לייצר את המוצר. לאחר שלבים אלו, ניתן להגיע ל מחסן העצים ולקנות את המוצרים שיסייעו בעדכם בפרויקט הבניה.

בצורה זו, תקלו עלינו לסייע לכם כאשר אתם נכנסים לכל אחד מיני רבים של סניפים של מחסן עצים. במחסן עצים עשה זאת בעצמך, אנו שמים דגש יתר על השירות, שכן הלקוח עושה את כל העבודה. במידה ותירצו, נשמח לענות על שלל שאלותיכם, כמו גם לספק לכם מידע רלוונטי והכרחי לפרוייקט העץ שלכם. הזיזו עצמכם בהקדם האפשרי למחסן עצים עשה זאת בעצמך, בכדי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. רק זיכרו, כי אנו כאן לצידכם, בכל אשר תזדקקו לו בהווה ובעתיד. עשו לעצמכם טובה, וגשו למחסן עצים עשה זאת בעצמך.

Shadow

עצים לבניה מחסן עצים

עץ הוא חומר בניה מעולה המתאים במיוחד לבניית דק או פרגולה חדשה לגינה, יש מגוון עצום של עצים, ובשנים האחרונות מדובר בטרנד של ממש, ולכן יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בעץ כחומר גלם לשיפוץ ועיצוב הבית.

מאחר ואנו רואים עצמנו מהמובילים בתחום העץ, אנו במחסן עצים שמנו לנו למטרה להחזיק מלאי שלם של כל עץ אשר יעלה בדעתכם. אנו רוצים כי בחנות שלנו תוכלו למצוא פתרון לכל סוג רהיט, מבנה או מתקן שאתם מחפשים. עצים לבניה יש לרוב, ואנו במחסן עצים מחזיקים ברובם, אם לא בכולם. כך שאם נפשכם חשקה בעץ, אל תהססו לקפוץ עוד היום למחסן עצים בכדי לרכוש אחד. מרגע שתיכנסו למחסן עצים, לא תצטערו על כך. כאן תמצאו מגוון עצים לבניה, כמו גם מן המוכן.

איפה ניתן להשיג עצים לבניה?

סוג העץ שבו משתמשים הוא חשוב ותלוי בסוג המבנה שרוצים להקים,אם בוחרים סוג עץ לא מתאים ייתכן שיהיה צורך להחליף את העץ בגלל הישחקות או התפוררות. העץ גם רגיש מאוד לתנאים החיצוניים ולכן עדיף לקנות את חומר הגלם ב מחסן עצים שם יש צוות מקצועי של נגרים, שיכול להתאים לך את סוג העץ שאתה צריך לפי סוג, גדול ואופי המבנה אותו אתה רוצה לבנות.

לקבל את המוצר שהכי מתאים

חומרי הגלם שקיימים ב מחסן עצים הם חומרים שלא עברו חיתוך או ניסור ולכן כל אדם יכול לבוא ולבקש מהצוות המקצועי שנמצא ב מחסן העצים שיספקו לו את הגדול והעובי של חומר הגלם שהוא צריך וכך חוסכים זמן, וכאב ראש ומקבלים בדיוק מה שצריכים.

Shadow

סוגי עצים – מחסן עצים

כשרוצים לשפץ את הבית או להוסיף לחצר דק יפיפה או פרגולה, אנו צריכים לבחור את סוג העץ בו נשתמש, בשוק יש מגוון רחב של עצים לבניה, כשלכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו, וכשיש מגוון כה רחב צריך מישהו שיעזור לנו לבחור, ולכן המקום שאליו נרצה להגיע זהו מחסן עצים, בו יש צוות מקצועי שיעזור לנו להחליט איזה חומר גלם מתאים לנו ביותר.

לנו חשוב במחסן עצים, כי חומרי הגלם והסחורה שלנו ירצו אתכם. לכן, אנו לא רק מספקים לכם מבחר עשיר ומגוון, אלא גם היצע איכותי ביותר של סחורה. כאשר אתם תגיעו למחסן עצים, אתם תיחשפו למבחר מרשים לבחור ממנו, כמו גם לחומרי גלם מן הרמה הגבוהה ביותר. דעו כי אנו מקפידים לשמור ולאחסן את אשר יש אצלנו, בכדי שאתם תוכלו להשתמש בסחורה הטובה ביותר שיש כיום לשוק להציע. הגיעו לכל אחד מסניפי מחסן עצים, ותוכלו להתרשם בעצמכם מסוגי העצים הרבים שיש באמתחתינו.

ההבדלים בין סוגי העצים 

דוגמא להבדלים שיש בין סוגי העץ  שקיימים בכל מחסן עצים הם עץ האורן ואיפאה. עץ האורן הוא חומר הגלם הזול והפופולארי, משום שהוא עץ רך וקל לעבוד איתו, אך הוא פחות עמיד, לעומתו עץ האיפאה נחשב ליוקרתי וזאת משום יופיו ותכונותיו האיכותיות שכוללת עמידות גבוהה לשחיקה ורטיבות.

 דק חזק ועמיד

 עץ הבמבוק הוא חדש יחסית בארץ, וניתן לבנות ממנו דק לגינה, הדק הוא חזק ועמיד, ומתאים במיוחד לתנאי מזג האוויר בישראל.כמובן  שקיימים עוד סוגים רבים ומגוונים של חומרי גלם אותם נוכל למצוא בכל מחסן עצים.

Shadow

טיפים לשיפוץ – מחסן עצים

משפצים את הדירה ומחפשים עיצוב מקורי? נמאס לכם מהמראה המודרני הקר והמנוכר? אפשר לחזור למראה הטבעי ולהשתמש בשיפוץ הבית בעץ. עץ הוא חומר גלם טבעי, שאפשר להשיג אותו בכל מחסן עצים.

אנחנו במחסן עצים מחזיקים מעצמנו כמומחים בתחום. לכן, אנו בעמדה שנוכל לייעץ לכם ולסייע ככל הנדרש. דעו כי אם נתקלתם בבעיה או חסר לכם חומר כלשהו לעבוד איתו, במחסן עצים תוכלו למצוא מענה לכל סוגיה. חשוב לנו במחסן עצים למתג עצמנו כמובילים בתחום העץ בישראל, לכן אנו מספקים בעבורכם טיפים לשיפוץ לנוחיותכם. לימוד והשכילו מן הטיפים לשיפוץ שלנו, אשר נכתבו על ידי מומחי העץ בישראל. מדובר בטיפים לשיפוץ אשר לא רק יחסכו לכם כסף, אלא גם ישמרו על איכות העץ שלכם.

ריצוף עץ

אחד הטרנדים החדשים שקיים היום בשוק הוא התקנת ריצוף עץ בביתכם. אפשר להתקין ריצוף עץ רק בחלק מהחדרים בבית, למשל במטבח או בסלון. יש מגוון רחב של עצים המשמשים לריצוף הבית, ולכל עץ יש את הצבע והמרקם הייחודי לו. מחירי העץ משתנים ותלויים בסוג העץ, העובי, הגדול, והאיכות, ולכן עדיף לבחור את סוג העץ ב מחסן עצים בו יש צוות מקצועי של נגרים שידע להתאים לכם בדיוק את חומר הגלם.

שיפוץ גם בגינה

כמובן שאת מראה העץ הטבעי אפשר להוסיף לא רק לבית אלא גם לגינה, בבניית פרגולה או דק לחצר. בגלל שהפרגולה והדק נמצאים בחצר, הם מושפעים מאוד מרטיבות בחורף, ומהשמש בקיץ, לכן יש לדאוג שמשתמשים בחומרי גלם המתאימים ביותר, אחרת העץ עלול להירקב או להיסדק,לכן גם במקרה זה מומלץ לבחור את חומר הגלם ב מחסן עצים מקצועי.

Shadow

מכירת עצים-מחסן עצים

 מחסן עצים פתרון טוב

רוצים להוסיף פרגולה לחצר? לשפץ את הבית ולתת לו מראה טבעי ולא מלאכותי? אם כך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקנות עצים איכותיים . במקום ללכת לרשת "עשה זאת בעצמך" ולשלם מחיר יקר אפשר פשוט ללכת למחסן עצים ולקנות את המוצר הטוב ביותר.

מגוון עצום של עצים

מחסן עצים בדרך כלל יש צוות מקצועי של נגרים, אשר יוכלו לייעץ לך ולתת לך בדיוק מה שאתה צריך. ישנם הבדלים גדולים בין סוגי העץ השונים, למשל אם תרצה לבנות פרגולה תצטרך חומרי גלם במידות ספציפיות וברמת צפיפות שתתאים לסוג המבנה. פה היתרון במחסן עצים שמכיל מגוון רחב של סוגי עצים כגון עץ אלון, אורן, תיק, מייפל, דובדבן וכמובן עוד סוגים רבים ומגוונים.

בדיוק מה שאתה צריך

יתרון נוסף שיש ב מחסן עצים הוא ש חומר הגלם שנמצא במחסן לא עבר עיבוד או חיתוך אלא נמצא לרוב בצורה הגולמית כמשטח עץ. לכן כאשר תבוא לקנות, תוכל להתאים את העץ לצרכייך בדיוק במידה ובעובי שאתה צריך כדי לממש את מטרתך.

אנחנו במחסן עצים, מחשיבים עצמנו למומחים בתחום. ככאלו, אנו עוסקים בכלל הענפים שיש לתחום העצים להציג. לכן, אנו במחסן עצים נשמח לעזור ולסייע לכם בכל הקשור לא רק בקניית עצים, אלא גם במכירת עצים. כאשר אתם נכנסים לכל אחד מסניפנו, אל תהססו לפנות אל הצוות המקומי, בכדי לעזור לכם בכל אשר תירצו. נשמח להציע לכם מחירים טובים במידה והנכם באתם למכירת עצים, שכן אנו מעוניינים בהם ובלעזור לכם. גשו עוד היום לכל אחד מסניפי מחסן עצים, ותמצאו מקום נוח לקנות ולמכור בו עץ.

Shadow

מחסן עצים חומרי גלם

עברתם לדירה חדשה או שיפצתם דירה קיימת ישנם מס' מוצרי עץ שתוכלו לבנות בעצמכם או להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע .

במחסן עצים תימצאו את מיטב חומרי הגלם שישנם כיום בשוק הישראלי. אנו שמנו לנו למטרה לא רק לספק סחורה איכותית, אלא גם לעמוד בסטנדרטים של מקצוענות. זו היא מטרה נעלה בעבורינו, ולא עול, שכן אנו כמובילים בתחום עץ בישראל חשים שצריך לעזור לציבור ולא רק ליטול את כספו. על כן, אנו מספקים מלבד חומרי גלם, גם מגוון של שירותים, כמו מחירון מחסן עצים, ומחזקים את מיטב בעלי המקצוע בתחום, לסייע לכם בכל בקשה שהיא.

מחסן עצים רכישת חומרי גלם

במידה ויש לכם חצר או אפילו מרפסת בבית תוכלו לשדרג אותם בעלות לא גדולה במיוחד עם פרגולה יפה דק או גדר …מן הסתם השקעתם המון כסף בעיצוב הבית ובתוספת לא גדולה תוכלו גם להוסיף לעיצוב הבית מהחלק החיצוני שלו.

את  חומרי הגלם האלו תוכלו לרכוש במחסן עצים הקרוב לביתכם,

בין אם החלטתם לבצע את העבודה במו ידכם ובן אם החלטתם לקחת בעל מקצוע מומלץ ללכת למחסן עצים ואת החומר לקנות בעצמכם דבר אשר יוכל להוזילך לכם באופן משמעותי.

רכישת דלתות פנים

כמו כן בחלק הפנימי של הבית תוכלו להוסיף עוד מוצר שיוסיף לעיצוב הבית והוא כיום חלק בלתי נפרד מהעיצוב ,דלתות פנים ,דלתות פנים איכותיות תוכלו למצוא גם באותו מחסן עצים (בד"כ) שבו רכשתם את חומרי הגלם .

מחסן עצים לוי פרופילי עץ תוכלו למצוא גם חומרי גלם לפרגולות ,דקים,גדרות עץ וכד' וגם אולם תצוגה של מגוון דלתות פנים איכותיות שיוכלו להוסיף גוון נוסף לבית.כמובן שלא ניתן להתעלם מהניסיון הרב שיש לנו בתחום העץ ולכן אל תתפשרו בפחות.

Shadow

גגות רעפים

גגות רעפים

בעת קבלת ההחלטה על בניית בית, עולה השאלה איזה סוג גג עדיף לבנות. ישנו ויכוח בין אוהבי תקרת הבטון השטוחה לבין מעדיפי שיטת הרעפים.

ההבדל הגדול בין שתי השיטות מוכיח את התאמתה של שיטת הרעפים דווקא לתנאי האקלים הים תיכוני.

השיטה של גגות רעפים מבטיחה את הבידוד האולטימטיבי מבחינת טמפרטורה בין יושבי הבית לבין הקיץ הישראלי הקופח על הרעפים.

האם היתרון היחידי של גגות רעפים הוא בידוד טרמי ?

כמובן שלא הבידוד הטרמי לבדו הביא לפופולריות ההולכת ומתרחבת של גגות רעפים המעטרים את נופי ארצנו. תכונה נפלאה נוספת של גגות אלו היא האטימות למים.

הפרדוקס הוא שלמרות שמתחת לרעפים מסתתר לו בדרך כלל גג גבס ולא גג בטון כמו בגגות השטוחים, הרי שהניסיון מראה שדווקא אטימותם של גגות רעפים גבוהה יותר מאטימותם של גגות בטון שטוחים.

כלומר מתחת לגג הרעפים גם קריר יותר בקיץ וגם יבש יותר בחורף. עיקר ההבדל נוגע לזה שבניגוד לגג הבטון בו השמש קורנת ישירות על הזפת, הרי שבגגות רעפים השמש קופחת על רעפי אבן העמידים יותר מאשר זפת.

ואולי הכי חשוב

אחד היתרונות הגדולים של גגות רעפים הוא הצד האסתטי. בעוד שגגות הבטון מצטיירים תמיד כמכוערים ומוזנחים (בשל צבע הרצפה שהוא סיד על זפת), הרי שסמל הבורגנות החדש של ישראל הוא גג הרעפים הבולט למרחוק ביופיו, מה גם שנוהגים היום להשתמש ברעפים בכל מיני צבעים, שיטה המייפה את המבנים ואת היישוב בכללותו.

Shadow

מחסן עצים לכל מטרה

מחסן עצים לכל מטרה

בבואכם לבצע פרוייקט גדול או קטן שקשור בעץ בין אם זה פרגולה , דק, נדנדה, לחיפוי פנים או חוץ, הצללה או כל דבר אחר מומלץ לגשת למחסן עצים הקרוב לביתכם.
במחסן עצים, אנחנו עומדים לרשותכם לכל מטרה. הדבר בא לידי ביטוי, בסחורה, שירותים וכוח אדם. כמובילים בתחום העץ בישראל, אנו רוצים להיות זמינים בעבורכם לא רק מבחינת היצע הסחורה, אלא לכל מטרה – קרי שירותים וייעוץ. כאשר אתם נכנסים לאתרנו או לסניפנו, תוכלו להתרשם לא רק מהכמות אלא גם מהאיכות, ואיננו מדברים רק על העץ.  בואו עוד היום לכל אחד מסניפי מחסן עצים בכדי שנוכל לסייע לכם בכל הקשור לתחום העץ. כאשר אתם בוחרים ללכת על עץ, אתם שמים מבטחיכם כי אנו הראשונים לדעת במה מדובר.

מוניטין מחסן עצים

עדיף לגשת למחסן שיש לו ניסיון ומוניטין בשוק כך תוכלו להבטיח איכות ומקצועיות ללא פשרות.
כמובן מחסן עצים עם מוניטין מחזיק אנשי מקצוע שחיים את עולם העץ ולכן האינפורמציה שתקבלו שווה לפעמים המון כסף ותחסוך לכם כאב ראש.

שירות במחסן עצים

במחסן עצים יש גם אפשרות לחיתוך של סוג העץ הנדרש כך זה יחסוך לכם זמן יקר.
בד"כ במחסני עצים גדולי תוכלו למצוא מגוון גדול של עצים בין סוגי העצים הבולטים ניתן למצוא :עץ אלון,אורן,איפאה …

עשה זאת בעצמך ודלתות פנים

מחסני עצים שמכבדים את עצמם יחזיקו בנוסף לסוגי העצים השונים גם מגוון של דלתות פנים ,וחנות של עשה זאת בעצמך בכדי שהלקוח יקבל את מגוון השירותים תחת מטריה אחת.
בלוי פרופילי עץ תקבלו את המוצר הטוב ביותר עבורכם חייגו לייעוץ

טלפון :08-9412936

Shadow

מחסן עצים – שירות מקצועי

מחסן עצים

כיום ניתן למצוא במחסני עצים מגוון מוצרי עץ שיתאימו למטרות שונות כגון: פרגולות,דקים,דלתות פנים,דלתות חוץ ועוד…

מחסן עצים – שירות מקצועי

אנו מאמינים מעבר לכל בשירות ויחס לכלל לקוחותינו.במחסן עצים לוי פרופילי עץ תקבלו יעוץ בבחירת סוגי העץ השונים שיתאימו בדיוק למטרתכם.אצלנו היחס לכלל לקוחותינו שווה לכולם בין אם אתם עצמאיים או לקוחות פרטיים.

מחסן עצים –מגוון מוצרים

ב- מחסן עצים לוי פרופילי עץ תוכלו למצוא את מגוון זה ובנוסף תחת אותה קורת גג קיימים שירותי חיתוך ,קיימת גם חנות עשה זאת בעצמך. ב- מחסן עצים קיים גם אולם תצוגה של דלתות פנים איכותיות בגוונים שונים ובמחירים אקרקטיביים. אצלנו תמצאו את הכל תחת קורת גג אחת . אם אתם מתכוונים לשפר את מראה ביתכם בבניית פרגולה ,בניית דק, נדנדה מעץ,חידוש דלתות פנים בבית הכנסו למחסן עצים לוי פרופילי עץ באיזור התעשייה בילו וקבלו את הכל תחת קורת גג אחת. אל תתפשרו בפחות מחסן עצים לוי פרופילי עץ זה המענה לכלל עבודות העץ.

פתוח בימים א-ו איזור התעשיה -בילו סנטר קריית עקרון טלפון :08-9412936

Shadow

רעפים לגגות

רעפים לגגות

מקובל לחשוב שרעפים לגגות הומצאו במזרח התיכון או באגן הים התיכון. למעשה האמת היא שרעפים לגגות החלו להוות שיטה עיקרית לבניית גגות לבתים עוד בימי אימפריית רומי במאה השישית לספירה.

ישנה גם סברה שמקורם של הרעפים היה בסין בערך באותן שנים. מאז ועד היום התרחבה שיטת הבניה הזו בעולם כולו והיא נפוצה היום ברחבי העולם ומתפקדת היטב בתנאי אקלים שונים ומגוונים מאד.

ממה עשויים רעפים לגגות ?

רעפים לגגות ניתן למצוא היום משני חומרים עיקריים (חרס ובטון) וכן מספר חומרי משנה וביניהם זכוכית ופלסטיק.

החומרים העיקריים מרכזים אליהם את כל התכונות שהביאו את למצב שבו רעפים לגגות הם חומר בניין כל כך נפוץ : עמידות לתנאי מזג אוויר (שמש, משקעים, רוחות) ונזקים אחרים כמו פיח תעשייתי, ונזקים נוספים מעשה ידי אדם.

חומרי המשנה המשמשים לייצור רעפים לגגות, נבחרו בשל תכונות ייחודיות שיש להם, כמו למשל הבחירה ברעפי זכוכית שבאה על מנת לאפשר חדירת קרני השמש וחיסכון באנרגיית חשמל של תאורה.

כמה מילים על שכיחות

היקף אדיר של בניה תוך שימוש בשיטה של רעפים לגגות מבוצע מדי שנה ברחבי העולם. היקף הבניה השנתי הוא של כ- 1,500,000,000 מטר מרובע של גגות רעפים.

כמות אדירה זו מצטרפת לכמות אדירה עוד הרבה יותר של גגות רעפים המוכנים ובנויים זה מכבר ברחבי העולם.

Shadow

פרגולה מעץ

פרגולה מעץ יתרונות

פרגולה מהווה כיום שיטה יעילה ונפוצה לבניית הצללות במקומות פתוחים הן בסקטור הפרטי (וילות, קוטג'ים, דירות גן) ובין אם בסקטור הציבורי (גנים ציבוריים, פארקים, עסקים).

פרגולה היא מבנה עץ הנטוע בקרקע באמצעות ארבע רגליים (או שתי רגליים והישענות שאר המבנה על קיר בנוי אבן סמוך). המבנה מקורה במגוון שיטות בין אם רשתות בד למיניהן, מחצלות זרדים, קורות עץ דקות המסננות את השמש אך מתירות לאוויר לחדור ואפילו רעפים של ממש בראש כל פרגולה.

למה בכלל צריכים פרגולה ?

מאחר וחומר הבניין המרכזי של פרגולה הוא עץ, משתלבת כל פרגולה עם הסביבה והן יוצרות מראה אחיד וטבעי יותר מאשר מבנה אבן מודרני.

פרגולה מעץ מקשטת בנוכחותה כל מדשאה ויוצרת מראה יוקרתי תוך שהיא מתחברת בעין עם רצפות הדק הנפוצות להרמוניה של צבעים.

פרגולה מעץ נותנת מענה קבוע וטוב – והכי חשוב עמיד בפני רוחות – להתגוננות מפני קרני השמש החמה של ארצנו וזה למעשה תפקידה העיקרי מבחינתנו כלקוחות.

בחירת החומר

בישראל תנאי מזג אוויר בעייתיים המאתגרים את העץ כמו הפרשי טמפרטורה גדולים בין היום והלילה וכן לחות מעיקה בסביבת מישור-החוף. בגורמים אלו ובאחרים יש להתחשב בעת בחירת סוג החומר בו נשתמש לבניית פרגולה מעץ.

רוב הישראלים מעדיפים את הפרגולות מעץ גושני (כמו אלון או אשוח). עץ זה, מעוצב באופן גס המקנה מראה לא מהוקצע אך יפה יותר. פרגולות זולות יותר העשויות מעץ אורן מעניק פתרון זול יותר אך במראה פחות מקצועי.

Shadow

דק עץ

דק עץ לגינה 

דק (באנגלית – סיפון עץ של ספינה), נחשב עד לפני כמה שנים לסמל היוקרה האולטימטיבי של בתי העשירים הגדולים היכולים להרשות לעצמם לחרוג מריצוף סטנדרטי גם כשמדובר בשטח החיצוני לבית הנחשב פגיע יותר ונתון לחסיד שמיים תרתי משמע.

המראה האלגנטי של ריצוף דק אינו מעיד עוד על נדירותו אלא להיפך, למעשה ניתן היום למצוא ריצפת דק בכל שכבות האוכלוסייה ובלי קשר למעמדן הסוציואקונומי.

ההבדלים בין המעמדות אינם נמדדים היום בקיום או בהיעדר ריצפת דק, אלא בסוג הדק, איכותו ומכאן גם עלותו.

אז האם מספיק לאסוף קרשים ולרצף ?

בניגוד לשימוש באבנים ליצירת שבילים בגינה, שאינו מחייב קניית אבנים מדויקות בגודלן ובצורתן, הרי שביצוע של רצפת דק הינו תהליך המורכב ממספר שלבים שאסור לזלזל בהם ובוודאי שאסור לדלג עליהם.

בניית  דק עץ הינה עסק מורכב הדורש מעורבות של מקצוענים המנוסים במלאכה מהשלבים הראשונים ועד לסיום הפרויקט.

היתרונות של דק עץ

משטחי דק עץ ממלאים כל חלל חסר בגינה. הם נוחים לעיצוב צורני, מרהיבים ביופיים, בולטים על רקע דשא או בריכת שחיה וגם על רקע קירות המבנה כמובן.

הם מקנים מראה של נוף טבעי בהיותם מורכבים מעץ שבו ניתן לראות את טבעות הגדילה שלו. ניתן להשיגם בטווח מחירים רחב המאפשר שיקול דעת כלכלי בעת תכנון הבניה.

ואולם למרות כל היתרונות שמניתי, אסור לשכוח דבר אחד חשוב – ריצוף דק דורש אחזקה שנתית ואסור לדלג עליה בשום אופן.

Shadow

פרגולה

אין ספק שפרגולה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהנוף ,ניתן לראות היום פרגולות בבתים פרטיים,במקומות ציבוריים,בבתים עם מרפסות,בתי נופש, ועוד..

בימינו ניתן לבנות פרגולה בסגנונות ועיצובים שונים בהתאמה אישית ללקוח,רצוי להתוועץ עם בעל מקצוע בכדי לקבל תוצאות טובות.

תכנון בניית פרגולה

תכנון נכון ויעיל של בניית פרגולה יכול לחסוך כאבי ראש בעתיד וגם לחסוך כסף.חשוב לבחור סוג עץ שטוב למטרה זו ושעבר את ההכנות בכדי למנוע מממזיקי עץ לפגוע בפרגולות שלנו.

חיטוי,שיוף ושימון נכון יתרמו למטרה זו,חשוב לחשוב גם על תקופת החורף ובתכנון להכניס כיסוי שניתן יהיה בזמן הקיץ להסירו ולהנות מההצללה,קיים מבחר גדול של קירויים ולכן כדאי לעשות בדיקת שוק.

אישור מהנדס

ישנם פרגולות שצריכות אישור מהנדס ולכן רצוי לבדוק זאת מראש בכדי לא להגיע למצבים לא נעימים ולדעת כיצד לחשב את העלות של בנייתה.

חיבור שלד הפרגולה מתבצע בחיבור של מותחנים לתשתית בטון .

סוג העץ לפרגולה

בשוק קיימים מגוון גדול של עצים שמומלצים לבניית פרגולות המוכרים ביותר הם: עץ אורן,עץ דו שכבתי (ליצירת מראה נקי),ועץ גושני

Shadow

דק – מחסן עצים

מצב משק המים בארצנו לא מבשר טובות לכן דק מעץ יכול להיות פתרון מושלם לגינה הן לחסכון במים (תחלופה להשקיית דשא..) והן בתור רהיט נוסף לחצר .

סוגי עצים לדק

קייימים סוגי עצים המתאימים ל- בניית דקים מעץ ,בד"כ סוג העץ ישפיע על מחירו ואיכותו ,ניתן לומר שהעצים הפופולאריים לבניית דקים הם עץ איפאה ועץ גושני .

בבואכם לרכוש עצים רצוי לרכוש ממחסן עצים  הקרוב למקום מגוריכם מכיוון שהמחירים שינתנו לכם שם יהיו באופן משמעותי זולים ממקומות אחרים ותוכלו לחסוך עלויות נוספות כגון משלוח וכדו'.

במחסן לוי פרופילי עץ תוכלו לקבל מגוון עצים לצורך בניית דק בנוסף ליעוץ מקצועי ושירות .

עיצוב

הוספת מדרגות ופרגולות לדקים מוסיפים לטיפוח ומראה הגינה ולנוחותה.כמובן שישנם סוגים שונים ומגוונים של עיצובים וסגנונות ותמיד יש מקום למקוריות  ויצירתיות ומומלץ להתיעץ עם אנשי מקצוע בתחום ,אומנם יש לזה עלות מסויימת אך בכדי לקבל תוצאות טובות יותר המחיר בוודאות שווה .

לייעוץ והכוונה בנושא עצים לסוגיהם חייגו : 08-9412936

Shadow

צביעת דלתות פנים

דלתות פנים – צביעה

אין לשכוח כי כמות דלתות הפנים הנמצאת בבית עולה על כמות הדלתות החיצוניות ולכן נוצר לעיתים מצב שעלותן של סך דלתות הפנים על משקופיהן ופרזוליהן עולה אל מעבר לזו של דלת הכניסה ולכן ראויה לתשומת לב נאותה של המתכנן והמבצע. בשוק קיימות היום דלתות שעברו צביעת דלתות פנים איכותית ומצופות בחומרים המונעים נזק עקב רטיבות ואפילו מרתיעים את המזיקים מלנגוס בדלתות. באפיון כללי ניתן לומר כי הצבעים האטומים על בסיס שמן טובים יותר למניעת נזקים ובעת ייצור הדלתות הם נמהלים בחומרי-מגן. למעשה קיימות היום בשוק דלתות המגיעות עם אחריות מהחברה היצרנית ל 3-5 שנים נגד נזקי רטיבות ומזיקי-עץ.

מיהם האויבים של דלתות הפנים ?

לדלתות הפנים יש כמה אויבים עיקריים. הראשון – רטיבות. בדלתות פנים סכנת הרטיבות נשקפת בכל דירה בה הריצוף נשטף במים. האויב השני של הדלתות הינם מזיקי העץ. אותם מזיקים החיים בכל בית ומחבלים ברהיטים, לא מתעלמים גם מהעץ שבדלתות הפנים ונהנים לכרסם אותו. אויב נוסף הינו חומרים כימיים (חומרי ניקוי הבית, חומרי ריסוס נגד חרקים). לכן הפכה צביעת דלתות פנים למרכיב חיוני בייצור הדלתות.

אז איך מתגוננים ?

הפתרון הוא פשוט: צביעת דלתות פנים בחומרי מגן השומרים ומגנים על הדלת לשנים רבות. מאחר והחלפה עתידית של הדלתות עקב נזק, מורכבת ומסובכת, והאופציה של צביעת דלתות פנים להגנתן אחרי ההתקנה ואחרי שנות שימוש אינה מומלצת, מומלץ לקנות דלתות פנים באיכות גבוהה אשר צופו בחומרי מגן נגד נזקי רטיבות ומזיקים.  

Shadow

מחסני עץ

מחסני עץ – קצת על החומר

גם בעידן בו אנו חיים היום, קיימים חומרי בניה ועיצוב מהמתקדמים שהיו אי פעם, קיימת תחושה כי ציבור הלקוחות מעוניין לחזור לשורשיות הטבעית של שימוש בעץ על סוגיו השונים.

העץ תופס נתח גדל והולך מהשוק. השימוש בעץ נפוץ בעיקר לבניה חיצונית של פרגולות להגנה מפני השמש והגשם ורצפות עץ (דֶק) המחליפות ריצוף או מדשאה. בתוך המבנים ישנם שימושים מגוונים אפילו עוד יותר, והעץ משמש כמעט לכל סוג של בניה, מקירות מפרידים דרך ארונות בגדים, ועד למדפי אחסון, דלתות פנים וארונות מטבח.

אז מהם מחסני עץ ?

בכדי להתמודד עם הדרישה הגוברת לעץ ומוצריו, הקמנו מחסני עץ  הטומנים בחובם מגוון רחב של סוגי עץ שונים לכל סוגי השימושים הנדרשים והכל בכמויות גדולות ומלאי נגיש וזמין, המאפשרים קיומו של תהליך צרכני מלא של התלבטות, בחירה, קניה וקבלה של כל חומר נדרש בכל כמות סבירה. מחסני עץ אינם רק סתם עוד חנות, מאחר וחיתוך העץ הינו מלאכה מקצועית למומחים בלבד ועקב העובדה שהיא טומנת בחובה סיכונים בטיחותיים ניכרים, אנו מבצעים עבור לקוחות מחסני עץ, חיתוך של לוחות וקרשי עץ לפי מידה.

עוד מילה על מקצועיות

מחסני עץ מתגאים מאד במקצועיותנו בתחום העץ אשר התפתחה במשך שנים ארוכות של עבודה בתחום זה ומתייחסים אליה כאל אומנות של ממש.

עקב איכות החומרים הכלים והעץ שלנו אנו מעניקים מעטפת כוללת של שירות מקצועי ואמין וחומרים וכלים מהשורה הראשונה, שאין כמוה בשוק הישראלי.

לא רק מחסן

מחסני עץ מזמן אינם מקום אחסון בלבד עבור העצים. הם מכילים מבחר גדול של עצים מסוגים שונים, הנחתכים בגדלים שונים, והמיועדים למגוון מטרות. הם גם  מהווים חנות לממכר מוצרים ואביזרים הקשורים לעץ, והנחוצים לבניה בו, וכן מוכרים חומרי בניה וכלי עבודה המשמשים לא רק לעץ.

נקודות חשובות בבחירת מחסן עץ

כשבוחרים מחסן מבין מחסני עץ, חשוב לבחור מקום אמין, בעל שם טוב, ועדיף עם המלצות ממכרים. לא נעים יהיה לגלות שמכרו לך עץ פחות איכותי ממה שאמרו לך, ושכשבאת בתלונות, לא נענו לך, כיוון שאין אחריות על העץ…

כשמדברים על עץ, שהינו חומר גלם ייחודי ורגיש, חשוב שתנאי אחסנתו יהיו מתאימים, כדי למנוע פגיעה בעץ. לחות וטמפרטורה שאינה מתאימה, כמו גם קרבה למקור מים, מזיקים לעץ ופוגמים בו. לעיתים נמכרים במחסנים עצים שאינם מעובדים, כדי להשאיר ללקוח אופציות נוספות לעיצוב. במקרים אלו, חשוב עוד יותר לשמור על תנאי אחסון מתאימים.

Shadow