לוי פרופילי עץ – מחסן עצים פרגולות דקים
 

דלתות פנים במבצעShadow
דלתות פנים

דלתות פנים במבצע

אם אתם מעוניינים לרכוש דלתות פנים לביתכם החדש או להחליף את הדלתות הקיימות,

כדאי שתדעו: דלתות פנים משמשות להרבה יותר מאשר לסגירה ולפתיחה.

הן שומרות על הפרטיות שלכם, מפחיתות את הרעשים ומוסיפות יופי רב לחדר.

דלת חדשה יכולה לשנות את מראו וסגנונו של החדר לחלוטין. לכן, כאשר אתם מתלבטים לגבי בחירת דלתות פנים, חשבו איזו אווירה אתם רוצים שתהיה בביתכם.

איזה עיצוב כדאי לבחור ב- דלתות פנים במבצע ?

דלתות פנים במבצע משמשות לתקופת זמן סבירה לכן חשוב כי סגנונה של הדלת הנבחרת יתאים גם לטעמכם, אשר בוודאי ישתנה בעוד מספר שנים. הבחירה הבטוחה היא דלת קלאסית מעץ בגוון נעים וסולידי כגון חום כהה/שמנת/לבן. יתכן שזו נראית לכם בחירה משעממת, אולי דלת אדומה או ירוקה עשויה להראות לכם יותר מדליקה כרגע, אך בעוד חמש שנים הצבע העז רק ירגיז אתכם. צבע אדמה ניטראלי יתאים לכם בעתיד במידה ותחליטו לצבוע את קירות הבית, לשנות את עיצוב הבית וכו'…

האם כדאי לבחור דלתות פנים במבצע כהות או בהירות ?

דלתות בצבע בהיר מוסיפות מרחב רב ואווריריות לחדר. הן מושלמות לבתים עם עיצוב כפרי (פרובאנס, לדוגמה). לעומתן, דלתות בצבעים כהים נראות אלגנטיות ומהודרות יותר.

מדוע חשוב לבחור בדלתות פנים במבצע מחומר גלם איכותי ?

כאשר בוחרים דלתות פנים, חשוב להקדיש מחשבה רבה לחומרים מהם הדלתות מיוצרות. החומר שתבחרו צריך להראות אסתטי אך גם שימושי ופרקטי. מכיוון שתשתמשו בדלתות לא מעט ולתקופת זמן ארוכה, העדיפו חומרים איכותיים.

האם כדאי לבחור דלתות פנים במבצע מעץ או ממתכת ?

דלתות פנים מעץ משרות אווירה חמימה, ביתית ונוחה. לעומתן, דלתות ממתכת או מזכוכית (או משילוב של שניהם) משרות תחושה מודרנית, מעוצבת ועכשווית. הן מתאימות במיוחד לשימוש בקליניקות, בשל המראה האסתטי והקריר שלהן.

על מה עוד חשוב לשים דגש כשקונים דלתות פנים במבצע ?

במידה ויש בבית אנשים בעלי מוגבלויות, יש להתאים את הדלת לצרכיהם (לדוגמה, ידיות ואביזרים מיוחדים). כל יצרן דלתות מכיר את הדרישות האלו ויכול לייצר לכם דלת בהתאמה לצרכיכם.

כמו כן, ישנם אנשים המעדיפים כי טריקת הדלת תיעשה ללא רעש. דלתות פנים כאלו מצריכות מנגנון מיוחד לטריקה שקטה והן יקרות יותר. הן שימושיות במיוחד בחדרי שינה ובחדרי התינוקות, בהם שקט הוא חשוב במיוחד.

דלתות פנים נפתחות בדרך כלל כלפי פנים, זאת בניגוד לדלתות כניסה ראשיות, שנפתחות החוצה (לצרכי בטיחות והימלטות).

כמובן שיש לתת את הדעת ולבחור בדלתות חסינות אש. חשוב כי תבחרו ביצרן שמתחייב לשמור על תקנות בטיחות אש, כדי למנוע שריפה של הדלתות.

בדרך כלל יש תקנות שמחייבות את הדלתות לציפוי מעכב או מונע אש, כך שהן יכולות לספוג אש ועשן לפרק זמן של בין 20 ל-90 דקות.

מקובל שהדלתות הפנימית לא תהיינה מאסיביות מידי ושניתן יהיה לשבור אותן או להוציאן מהצירים, במקרים של אש ועשן.