לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

דלתות פנים וחוץShadow

דלתות פנים וחוץ ברמת גימור גבוהה  

 אנשים שעוברים לבית חדש או בונים בית חדש מתעניינים ברכישת דלתות פנים, אשר חשובות ליצירת מראה מושלם לבית. גם מי שמשפץ בית ישן, מבין במהרה כי מתבקשת החלפת הדלתות.

אין דבר מדכדך יותר מדלתות מרופטות עם צבע מתקלף, שריטות וסדקים. רכישת דלתות חדשות תשנה את הבית כולו ותכניס משב רוח מרענן.

אין ספק, כי דלתות מעניקות אווירה רבה. דלתות פנים הן אחד מהאלמנטים המשפיעים ביותר על עיצוב החדר. בחירה נבונה של העיצוב, אשר משתלבת בהרמוניה עם הבית, תיצור אווירה שלווה ונעימה בכל הבית.

דלתות פנים וחוץ מעץ הם המבוקשות ביותר

דלתות פנים וחוץ מגיעות במגוון עיצובים וצבעים. ניתן להשיגן במגוון חומרים כגון עץ, פורמייקה, זכוכית ואלומיניום, כאשר העץ נחשב למבוקש במיוחד.

אנשים רבים רוכשים דלתות עץ בשל מראן הטבעי והחמים. דלתות עץ מוצעות במגוון ענק והבחירה אינה קלה כלל. יש גוונים וסוגי עץ רבים מאוד. היום ניתן למצוא דלתות מעץ גושני, עץ מלא, אלון, מהגוני, פורניר ועוד. כמובן שבחירת העץ תלויה באווירה שאתם רוצים לשדר בביתכם. אם קשה לכם לבחור מבין המבחר הרב, רצוי להתייעץ עם מומחה מטעם החברה, אשר ניחן בידע בעיצוב פנים ובניסיון רב.

בחירת דלתות פנים עם חלון מעוצב (צוהר)

אפשר גם לבחור דלת עם צוהר במגוון גדלים. במידה והחלטתם לבחור בדלת מעוצבת עם צוהר זכוכית, חשוב לבחור בצוהר העשוי מזכוכית איכותית ועמידה, שאינה עדינה ודקה מידי.

זאת כדי שהיא תחזיק מעמד לשנים רבות ולא תיסדק או תישבר. הזכוכית החלבית היא בחירה מצוינת. היא גם נותנת מראה של שקיפות, מכניסה אור וגם עדיין שומרת על הפרטיות.

מה ההבדל בין דלתות פנים לדלתות חוץ ?

דלתות פנים אינן מצריכות אבטחה גבוהה כמו דלת הכניסה הראשית. הן גם אמורות להפריד בין חלקי הבית ולעמעם את הרעש.

מדוע חשוב לבחור דלתות פנים איכותיות ?

מכיוון שבשוק יש דלתות רבות שאינן איכותיות, הפיתוי לבחור בדלת זולה ובאיכות בינונית הוא גדול. אך דלת באיכות ירודה עשויה להיסדק, להתבלות ולהינזק עקב לחות ושינויי מזג אוויר. חבל לעשות את כל המאמץ הזה ולרכוש דלת אשר תאלצו להחליף בעוד שנתיים-שלוש, בגלל איכות ירודה ובלאי.

רכישה נבונה עשויה להיות יקרה יותר, אך מצד שני, היא תחזיר את ההשקעה ותוכיח עצמה כמשתלמת לטווח הארוך. רכישת דלתות איכותיות, אשר מורכבות מחומרים משובחים ומיוצרות בעבודת נגרות מיומנת, מבטיחה שהן תיראנה נהדר גם שנים לאחר רכישתן.

מה עוד חשוב לדעת על דלתות פנים וחוץ ?

כאשר רוכשים דלתות פנים וחוץ, חשוב לבחור ביצרן אמין המציע גם שירות אדיב, אחריות ותיקון. בנוסף, חשוב לוודא שהדלת מגיעה עם גומי אטימה, אשר מאפשר טריקה שקטה.

כאשר אתם מתחילים בסבב חיפושים באולמות תצוגה ובחנויות, מדדו לפני כן את המידות הנדרשות זאת, כדי למנוע ריצות מיותרות ובזבוז זמן.